Złomowanie aut Wągrowiec - demontaż i kasacja samochodów

Od początku naszej działalności siedziba Auto Kurek znajduje się w Radziejowie, gdzie z powodzeniem prowadzimy Stację Demontażu Pojazdów z upoważnienia Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-65. Nasza firma – F.H.U.FROST zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie kasacji pojazdów w Wągrowcu oraz innych miastach na terenie całego kraju. Wyróżniamy się wieloletnią wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu możemy stale rozwijać się w zakresie oferowanych usług. Kasacja pojazdów z Auto Kurek to szybka i bezpieczna usługa, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania odbywały się w profesjonalnych warunkach i na przejrzystych zasadach. Dzięki temu zaufało nam wielu klientów zamieszkujących Wągrowiec i nie tylko.

Auto szrot Wągrowiec – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony środowiska auto wyłączone z użytku nie może być poddane samodzielnej rozbiórce. Pojazdem powinna zająć się firma, która posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje, a co najważniejsze właściwe narzędzia, by zająć się kasacją pojazdu zgodnie z obowiązującą ustawą. Nasza firma pracując z fachowcami wykonuje swoje zadania rzetelnie i zgodnie z dopuszczalnymi normami. Zapewniamy, że oddanie pojazdu do kasacji naszej firmie, która działa na terenie Wągrowca i wielu innych okolicznych miejscowości będzie w pełni optymalnym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Wągrowiec Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy profesjonalne oraz szybkie złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz konsultant podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o podanie standardowych informacji, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  złomowanie aut Wągrowiec

  Kasacja pojazdów – Wągrowiec

  Nasza firma ceni klienta i jego komfort, dlatego proponujemy atrakcyjne warunki skupu pojazdów. Atutami Auto Kurek są między innymi: wysokie stawki, gotówka od ręki i odbiór pojazdu w ciągu 24h od zgłoszenia. Niezależnie od stanu pojazdu zawsze płacimy za auto i dokładamy wszelkich starań, by klient był usatysfakcjonowany z oferowanych usług. W Wągrowcu zaufało nam wielu klientów, którzy oddali swoje pojazdy do kasacji. Nasze przedsiębiorstwo jest wiarygodnym partnerem biznesowym, ponieważ wywiązujemy się ze wszystkich informacji zawartych na naszej stronie. Ponadto w przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Jeśli posiadają Państwo uszkodzone auto powypadkowe lub nieużywane auto, które od lat niszczy korozja to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Taki pojazd powinien zostać wyrejestrowany i usunięty. Nasza firma zajmuje się kasacją pojazdów w Wągrowcu. Eksperci Auto Kurek po ocenie samochodu ustalają za niego odpowiednią stawkę, a Państwo otrzymują gotówkę od ręki. Warto skorzystać z tej opcji i dokonać kasacji swojego starego pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, gdzie prezentujemy warunki na jakich odbywa się kasacja oraz wykaz potrzebnych dokumentów.

  złomowanie aut Wągrowiec

  Zajmujemy się kasacją pojazdów na terenie Wągrowca i okolic

  Wybór firmy zajmującej się kasacją powinien opierać się na wiarygodności przedsiębiorstwa. Z punktu widzenia prawa, każda tego typu działalność powinna być zatwierdzona przez stosowne władze. Nasza firma od lat działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy w stanie realizować usługi na trenie całego kraju. Pomagamy naszym klientom w usunięciu starych, powypadkowych, zniszczonych i niepotrzebnych aut. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową usługę realizowaną w najkrótszym terminie.

  Współpraca z naszą firmą to wiele korzyści, którym warto się przyjrzeć. Oddając pojazd do kasacji na terenie Wągrowca i okolic mogą Państwo zyskać satysfakcjonującą współpracę opartą na legalności demontażu, pełnej ochronie środowiska, bezpłatnym transporcie z dowolnie wskazanego adresu na terenie Polski oraz wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy najlepsze warunki i korzystne rozwiązania. Zachęcamy do korzystania z oferty naszej firmy nie tylko mieszkańców Wągrowca, ale również okolicznych miejscowości.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.