Złomowanie aut Budzyń

Firma Auto Kurek oferuje profesjonalne złomowanie samochodów w Budzyniu. Naszą specjalnością jest złomowanie pojazdów używanych, uszkodzonych, powypadkowych i wysłużonych. Oferujemy najlepsze warunki za złomowanie samochodu. Cennik, który przygotowaliśmy, to gwarancja korzystnej oferty finansowej dla naszych klientów. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także autobusów, naczep i maszyn rolniczych.

Auto szrot – kasacja pojazdów w Budzyniu

Kasacja aut w naszej firmie przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Zapewniamy błyskawiczną obsługę, atrakcyjne ceny za złomowanie i wypłatę gotówki natychmiast po wypełnieniu dokumentów. Auto kasacja Budzyń i okolice oferuje bezpłatny transport pojazdów przeznaczonych do złomowania. Gwarantujemy profesjonalny demontaż samochodów i najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty złomowania pojazdów, skontaktuj się z nami telefonicznie. Czekamy na Ciebie pod numerami telefonu: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Zgłoszenie można również wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy nasz specjalista poprosi Cię o podanie kilku ważnych informacji dotyczących Twojego samochodu, który zamierzasz zezłomować w naszej firmie. Posłużą one do wyceny wartości pojazdu. Zwracamy uwagę przede wszystkim na mocne strony każdego auta.


Kupno pojazdu

Po zaakceptowaniu propozycji ceny odbierzemy Twój samochód i przewieziemy go do naszej firmy. Na miejscu sporządzimy dokumentację, dokonamy unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic rejestracyjnych i karty pojazdu oraz wypłacimy ustaloną sumę gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Budzyń

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Mamy odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty i pozwolenia;
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta;
  • możemy odebrać pojazd własnym środkiem transportu;
  • przeprowadzamy rzetelną i sprawiedliwą wycenę;
  • oferujemy najlepsze warunki współpracy;
  • jesteśmy do dyspozycji codziennie przez całą dobę;
  • wypłacamy gotówkę niezwłocznie po sporządzeniu umowy.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Złomowanie aut to najlepszy i ekologiczny sposób pozbycia się starego i wysłużonego pojazdu, który od dłuższego czasu stoi nieużywany. Do auto szrotu w Budzyniu trafiają samochody znacznie zniszczone w wyniku wypadku, a także samochody niesprawne technicznie w dobrym stanie wizualnym, których naprawa się nie opłaca. U nas masz gwarancję otrzymania najkorzystniejszej ceny za swój samochód. Każdą transakcję przeprowadzamy profesjonalnie i możliwie jak najszybciej. Zanim zutylizujemy samochód, usuwamy z niego wszystkie szkodzące środowisku płyny, przydatne części zamienne oraz elementy do recyklingu. Kasacja samochodów to niejedyna działalność, którą się zajmujemy. Prowadzimy także skup aut używanych w Budzyniu. W naszej firmie bardzo korzystnie sprzedasz każdy samochód.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Auto Kurek Budzyń przyjmujemy samochody osobowe, sportowe, terenowe i luksusowe, a także samochody ciężarowe i dostawcze, autobusy, naczepy samochodowe oraz maszyny rolnicze. Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. U nas sprzedasz auto uszkodzone, niesprawne, powypadkowe i wyeksploatowane.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Aby zezłomować samochód w naszej firmie, nie wymagamy wielu dokumentów. W zupełności wystarczy dowód tożsamości właściciela, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli została wydana). Od nas każdy klient otrzymuje zaświadczenie o złomowaniu, które posłuży do wyrejestrowania pojazdu.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni we właściwym wydziale komunikacji poprzez złożenie wniosku o wyrejestrowanie. Do wniosku musisz dołączyć zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.