Złomowanie i kasacja aut pojazdów – Auto Szrot Łódź

Złomowanie i kasacja aut oraz pojazdów w Łodzi. Firma godna zaufania

Zastanawiasz się nad złomowaniem lub kasacją pojazdu? Dobrze trafiłeś, bo nasza Stacja Demontażu Pojazdów to jedna z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, która nieustannie usprawnia jakość swoich usług. W naszej ofercie znalazło się złomowanie samochodów i kasacja pojazdów. Auto Kurek to sprawdzony auto szrot – zapewniamy, że cena za autozłomowanie pozytywnie Cię zaskoczy! Jeżeli zamieszkujesz Łódź, skontaktuj się z nami i poznaj cennik.

Odległości nie mają dla nas znaczenia. Zawsze dojeżdżamy na miejsce oraz organizujemy własny transport samochodu, za który płacimy w 100%. Nie musisz więc martwić się tym, jak dowieźć auto na szrot i zachować przy tym bezpieczeństwo, a jednocześnie nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Nie tylko rozwiążemy ten problem, ale nawet zapłacimy za kasację czy złomowanie.

złomowanie i kasacja pojazdów łódź - dobra cena
złomowanie i kasacja aut - auto szrot łódź

Złomowanie i kasacja pojazdów – Łódź. Atrakcyjna i konkurencyjna cena

Jak przebiega transakcja? Dzwonisz lub piszesz, umawiamy się i organizujemy transport. Podpisujemy też umowę-kupna sprzedaży, gdy odsprzedajesz auto lub zaświadczenie o kasacji czy złomowaniu. Kasacja pojazdów to dla Ciebie bardzo prosty proces, który nie wymaga wysiłku czy przygotowania. To naszą rolą jest sprawić, by wszystko przebiegło poprawnie, sprawnie, profesjonalnie oraz bezpiecznie. Pewnie zastanawiasz się, jakiej zapłaty możesz oczekiwać za auto. Cóż, to zależy. Liczy się stan samochodu, rocznik, jego sprawność, poprzednie serwisowanie czy wymiana części. Z reguły skupujemy jedynie auta nie starsze niż z 1960 roku. Gdy jest to biały kruk cena może wynieść nawet 200 000. Minimalna kwota to 300 zł.

Złomowanie samochodów – auto szrot – Łódź. Nasze usługi są znacznie szersze

Choć praca jako Stacja Demontażu Pojazdów to podstawa naszej działalności, to jednak zakres naszych usług jest znacznie szerszy, kompleksowy. Jako profesjonalny auto szrot codziennie prowadzimy kasację oraz złomowanie. Skupujemy również samochody. Te nowe, jak i używane. Mogą być w dobrym stanie lub wielokrotnie serwisowane, nie nadające się do normalnego poruszania się po drogach. Zainteresujemy się wszystkimi i adekwatnie je wycenimy. Co jeszcze oferujemy? Sprzedajemy nowe, jak i używane części. Są to zarówno oleje, fugi, jak i akumulatory. Elementy używane są uprzednio dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. Dopiero, gdy mamy pewność, że wszystko działa jak należy, wprowadzamy je do sprzedaży.

Złomowanie aut w Łodzi i nasza legalna działalność, oznacza, że skupujemy również surowce wtórne. Jeśli chcą Państwo pozbyć się złomu stalowego czy kolorowego, to zapraszamy do rozmowy. Nasza oferta obejmuje też autoserwis oraz autokosmetykę. Zajmujemy się między innymi przeglądami pogwarancyjnymi, piaskowaniem felg, wymianą opon, jak i odgrzybianiem klimatyzacji czy wymianą oleju lub wymianą układów kierowniczych. Jeśli występuje jakiś problem z pojazdem, to zapraszamy do nas. Wykwalifikowani mechanicy przyjrzą się, oceniając, co jest nie tak, co wymaga poprawy, wymiany czy drobnej kosmetyki. Następnie dokładnie i profesjonalnie rozwiążą wszystkie problemy. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców miasta Łódź i nie tylko.

profesjonalne autozłomowanie auto-kurek łódź

Formularz zgłoszeniowy