Złomowanie aut Konin - demontaż i kasacja samochodów

Wypadek każdemu może się zdarzyć. Szczęście w nieszczęściu, gdy ani kierowca, ani pasażerowie nie doznali poważniejszych obrażeń. Problem pojawia się, gdy auto stoi na drodze czy na poboczu, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Złomowanie pojazdów to dobre rozwiązanie w takiej sytuacji.

Auto szrot Konin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Tym bardziej, że złomowanie aut czy kasacja na własną rękę to duże koszty i masa kłopotów. My nie tylko odbierzemy samochód, ale też zapłacimy za niego oraz zadbamy o legalność sprzedaży i odpowiedni demontaż oraz utylizację auta. Nasz auto szrot obsługuje klientów z całej Polski, również miasta Konin. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Konin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy sprawne oraz bezproblemowe złomowanie pojazdu. Aby rozpocząć z naszą firmą współpracę, konieczny jest bezpośredni kontakt – poprzez umieszczony na witrynie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz ekspert podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o udzielenie podstawowych danych, dzięki którym możliwa będzie uczciwa wycena samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (przy czym gwarantujemy minimum formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy

  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Konin

  Złomowanie aut – auto szrot Konin. Czym jeszcze się zajmujemy?

  Działamy na polskim rynku od lat, z każdym rokiem poprawiając jakość naszych usług oraz pracując lepiej, sprawniej oraz bardziej profesjonalnie. Nasz auto szrot to w rzeczywistości legalna, licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów. Jakie usługi świadczymy? Kompleksowe. Na pierwszym miejscu plasuje się kasacja oraz złomowanie pojazdów osobowych, ciężarowych oraz TIRów . Nie poprzestajemy na tym. Sprzedajemy także legalne, nowe części do pojazdów, które z pewnością okażą się pomocne, gdy auto zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Zajmujemy się również autokosmetyką. Począwszy od odgrzybiania klimatyzacji, przez całościowe czyszczenie samochodu, aż po nakładanie niewidzialnych wycieraczek czy zmianę tapicerki. Wszystko w jednym miejscu. Szybko, profesjonalnie oraz dokładnie.

  złomowanie aut Konin

  Złomowanie pojazdów w mieście Konin, czyli jedna Stacja Demontażu Pojazdów, wiele możliwości

  Autokurek, czyli F.H.U. Frost Stacja Demontażu Pojazdów to także firma, która w razie potrzeby doradzi czy podpowie najlepsze rozwiązanie. Możemy zobaczyć Państwa samochód i stwierdzić czy nadaje się na złomowanie aut, do kasacji czy też lepiej zainwestować w naprawę. Tym bardziej, że zgodnie z prawnymi rozporządzeniami, na klasycznej zasadzie auto może być poddane kasacji, gdy jego waga zbliżona jest do 90-95% pierwotnej wagi. Gdy wynosi ona mniej, możemy pobierać opłaty za brakujące kilogramy. Dlatego zapraszamy do kontaktu oraz rozmowy o Państwa pojeździe.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym złomie Auto Kurek w Koninie możesz zezłomować w zasadzie każdy rodzaj samochodu – zarówno auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak i samochody, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Mogą to być pojazdy powypadkowe, po zalaniu lub po pożarze czy aktach wandalizmu. Często oddanie ich na złom jest najlepszym rozwiązaniem w kwestii finansowej, gdyż auto stojące na podjeździe jedynie generuje wysokie koszty.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do złomowania auta niezbędny będzie między innymi dowód osobisty właściciela auta lub kilku właścicieli, a także dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana. Czasami zachodzi potrzeba dostarczenia również innych dokumentów w drodze wyjątku, np. jeśli o dany samochód toczy się sprawa komornicza. Warto to uzgodnić jeszcze przed odwiedzeniem naszego złomowiska w Koninie Auto Kurek

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Nie! Zawsze złomowanie auta w Koninie w firmie Auto Kurek jest w pełni darmowe i nie wiąże się z żadnymi wydatkami ze strony właściciela lub właścicieli. Co więcej, to my sami możemy zjawić się po auto w uzgodnionym miejscu i o danej porze zupełnie za darmo – bez jakichkolwiek kosztów dodatkowych.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.