Złomowanie aut Zduńska Wola – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma zajmująca się kasacją i złomowaniem pojazdów oraz skupem aut wszystkich znanych marek. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony zadowolonych klientów – na terenie kraju posiada kilkanaście oddziałów zlokalizowanych w siedmiu województwach. Jeden z takich punktów znajduje się w Zduńskiej Woli. Podobnie, jak w przypadku pozostałych placówek, do jego zadań należy również sprzedaż części zamiennych do samochodów znanych marek oraz skup surowców wtórnych i silników na eksport. Co wyróżnia ofertę Auto-Kurek od konkurencji? Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i korzystne warunki sprzedaży.
Kontakt telefoniczny

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można być pewnym szybkiego i profesjonalnego złomowania pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Konsultant z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
Niebieskie auto

Nie wiesz jak pozbyć się niesprawnego pojazdu? Odwiedź auto szrot Zduńska Wola i pozbądź się problemu – szybko, tanio i bez zbędnych formalności!

Firma Auto-Kurek to licencjonowany punkt demontażu działający zgodnie z wydanym przez wojewodę zezwoleniem – zajmuje się kasacją i złomowaniem pojazdów oraz wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Pracownicy zapewniają transport niesprawnego auta, przygotowanie umowy kupna-sprzedaży oraz rzetelną wycenę na podstawie wagi i stanu technicznego pojazdu. Cała procedura odbywa się szybko i zgodnie z obowiązującym prawem.
Firma przejmuje na siebie obowiązek przygotowania wszelkich dokumentów – klient zobowiązany jest do przygotowania ważnego dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Auto-Kurek oferuje możliwość sprzedaży auta również bez ważnych dokumentów – w takich przypadkach niezbędne jest wypełnienie stosownego oświadczenia, które znajduje się na stronie internetowej firmy. Auto szrot Zduńska Wola zapewnia również transport samochodu – usługa dostępna jest nieodpłatnie 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!

Skup samochodów używanych dostępny 7 dni w tygodniu – Zduńska Wola

Skup aut Auto-Kurek zajmuje się skupowaniem pojazdów wszystkich marek i modeli – od pojazdów dostawczych i ciężarowych, poprzez auta osobowe i terenowe aż po samochody luksusowe i unikatowe. W odróżnieniu od konkurencji firma oferuje również skup pojazdów flotowych – z dużym przebiegiem i o znacznym stopniu zużycia. Dostępni na miejscu pracownicy każdorazowo dokonują profesjonalnej wyceny auta – jej finalny efekt zależy od stanu technicznego, modelu oraz unikatowości auta.

Jakiej kwoty możesz się spodziewać? Przedział cenowy waha się od 300 do aż 200 000 złotych w przypadku pojazdów wyjątkowych. Co najważniejsze – klient otrzymuje zapłatę od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Pieniądze są przekazywane bezpośrednio w formie gotówki lub przelewu bankowego na wskazany w umowie numer konta.

transportowane auta

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy