Złomowanie i kasacja aut i pojazdów – Poznań

Złomowanie i kasacja aut w Poznaniu

Każde auto ma co najmniej trzy fazy życia: narodziny w fabryce, dorastanie na drogach oraz starość na złomowisku. Jeżeli Twoje auto dożywa już swoich lat lub zostało zniszczone, jest niesprawne czy po prostu musi być wymienione na nowszy model, złomowanie pojazdów jest usługą, która z pewnością Cię zainteresuje. Zaopiekujemy się schorowanym autem lub niedołężnym staruszkiem, a Ty zyskasz na tym podwójnie. Po pierwsze, kasacja pojazdów Twój problem ze zbędnym oraz uciążliwym autem, a po drugie jeszcze Ci za to zapłacimy i zorganizujemy kompleksowy transport. Szybko i bez Twojego wysiłku. Świadczymy zarówno złomowanie samochodu złomowania, jak i kasację.

Auto szrot Auto Kurek to doświadczona firma, w której zakresie usług znajdują się m.in. autokasacja i złomowanie samochodów. Obsługujemy klientów zamieszkujących Poznań – Wielkopolska i nie tylko. Zastanawiasz się, ile jest wart Twój samochód? Chcesz poznać cennik Auto Kurka? Nic trudnego! Czekamy na Twój kontakt! Autozłomowanie to praca, którą wykonujemy z powodzeniem już od wielu lat.

autokasacja i złomowanie pojazdów

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom oferujemy szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443; formularz na stronie internetowej).


Natychmiastowa wycena

Następny krokiem jest natychmiastowa wycena auta – odbywa się ona przez rozmowę telefoniczną na bazie danych przekazanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  • undefined
autozłomowanie aut - auto szrot poznań

Złomowanie pojazdów – Poznań. Na co zwracamy uwagę?

Skupujemy też nowe i stare samochody, po to, by rozebrać je na części i zniszczyć lub po to, by przywrócić je do życia. Wiele zależy od ich stanu. Złomowanie i autokasacja samochodów to ciekawa, ale i odpowiedzialna praca. Lubimy to, co robimy, ale wiemy też, że stale musimy dbać o bezpieczeństwo, i to na różnych poziomach. Ważny już jest sam transport samochodu oraz załatwienie spraw natury prawnej. Potem, gdy przychodzi do rozbiórki, też trzeba być ostrożnym. Auto nie może być od razu poddane działaniu maszyny pracująco-tnącej. Najpierw wszystkie elementy, takie jak oleje, akumulatory, tapicerki czy opony i maty, należy rozdzielić i poddać recyklingowi, wysyłając je w odpowiednie miejsca. Niektóre trafiają do rafinerii, inne do cementowni czy do hut. Dopiero w takim surowym stanie, samochód jest prasowany.

Złomowanie i kasacja pojazdów w Poznaniu – Wielkopolska. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w tym zakresie?

Zaufały nam już setki klientów z Poznania. To osoby, które oddały swoje wysłużone auta w nasze ręce i powierzyły nam odpowiedzialne zadanie ich kasacji lub autozłomowania. Ale przemawiają za nami nie tylko liczne referencje i pozytywne opinie, ale też nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół. Możemy również poszczycić się posiadaniem wysokospecjalistycznych maszyn – nasze zaplecze technologiczne jest bogate oraz stale ulepszane. Na bazie analizy i dokładnej kontroli, otrzymaliśmy licencję, od Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego, o numerze C-65. Zaświadcza ona, że jesteśmy w pełni legalną oraz rzetelną Stacją Demontażu Pojazdów.

Złomowanie samochodów – auto szrot Poznań. Poznaj nasz cennik

Autokasacja pojazdów w Wielkopolsce czy złomowanie? Niezależnie od sytuacji, dużą zaletą współpracy z auto szrotem jest też przejrzystość prawna. Oznacza to, że zawsze dbamy o dopięcie spraw formalnych. Podpisujemy dokumenty kupna-sprzedaży lub też wystawiamy oświadczenia o demontażu. Są to ważne papiery, które przydadzą się choćby podczas wyrejestrowywania pojazdu w odpowiednim urzędzie, a także podczas rozmowy z ubezpieczycielem, ponieważ niewyrejestrowany pojazd nadal objęty jest koniecznością posiadania OC. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości czy obawy, to zapraszamy do rozmowy czy do przejrzenia naszej galerii, w której znajdują się ostatnio zezłomowane pojazdy, jak i te wystawione na sprzedaż. Korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na najwyższą jakość obsługi.

kasacja pojazdów - wielkopolska - cennik

Formularz zgłoszeniowy