Złomowanie aut Piła - demontaż i kasacja samochodów

Czy kasacja może przebiec szybko, sprawnie i bez problemów? Wierzymy, że tak. Nawet więcej, robimy to na co dzień. Jesteśmy doświadczoną, działającą od wielu lat Stacją Demontażu Pojazdów. Regularnie zajmujemy się kasacją pojazdów w Pile, a także złomowaniem, autoserwisem, autokosmetyką, skupem surowców wtórnych oraz sprzedażą nowych i używanych części.

Auto szrot Piła – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Choć nasza siedziba mieści się w Radziejowie w kujawsko-pomorskim, to jednak nie stawiamy sobie ograniczeń co do obszaru działalności i wykonujemy usługi na terenie całej Polski, dlatego obszarem naszych działań jest również Piła. Cechuje nas szybkość, przywiązanie do szczegółów oraz profesjonalizm. Jeżeli chcą Państwo ze złomować pojazd lub interesuje Was kasacja pojazdów to wystarczy jeden telefon. Niedługo potem pojawimy się na miejscu i zajmiemy się formalnościami oraz transportem auta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Piła Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym sprawnego i bezproblemowego złomowania samochodu. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na stronie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz rzeczoznawca w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o przedstawienie standardowych danych, na podstawie których wykonamy wycenę pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  złomowanie aut Piła

  Dlaczego jesteśmy konkurencyjni? Kasacja pojazdów – Piła

  Zaletą kasacji pojazdów w naszej firmie jest fakt, że nie tylko pozbędą się Państwo kłopotu ze zbędnym samochodem, ale też zarobią na tym Państwo mniejsze lub większe pieniądze. Ze względu na złożoność i różnorodność sytuacji czy modeli oraz stanu kasowanych aut, każdą wycenę przeprowadzamy indywidualnie. 300zł, 1000zł, 50 000zł a może 200 000zł? To zależy, co chcą nam Państwo zaoferować. Nasze ceny są korzystne, bo pokrywamy koszty transportu i dojazdu do klienta. Nie oszukujemy na umowach ponieważ działamy legalnie, na licencji i zawsze podpisujemy należne dokumenty, które stanowią bezpieczeństwo dla obu stron.

  złomowanie aut Piła

  Kasacja pojazdów usługa szyta na miarę potrzeb – Kasacja pojazdów w Pile

  W F.H.U. Frost zawsze dopasowujemy się do klienta i jego potrzeb. Chcą Państwo usunąć samochód z pobocza, bo leży tam od czasu wypadku? A może mają Państwo dosyć pojazdu, który od kilku lat stoi na podwórku i rdza go coraz mocniej przegryza? Lub po prostu pojazd już nie jest potrzebny? Niezależnie od sytuacji kasacja zawsze przebiega tak, by jak najbardziej Państwu pomóc oraz usprawnić cały proces. Państwo muszą jedynie dać nam znać, że potrzebne jest wsparcie i transport samochodu z Piły. Reszta to już nasza robota.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.