Złomowanie aut pojazdów – Auto Szrot Konin

Złomowanie aut i pojazdów w Koninie

Wypadek każdemu może się zdarzyć. Szczęście w nieszczęściu, gdy ani kierowca, ani pasażerowie nie doznali poważniejszych obrażeń. Problem pojawia się, gdy auto stoi na drodze czy na poboczu, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Złomowanie pojazdów to dobre rozwiązanie w takiej sytuacji. Tym bardziej, że złomowanie aut czy kasacja na własną rękę to duże koszty i masa kłopotów. My nie tylko odbierzemy samochód, ale też zapłacimy za niego oraz zadbamy o legalność sprzedaży i odpowiedni demontaż oraz utylizację auta. Nasz auto szrot obsługuje klientów z całej Polski, również miasta Konin. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

złomowanie pojazdów konin
złomowanie aut konin

Złomowanie aut – auto szrot Konin. Czym jeszcze się zajmujemy?

Działamy na polskim rynku od lat, z każdym rokiem poprawiając jakość naszych usług oraz pracując lepiej, sprawniej oraz bardziej profesjonalnie. Nasz auto szrot to w rzeczywistości legalna, licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów. Jakie usługi świadczymy? Kompleksowe. Na pierwszym miejscu plasuje się kasacja oraz złomowanie pojazdów osobowych, ciężarowych oraz TIRów . Nie poprzestajemy na tym. Sprzedajemy także legalne, nowe części do pojazdów, które z pewnością okażą się pomocne, gdy auto zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Zajmujemy się również autokosmetyką. Począwszy od odgrzybiania klimatyzacji, przez całościowe czyszczenie samochodu, aż po nakładanie niewidzialnych wycieraczek czy zmianę tapicerki. Wszystko w jednym miejscu. Szybko, profesjonalnie oraz dokładnie.

Złomowanie pojazdów w mieście Konin, czyli jedna Stacja Demontażu Pojazdów, wiele możliwości

Autokurek, czyli F.H.U. Frost Stacja Demontażu Pojazdów to także firma, która w razie potrzeby doradzi czy podpowie najlepsze rozwiązanie. Możemy zobaczyć Państwa samochód i stwierdzić czy nadaje się na złomowanie aut, do kasacji czy też lepiej zainwestować w naprawę. Tym bardziej, że zgodnie z prawnymi rozporządzeniami, na klasycznej zasadzie auto może być poddane kasacji, gdy jego waga zbliżona jest do 90-95% pierwotnej wagi. Gdy wynosi ona mniej, możemy pobierać opłaty za brakujące kilogramy. Dlatego zapraszamy do kontaktu oraz rozmowy o Państwa pojeździe.

auto szrot konin

Formularz zgłoszeniowy