Złomowanie aut Leszno

Złomowanie aut w Lesznie to usługa, jaką świadczymy dla wszystkich chętnych klientów. Skupiamy się na demontażu samochodów w sposób zgodny z wszelkimi normami. Przyjmujemy na nasz auto szrot pojazdy bez względu na ich stan techniczny czy gabaryty. Możesz nam oddać samochód osobowy, jednocześnie także autobus czy ciężarówkę. Co ważne, cennik złomowania samochodów tak naprawdę nie istnieje, bo to Ty otrzymujesz gotówkę za oddanie pojazdu.

Auto szrot Leszno- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto złom Auto-Kurek to miejsce działające od lat. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do klienta, zanim przejdziemy do usług kasacji pojazdów Leszno, przeprowadzamy ich weryfikację. Co ważne, oferujemy darmowy transport po niesprawny samochód. Usługi realizujemy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, zapraszamy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Zanim zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego. W ten sposób omówimy wszelkie szczegóły, między innymi miejsce odbioru pojazdu, jego stan i gabaryty. Wystarczy, że zadzwonisz do nas pod jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , zachęcamy do kontaktu!


Weryfikacja pojazdu

Jeszcze podczas rozmowy telefonicznej nasz konsultant dopyta o wszelkie szczegóły dotyczące samego pojazdu. Przygotuj się na przekazanie mu informacji dotyczących parametrów samochodu czy numeru VIN. To standardowa procedura, nie masz się czego obawiać.


Kupno samochodu

Ostatni etap jest bez dwóch zdań tym najprzyjemniejszym. Złomowanie aut Leszno rozpocznie się, demontażem zajmą się nasi pracownicy, a Tobie przekażemy gotówkę wyliczoną na podstawie masy samochodu. Mamy nadzieję, że oferta sprosta Twoim oczekiwaniom finansowym.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Lesznie?

  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • realizacje 24 godziny na dobę – zadzwoń, kiedy zechcesz,
  • własny transport po powypadkowe samochody,
  • wiele lat na rynku, wysokie opinie klientów,
  • zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu.
  złomowanie aut Leszno

  Złomowanie aut Leszno – postaw na Auto Kurek

  Auto kasacja Leszno i okolice to usługa świadczona przez firmę Auto-Kurek od wielu lat. Skupiamy się na kompleksowym przeprowadzeniu wszelkich prac. Zaczynamy już od kontaktu telefonicznego, kiedy to omawiamy szczegóły transakcji, a wszystko kończy się wystawieniem zaświadczenia o zezłomowaniu. Chcemy zaznaczyć, że nasza praca ma na celu zadbać o środowisko naturalne. Wszystko dlatego, że za sprawą demontażu samochodów części czy płyny eksploatacyjne mogą trafić do zakładów przetwórczych, gdzie zostaną wykorzystane ponownie. Te elementy, których nie da się wykorzystać, trafią z kolei do firm utylizacyjnych. Nawet gotowe paczki złomu przetransportujemy do hut żelaza. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług skupu aut, również świadczymy je w Lesznie.

  złomowanie aut Leszno

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Lesznie przyjmujemy samochody powypadkowe, doszczętnie zniszczone przez pożar, popowodziowe czy mocno uszkodzone przez gradobicie. Oddaj nam stare auto, które nie chce już odpalić, zaproponuj autobus, ciężarówkę czy quada – dla nas nie ma to znaczenia, zachęcamy do kontaktu.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli chcesz szybko, sprawnie i przede wszystkim legalnie zezłomować samochód, pamiętaj o dokumentach. Goszcząc u nas, musisz mieć dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu i kartę pojazdu, jeśli istnieje. Poznaj więcej informacji na temat niezbędnych dokumentów, odsyłamy Cię w tym celu do naszego poradnika.

  Czy za złomowanie auta się płaci?

  Na naszym auto szrocie klienci nie płacą za złomowanie samochodów. Usługa ta jest nie tylko darmowa. Za każdy kilogram wraku pojazdu otrzymasz pieniądze, jak widzisz, jeszcze na tym zarobisz. Suma będzie uzależniona całkowitą masą pojazdu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.