Kasacja pojazdów i złomowanie Piła

Kasacja pojazdów i złomowanie – Piła

Czy kasacja może przebiec szybko, sprawnie i bez problemów? Wierzymy, że tak. Nawet więcej, robimy to na co dzień. Jesteśmy doświadczoną, działającą od wielu lat Stacją Demontażu Pojazdów. Regularnie zajmujemy się kasacją pojazdów w Pile, a także złomowaniem, autoserwisem, autokosmetyką, skupem surowców wtórnych oraz sprzedażą nowych i używanych części. Choć nasza siedziba mieści się w Radziejowie w kujawsko-pomorskim, to jednak nie stawiamy sobie ograniczeń co do obszaru działalności i wykonujemy usługi na terenie całej Polski, dlatego obszarem naszych działań jest również Piła. Cechuje nas szybkość, przywiązanie do szczegółów oraz profesjonalizm. Jeżeli chcą Państwo ze złomować pojazd lub interesuje Was kasacja pojazdów to wystarczy jeden telefon. Niedługo potem pojawimy się na miejscu i zajmiemy się formalnościami oraz transportem auta.

kasacja pojazdów piła
kontakt telefoniczny
daewoo matiz

Kasacja pojazdów – Piła. Dlaczego jesteśmy konkurencyjni?

Zaletą kasacji pojazdów w naszej firmie jest fakt, że nie tylko pozbędą się Państwo kłopotu ze zbędnym samochodem, ale też zarobią na tym Państwo mniejsze lub większe pieniądze. Ze względu na złożoność i różnorodność sytuacji czy modeli oraz stanu kasowanych aut, każdą wycenę przeprowadzamy indywidualnie. 300zł, 1000zł, 50 000zł a może 200 000zł? To zależy, co chcą nam Państwo zaoferować. Nasze ceny są korzystne, bo pokrywamy koszty transportu i dojazdu do klienta. Nie oszukujemy na umowach ponieważ działamy legalnie, na licencji i zawsze podpisujemy należne dokumenty, które stanowią bezpieczeństwo dla obu stron.

Kasacja pojazdów w Pile – usługa szyta na miarę potrzeb

W F.H.U. Frost zawsze dopasowujemy się do klienta i jego potrzeb. Chcą Państwo usunąć samochód z pobocza, bo leży tam od czasu wypadku? A może mają Państwo dosyć pojazdu, który od kilku lat stoi na podwórku i rdza go coraz mocniej przegryza? Lub po prostu pojazd już nie jest potrzebny? Niezależnie od sytuacji kasacja zawsze przebiega tak, by jak najbardziej Państwu pomóc oraz usprawnić cały proces. Państwo muszą jedynie dać nam znać, że potrzebne jest wsparcie i transport samochodu z Piły. Reszta to już nasza robota.

mitsubishi colt

Formularz zgłoszeniowy