Złomowanie aut Sieradz – kasacja samochodów

Szukasz sposobu na pozbycie się bezużytecznego, niesprawnego auta? Chcesz sprzedać swój stary samochód po korzystnej cenie? Z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy Auto-Kurek – jeden z jej oddziałów znajduje się w Sieradzu. Przedsiębiorstwo z oddziałami w 7 województwach zajmuje się kasacją i złomowaniem pojazdów, skupem aut używanych wszystkich znanych marek oraz sprzedażą części zamiennych. Firmie cieszy się ogromnym zaufanie klientów w całym kraju – wpływ na to mają atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość oferowanych usług.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy profesjonalne oraz sprawne złomowanie auta. W celu nawiązania współpracy, konieczny jest bezpośredni kontakt – poprzez dodany na witrynie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim krokiem jest natychmiastowa wycena pojazdu – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie danych przekazanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  Czerwone zniszczone auto

  Auto szrot Sieradz – szybkie i tanie złomowanie pojazdów

  Osobom chcącym szybko i tanio pozbyć się niesprawnego i starego pojazdu Auto-Kurek oferuje usługę złomowania i kasacji na niezwykle korzystnych warunkach. Nie musisz martwić się transportem auta ani formalnościami związanymi z jego demontażem – pracownicy oddziału zrobią to za Ciebie! Wystarczą ważne dokumenty, tj. dokument tożsamości i dowód rejestracyjny, ewentualnie komplet umów kupna sprzedaży (jeśli występuje) – na tej podstawie sporządzimy umowę kupna-sprzedaży. Nie masz aktualnych dokumentów? Nic nie szkodzi! Wystarczy stosowne oświadczenie, którego wzór znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów posiadający zezwolenie od właściwego wojewody – dzięki temu cała procedura kupna-sprzedaży jest legalna i zgodna z obowiązującym prawem. Nasi pracownicy dokonują rzetelnej wyceny pojazdu zależnej od jego wagi i stanu technicznego i od razu po podpisaniu umowy wypłacają należność – w formie gotówkowej lub jako przelew bankowy na wskazany w umowie numer rachunku.

  Skup aut Sieradz – sprzedaż na korzystnych warunkach

  Auto-Kurek oferuje klientom możliwość odkupienia używanych pojazdów niezależnie od ich marki, typu oraz stanu technicznego. Firma zajmuje się skupem wszystkich dostępnych na rynku marek – od aut osobowych i terenowych, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze aż po pojazdy flotowe i luksusowe. Pracownicy obecni na miejscu dokonują indywidualnej oceny – każdy z klientów może liczyć na korzystne warunki sprzedaży, które ma możliwość negocjować.

  Skup aut w każdym z oddziałów możliwy jest przez 7 dni w tygodniu – w przypadku aut niesprawnych lub takich, które nie posiadają ważnych dokumentów nasi pracownicy oferują transport do najbliższego oddziału firmy. Nie musisz martwić się również formalnościami – wszystko załatwimy na miejscu!

  zniszczony pojazd

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.