Złomowanie aut Czarkowo – kasacja samochodów

Złomowanie aut to jeden z filarów naszej działalności. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Niezależnie od tego czy posiadają Państwo samochód osobowy, czy dostawczy jesteśmy otwarci na każdą marek i rocznik produkcji. Klienci z Czarkowa, którzy skorzystali z oferty złomowania aut w Auto Kurek są zadowoleni z usługi i atrakcyjnych warunków finalizacji transakcji. Gwarantujemy profesjonalizm oraz profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty klientów zamieszkujących Czarkowo i nie tylko!
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom gwarantujemy sprawne oraz bezproblemowe złomowanie samochodu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest natychmiastowa wycena auta – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie informacji dostarczonych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • u nas możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  stare auto dostawcze

  Złomowanie aut – Czarkowo

  Nasza firma jest odpowiedzialna i wszystkie działania, które realizujemy są zgodne z obowiązującymi przepisami o ochronie środowiska. Spełnianie wszystkich wymogów dotyczących ochrony środowiska to jeden z naszych nadrzędnych priorytetów. Wiemy, jak negatywne skutki może mieć niewłaściwie prowadzona działalność. Złomowanie aut z Czarkowa i okolic odbywa się we właściwych warunkach i na terenie zatwierdzonym przez właściwe służby.

  Przyjmujemy samochody każdej marki, jednakże nie ograniczamy się w ich stanie technicznym. Nieważne, czy są Państwo w posiadaniu starego, ale sprawnego auta, czy niedawno zakupionego powypadkowego. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich klientów, którzy chceli by oddać swój samochód na złom. Działania w zakresie pozyskiwania klientów prowadzimy na terenie całego kraju. Obszar geograficzny nie stanowi dla nas istotnej bariery, jednakże najszybsze usługi realizujemy w obrębie naszej siedziby. Klienci z Czarkowa cenią sobie współpracę z nami w zakresie złomowania aut.

  Potrzebujesz oddać auto na złom? Zgłoś się do nas! Odbieramy auta z Czarkowa

  Wszystkim klientom proponujemy indywidualne stawki, które są dopasowane do stanu technicznego pojazdu. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Dbamy o to, by klienci czuli się komfortowo, a usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie.

  rozłożone uszkodzone auto

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.