Złomowanie aut Września

Firma Auto-Kurek oferuje Państwu usługi złomowania aut we Wrześni. Kasacja samochodów to nasza specjalność, w której mamy wieloletnie doświadczenie. Złomowanie pojazdów w naszym auto szrocie jest całkowicie darmowe, a dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Przyjmujemy każdy pojazd, bez względu na stan techniczny czy markę. Jeśli chcą Państwo pozbyć się swojego starego samochodu, zapraszamy do firmy Auto-Kurek.

Auto Szrot we Wrześni – kasacja pojazdów

Złomowaniem samochodów we Wrześni zajmujemy się 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Nieustannie jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując bezpłatny transport pojazdów z terenu miasta i okolic. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących przebiegu transakcji związanej ze złomowaniem samochodu. Cena, jaką jesteśmy w stanie zaoferować, jest bardzo atrakcyjna.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt telefoniczny

Chcą Państwo szybki o sprawnie zezłomować swój pojazd? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 660 637 702 oraz 692 443 443 . Czekamy także na Państwa zgłoszenia złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Wycena samochodu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi Państwa o podanie kilku podstawowych informacji dotyczących pojazdu, które pomogą nam ustalić jego stan techniczny oraz przyśpieszą proces wyceny.


Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy będzie podpisanie przygotowanych przez nas dokumentów. Otrzymają Państwo od nas zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz zapłatę w formie gotówki. Oferujemy także możliwość zapłaty przelewem na konto.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Września

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Profesjonalizm i szybkość obsługi
  • bardzo atrakcyjne ceny za złomowanie pojazdów
  • przyjmujemy każdy pojazd i organizujemy bezpłatny transport
  • kasacja aut w naszej firmie to minimum formalności
  • natychmiastowa wycena i błyskawiczna wypłata gotówki
  • jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez 24h na dobę

  Auto Kurek – złomowanie samochodów Września

  Wyeksploatowany i stary samochód często zajmuje niepotrzebnie miejsce na podjeździe lub w garażu oraz generuje dodatkowe koszty. Sprzedaż auta używanego w złym stanie technicznym jest trudna i nieopłacalna. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest złomowanie aut we Wrześni w firmie Auto-Kurek, gdzie oferujemy Państwu bardzo korzystne ceny oraz błyskawiczny przebieg transakcji. Gotówkę wypłacamy natychmiast po zakończeniu całego procesu i wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji. Zajmujemy się także skupem samochodów we Wrześni i okolicach. Wiele pojazdów, jakie do nas trafiają, poddajemy gruntownej naprawie oraz pozyskujemy z nich elementy, które mogą z powodzeniem służyć jako części zamiennej jeszcze przez wiele lat.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom we Wrześni?

  Auto-Kurek zajmuje się złomowaniem aut we Wrześni. Przyjmujemy do kasacji każdy pojazd bez względu na rodzaj, stan techniczny, rok produkcji czy markę. Trafiają do nas auta kompletnie zniszczone, uszkodzone i powypadkowe oraz modele w dobrym stanie technicznym.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania pojazdu w naszej firmie będą Państwo potrzebować ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu jeżeli została wydana. Po zakończeniu transakcji otrzymają Państwo od nas stosowne zaświadczenie.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Każdy pojazd przeznaczony do złomowania jest przez nas szczegółowo sprawdzany oraz ważony. Na tej podstawie jest dokonywana rzetelna wycena. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, które zostanie wypłacone niezwłocznie po zakończeniu transakcji.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni do właściwego wydziału komunikacji. Dokonuje się tego poprzez wniosek o wyrejestrowanie, do którego dołącza się zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Czy otrzymam zaświadczenie o złomowaniu auta?

  W naszej firmie Auto Kurek dostaniesz dodatkowe zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, które będzie potrzebne do wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji stosownym do Twojego miejsca zamieszkania.

  Nie mam tablic rejestracyjnych. Czy mogę zezłomować pojazd w Auto Kurek?

  Oczywiście, że tak. W Auto Kurek nie wymagamy posiadania tablic rejestracyjnych. Najważniejsze do kasacji aut jest posiadanie dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu oraz dowodu osobistego.

  Kto może skorzystać z oferty złomowania aut Auto Kurek?

  Nasza firma zajmuje się obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych w zakresie skupu aut, złomowania oraz demontażu samochodów.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest istotne?

  Złomowanie samochodów we Wrześni i okolicach jest istotne dla mieszkańców tego regionu głównie ze względu na fakt, iż można pozbyć się obowiązku wykupienia polisy OC. Ta obowiązuje nawet wtedy, kiedy samochód stoi uszkodzony na parkingu, dlatego lepiej zdecydować się na jego kasację.

  Czy mogę zezłomować niekompletny pojazd?

  Złomowanie auta we Wrześni i innych miejscowościach jest możliwe, nawet jeśli auto jest niekompletne. Kiedy jednak waga jest niższa niż 90% wagi zaznaczonej w dokumentach, wymagamy niewielkiej dopłaty za każdy brakujący kilogram.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.