Złomowanie aut Wronki - demontaż i kasacja samochodów

Kasacja aut z firmą Auto Kurek to rozsądny wybór. Mamy własny auto szrot we Wronkach, do którego możesz oddać każdy typ pojazdu, nawet auto ciężarowe! Auto kasacja we Wronkach i okolicach to doskonały sposób na pozbycie się pojazdu. Cena złomowania samochodu nie gra roli, bo to my płacimy Ci za każdy kilogram. Zapraszamy do zezłomowania auta we Wronkach – szybko i bez zbędnych formalności.

Auto szrot Wronki – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów z nami to same zalety. Możesz skorzystać z naszych usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowy transport pojazdów uszkodzonych lub niesprawnych. Na naszym auto złomie dokonujemy także demontażu samochodów na części. Oferujemy usługi złomowania samochodów we Wronkach od lat, możemy więc zapewnić pełen profesjonalizm, szybką realizację i brak zbędnych formalności. Zawsze indywidualnie podchodzimy do klienta. Cennik złomowania samochodów udostępniamy na stronie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Wronki Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Etapy współpracy z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu? Wystarczy jeden telefon, aby tego dokonać! Współpraca z nami zaczyna się bowiem od rozmowy telefonicznej w celu omówienia szczegółów. Możesz zadzwonić pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , lub wysłać do nas formularz kontaktowy widniejący na naszej stronie.


Weryfikacja pojazdu

W drugim etapie współpracy, ale jeszcze w trakcie rozmowy opowiesz nam nieco o samochodzie. Chcemy poznać jego historię, stan techniczny i kompletność części. Nie potrwa to długo!


Kupno samochodu

Na końcu spotkamy się w celu finalizacji transakcji. Oddasz nam auto na złom, zapłacimy Ci za to, unieważnimy dowód rejestracyjny, a także wypiszemy zaświadczenie o zezłomowaniu niezbędne do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Wronki

  Dlaczego postawić właśnie na nas?

  • Otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu
  • Unieważnimy dowód rejestracyjny
  • Przekażemy części do regeneracji (zyskają nowe życie)
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta
  • Zapewniamy obsługę przez 24 godziny na dobę
  • Istniejemy na rynku od lat
  • Nasi pracownicy przyjadą odebrać samochód – za darmo!

  Auto Kurek – dajemy nowe życie częściom zezłomowanych pojazdów

  Czy wiesz, że kiedy oddasz nam samochód, ten nie trafi od razu pod maszynę tnąco-prasującą? Zanim do tego dojdzie, postaramy się kompletnie wyczyścić auto z części, które można ponownie wykorzystać. Między innymi podzespoły i elementy mechaniczne po regeneracji trafią do ponownego użytku. Również opony zostaną przerobione na paliwo alternatywne lub dodane do mas asfaltowych. Płyny eksploatacyjne trafią do rafinerii, a tkaniny i tapicerki do producentów mat przygłuszających. Nawet sprasowany w paczkę metalowy szkielet może zostać ponownie wykorzystany – przyjmuje go huta. Złomowanie pojazdów we Wronkach to nie wszystko, prowadzimy także skup samochodów używanych!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  We Wronkach działa auto szrot, który przyjmie pojazd w dosłownie w każdym stanie. Oddaj nam auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone, spalone lub zalane! Co więcej, dla nas nie ma znaczenia typ pojazdu, przyjmujemy ciężarówki, auta dostawcze i osobowe.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po zezłomowaniu otrzymasz od nas zaświadczenie, które należy uwzględnić we Wniosku o Wyrejestrowanie Pojazdu, ten sporządzisz w Wydziale Komunikacji, gdzie oczywiście wyrejestrujesz pojazd. Masz na to czas do 30 dni od kasacji.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Jako profesjonaliści nie chcemy od Ciebie żadnych pieniędzy za przyjęcie pojazdu na złom. Co więcej, gwarantujemy darmowy transport auta spod wskazanego przez Ciebie adresu!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.