Złomowanie aut Łowicz – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma z branży motoryzacyjnej, która profesjonalne zajmuje się skupem aut używanych, ich kasacją oraz złomowaniem. Do jej podstawowych zadań należy również sprzedaż części do samochodów osobowych znanych marek oraz skup surowców wtórnych i silników na eksport. Firma posiada stacjonarne punkty obsługi klientów w siedmiu województwach na terenie całego kraju – jedno z takich miejsc zlokalizowane jest w Łowiczu. Tym, co wyróżnia jej ofertę od konkurencją są atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można liczyć na sprawne i bezproblemowe złomowanie auta. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na stronie formularz lub dzwoniąc na następujące numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz ekspert podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o podanie niezbędnych informacji, na podstawie których przeprowadzimy wycenę samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowisko aut

  Chcesz pozbyć się niesprawnego samochodu szybko i tanio? Odwiedź auto szrot w Łowiczu!

  Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu pojazdów posiadający specjalne zezwolenie z urzędu wojewódzkiego – to sprawia, że wszelkie formalności są realizowane legalnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Firma oferuje swoim klientom kasację i złomowanie pojazdów oraz ich transport do punktu demontażu i profesjonalną wycenę. Procedura obejmuje podpisanie standardowej umowy kupna-sprzedaży, która wymaga od osoby sprzedającej ważnych dokumentów – dowodu rejestracyjnego, dokumentu tożsamości oraz komplet umów kupna sprzedaży (jeśli występuje).

  Firma oferuje korzystne warunki i pomoc wykwalifikowanych pracowników na miejscu. Sprzedaż możliwa jest również bez ważnego dowodu rejestracyjnego – w takich przypadkach klient powinien dostarczyć do oddziału stosowne oświadczenie dostępne na stronie internetowej. Auto-Kurek zapewnia również transport niesprawnych pojazdów – wystarczy jedynie powiadomić pracownika oddziału o takiej potrzebie i czekać na lawetę pod wskazanym adresem!

  Skup samochodów używanych w Łowiczu, gwarantujemy rzetelną wycenę i korzystne warunki sprzedaży!

  Auto-Kurek skupuje pojazdy różnych marek i o różnym przeznaczeniu – od wartościowych aut luksusowych, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze aż po pojazdy firmowe i flotowe. Firma jest w stanie zaoferować niezwykle korzystne warunki sprzedaży oraz indywidualną wycenę zależną od stanu technicznego pojazdu, jego modelu oraz unikalnego charakteru. Przedział cenowy waha się od 300 do blisko 200 000 złotych w przypadku aut wyjątkowych.

  Czarne auto

  Każdy z punktów obsługi klienta dostępny jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. W oddziałach firmy pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie pomogą i załatwią niezbędne formalności. Jednym z atutów oferty Auto-Kurek jest szybkie sfinalizowanie sprzedaży – od razu po podpisaniu umowy klient otrzymuje należność w formie gotówki lub przelewu bankowego na wskazany w umowie numer konta.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.