Złomowanie aut Łódź – kasacja samochodów

Zastanawiasz się nad złomowaniem lub kasacją pojazdu? Dobrze trafiłeś, bo nasza Stacja Demontażu Pojazdów to jedna z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, która nieustannie usprawnia jakość swoich usług. W naszej ofercie znalazło się złomowanie samochodów i kasacja pojazdów. Auto Kurek to sprawdzony auto szrot – zapewniamy, że cena za autozłomowanie pozytywnie Cię zaskoczy! Jeżeli zamieszkujesz Łódź, skontaktuj się z nami i poznaj cennik.

Auto szrot Łódź – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Odległości nie mają dla nas znaczenia. Zawsze dojeżdżamy na miejsce oraz organizujemy własny transport samochodu, za który płacimy w 100%. Nie musisz więc martwić się tym, jak dowieźć auto na szrot i zachować przy tym bezpieczeństwo, a jednocześnie nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Nie tylko rozwiążemy ten problem, ale nawet zapłacimy za kasację czy złomowanie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom oferujemy bezproblemowe oraz błyskawiczne złomowanie auta. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Kolejnym etapem jest natychmiastowa wycena auta – przeprowadza się ją przez rozmowę telefoniczną na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie i kasacja aut - auto szrot łódź

  Atrakcyjna i konkurencyjna cena. Złomowanie i kasacja pojazdów – Łódź

  Jak przebiega transakcja? Dzwonisz lub piszesz, umawiamy się i organizujemy transport. Podpisujemy też umowę-kupna sprzedaży, gdy odsprzedajesz auto lub zaświadczenie o kasacji czy złomowaniu. Kasacja pojazdów to dla Ciebie bardzo prosty proces, który nie wymaga wysiłku czy przygotowania. To naszą rolą jest sprawić, by wszystko przebiegło poprawnie, sprawnie, profesjonalnie oraz bezpiecznie. Pewnie zastanawiasz się, jakiej zapłaty możesz oczekiwać za auto. Cóż, to zależy. Liczy się stan samochodu, rocznik, jego sprawność, poprzednie serwisowanie czy wymiana części. Z reguły skupujemy jedynie auta nie starsze niż z 1960 roku. Gdy jest to biały kruk cena może wynieść nawet 200 000. Minimalna kwota to 300 zł.

  Złomowanie samochodów – auto szrot – Łódź. Nasze usługi są znacznie szersze

  Choć praca jako Stacja Demontażu Pojazdów to podstawa naszej działalności, to jednak zakres naszych usług jest znacznie szerszy, kompleksowy. Jako profesjonalny auto szrot codziennie prowadzimy kasację oraz złomowanie. Skupujemy również samochody. Te nowe, jak i używane. Mogą być w dobrym stanie lub wielokrotnie serwisowane, nie nadające się do normalnego poruszania się po drogach. Zainteresujemy się wszystkimi i adekwatnie je wycenimy. Co jeszcze oferujemy? Sprzedajemy nowe, jak i używane części. Są to zarówno oleje, fugi, jak i akumulatory. Elementy używane są uprzednio dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. Dopiero, gdy mamy pewność, że wszystko działa jak należy, wprowadzamy je do sprzedaży.

  Złomowanie aut w Łodzi i nasza legalna działalność, oznacza, że skupujemy również surowce wtórne. Jeśli chcą Państwo pozbyć się złomu stalowego czy kolorowego, to zapraszamy do rozmowy. Nasza oferta obejmuje też autoserwis oraz autokosmetykę. Zajmujemy się między innymi przeglądami pogwarancyjnymi, piaskowaniem felg, wymianą opon, jak i odgrzybianiem klimatyzacji czy wymianą oleju lub wymianą układów kierowniczych. Jeśli występuje jakiś problem z pojazdem, to zapraszamy do nas. Wykwalifikowani mechanicy przyjrzą się, oceniając, co jest nie tak, co wymaga poprawy, wymiany czy drobnej kosmetyki. Następnie dokładnie i profesjonalnie rozwiążą wszystkie problemy. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców miasta Łódź i nie tylko.

  profesjonalne autozłomowanie auto-kurek łódź

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Łodzi przyjmujemy pojazdy każdego typu – od standardowych samochodów osobowych, poprzez auta typu SUV, aż na modelach dostawczych, specjalistycznych i ciężarówkach kończąc. Ponadto nieważny jest stan pojazdu – w Auto Kurek można dokonać kasacji zarówno auta w znakomitym stanie technicznym, jak i wraku.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Skorzystanie z usług kasacji na naszym auto szrocie w Łodzi jest niezwykle proste. Niezbędne okażą się dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli została wydana), a także szereg innych dokumentów w szczególnych przypadkach, np. upoważnienie do działania w imieniu osoby trzeciej. Trzeba będzie też dostarczyć zaświadczenie o braku dowodu rejestracyjnego czy tablic rejestracyjnych.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak – cena za auto poddane procesowi złomowania na naszym auto szrocie w Łodzi zależy od jego wagi i zgodności z tą, która wykazana jest w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli masa auta na dzień jego ważenia jest mniejsza od 90% wagi wbitej w dowodzie rejestracyjnym, wypłata może zostać obniżona o każdy brakujący kilogram.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.