Złomowanie aut Trzcianka - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja w Trzciance i okolicach? Tylko z firmą Auto Kurek, która od lat prowadzi auto szrot w tym mieście. Zapewniamy kasację aut różnego rodzaju. Oferujemy kompleksowe usługi! Cena za złomowanie samochodu jest bardzo atrakcyjna – pamiętaj, że to my zapłacimy Tobie! Cennik złomowania samochodu znajdziesz na naszej stronie.

Auto szrot Trzcianka – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zapewniamy złomowanie aut w Trzciance na najwyższym poziomie. Nasz auto złom działa od lat, mamy więc ogromne doświadczenie i możemy zagwarantować kasację samochodów wszelkiego typu. Zapewniamy także demontaż samochodów, których części trafią do ponownego użytku. Złomowanie pojazdów to nasza specjalność! Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy własny, darmowy transport pojazdów do naszej siedziby. Z nami nie musisz martwić się formalnościami, jest ich naprawdę niewiele.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Trzcianka Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Rozpoczynamy od rozmowy telefonicznej w celu zapoznania się ze szczegółami. Uzgodnimy konkretny termin wizyty niezależnie od tego, czy my przyjedziemy do Ciebie, czy Ty do nas! Zadzwoń pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij formularz kontaktowy, dostępny na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Następny etap to weryfikacja pojazdu. Podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi o kilka danych na temat samochodu. Będzie to między innymi dowód rejestracyjny, numery VIN, czy pytanie o kompletność części.


Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy to kupno samochodu, który następnie trafi do maszyny tnąco-prasującej. Oczywiście zanim to nastąpi, musimy spisać stosowną umowę. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu, a także unieważnimy dowód rejestracyjny pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Trzcianka

  Zalety wyboru firmy Auto Kurek

  • Szybka współpraca
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Własny transport samochodu klienta – darmowy!
  • Natychmiastowa wycena i wypłata gotówki lub dokonanie przelewu
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku

  Nowe życie dla samochodów

  Czy wiesz, że kiedy oddasz nam swój samochód do kasacji, nie jest on od razu transportowany do maszyny tnąco-prasującej? Na Stacji Demontażu Pojazdów w Trzciance zajmiemy się usunięciem wszystkich jeszcze sprawnych części, które trafią do regeneracji. Zdemontujemy opony i wyślemy je do cementowni, będą paliwem alternatywnym lub zostaną dodane do mas asfaltowych. Z kolei wszystkie płyny eksploatacyjne trafią do rafinerii. Metalowy szkielet pojazdu zostanie poddany działaniu maszyny tnąco-prasującej, a następnie trafi do huty. Jak widzisz, wszystkie elementy auta otrzymają nowe życie! Nasz auto złom prowadzi także skup samochodów w Trzciance! Sprawdź również tę usługę.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Trzciance przyjmiemy każdy samochód. Nie ma dla nas znaczenia jego stan techniczny, nie musi być nawet wszystkich części. Co więcej, możesz nam oddać samochód osobowy, dostawczy, czy ciężarowy. Auto Złom jest otwarty 24 godziny na dobę, zapraszamy!

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodów na szrocie zawsze jest darmowe. Jako firma z zasadami, wieloletnią tradycją i pełnym zaangażowaniem w jak najlepszą obsługę klienta, gwarantujemy także bezpłatny odbiór pojazdu spod wskazanego miejsca.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Warto zezłomować pojazd, bo jeśli zalega przy jezdni, zagraża kierującym. Ponadto, zajmuje miejsce w garażu, czy na podwórku. Co więcej, tym sposobem dbasz o środowisko. Do tego możesz także zarobić!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.