Złomowanie aut Poznań - demontaż i kasacja samochodów

Każde auto ma co najmniej trzy fazy życia: narodziny w fabryce, dorastanie na drogach oraz starość na złomowisku. Jeżeli Twoje auto dożywa już swoich lat lub zostało zniszczone, jest niesprawne czy po prostu musi być wymienione na nowszy model, złomowanie pojazdów jest usługą, która z pewnością Cię zainteresuje. Zaopiekujemy się schorowanym autem lub niedołężnym staruszkiem, a Ty zyskasz na tym podwójnie. Po pierwsze, kasacja pojazdów Twój problem ze zbędnym oraz uciążliwym autem, a po drugie jeszcze Ci za to zapłacimy i zorganizujemy kompleksowy transport.

Auto szrot Poznań – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Szybko i bez Twojego wysiłku. Świadczymy zarówno złomowanie samochodu złomowania, jak i kasację. Auto szrot Auto Kurek to doświadczona firma, w której zakresie usług znajdują się m.in. autokasacja i złomowanie samochodów. Obsługujemy klientów zamieszkujących Poznań – Wielkopolska i nie tylko. Zastanawiasz się, ile jest wart Twój samochód? Chcesz poznać cennik Auto Kurka? Nic trudnego! Czekamy na Twój kontakt! Autozłomowanie to praca, którą wykonujemy z powodzeniem już od wielu lat.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Poznań Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej spółki, można liczyć na szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz pracownik podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o podanie standardowych informacji, dzięki którym możliwa będzie dokładna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Poznań

  Złomowanie pojazdów – Poznań. Na co zwracamy uwagę?

  Skupujemy też nowe i stare samochody, po to, by rozebrać je na części i zniszczyć lub po to, by przywrócić je do życia. Wiele zależy od ich stanu. Złomowanie i autokasacja samochodów to ciekawa, ale i odpowiedzialna praca. Lubimy to, co robimy, ale wiemy też, że stale musimy dbać o bezpieczeństwo, i to na różnych poziomach. Ważny już jest sam transport samochodu oraz załatwienie spraw natury prawnej. Potem, gdy przychodzi do rozbiórki, też trzeba być ostrożnym. Auto nie może być od razu poddane działaniu maszyny pracująco-tnącej. Najpierw wszystkie elementy, takie jak oleje, akumulatory, tapicerki czy opony i maty, należy rozdzielić i poddać recyklingowi, wysyłając je w odpowiednie miejsca. Niektóre trafiają do rafinerii, inne do cementowni czy do hut. Dopiero w takim surowym stanie, samochód jest prasowany.

  złomowanie aut Poznań

  Złomowanie i kasacja pojazdów w Poznaniu – Wielkopolska. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w tym zakresie?

  Zaufały nam już setki klientów z Poznania. To osoby, które oddały swoje wysłużone auta w nasze ręce i powierzyły nam odpowiedzialne zadanie ich kasacji lub autozłomowania. Ale przemawiają za nami nie tylko liczne referencje i pozytywne opinie, ale też nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół. Możemy również poszczycić się posiadaniem wysokospecjalistycznych maszyn – nasze zaplecze technologiczne jest bogate oraz stale ulepszane. Na bazie analizy i dokładnej kontroli, otrzymaliśmy licencję, od Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego, o numerze C-65. Zaświadcza ona, że jesteśmy w pełni legalną oraz rzetelną Stacją Demontażu Pojazdów.

  Złomowanie samochodów w Auto Szrot Poznań. Poznaj nasz cennik

  Autokasacja pojazdów w Wielkopolsce czy złomowanie? Niezależnie od sytuacji, dużą zaletą współpracy z auto szrotem jest też przejrzystość prawna. Oznacza to, że zawsze dbamy o dopięcie spraw formalnych. Podpisujemy dokumenty kupna-sprzedaży lub też wystawiamy oświadczenia o demontażu. Są to ważne papiery, które przydadzą się choćby podczas wyrejestrowywania pojazdu w odpowiednim urzędzie, a także podczas rozmowy z ubezpieczycielem, ponieważ niewyrejestrowany pojazd nadal objęty jest koniecznością posiadania OC. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości czy obawy, to zapraszamy do rozmowy czy do przejrzenia naszej galerii, w której znajdują się ostatnio zezłomowane pojazdy, jak i te wystawione na sprzedaż. Korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na najwyższą jakość obsługi.

  Stacja demontażu pojazdów z doświadczeniem Auto Kurek – zaufaj nam już dziś!

  Na naszej stacji demontażu pojazdów realizujemy kasację aut, które nie są przeznaczone do dalszej eksploatacji oraz aut praktycznie nowych, np. generujących zbyt duże koszty w trakcie ich naprawy. Nasz skup samochodów jest dedykowany najbardziej wymagającym klientom, zdecydowanym na zbycie samochodu, którego stan techniczny nie sprzyja jego dalszej eksploatacji. Kasacja aut Poznań Auto Kurek jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy najlepszych pracowników w branży, a złomowanie Poznań jest jedną z podstawowych usług realizowanych w naszym przedsiębiorstwie praktycznie od samego początku jego powstania. Możesz na nasz złom samochodowy oddać zarówno stare auta, jak i praktycznie nowe egzemplarze, które wyglądają, jakby dopiero opuściły fabrykę. Nasz auto złom gwarantuje odbiór auta bez dodatkowych kosztów oraz godziwą zapłatę za auta osobowe i dostawcze.

  FAQ

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Nasz skup aut znacznie ułatwia proces kasacji i to niezależnie od tego, czy posiadasz stary samochód, czy w zasadzie nowy model. Należy złożyć 'Wniosek o wyrejestrowanie pojazdy’ w wydziale komunikacji w przeciągu 30 dni od chwili kasacji. Nasza firma na terenie miasta Poznań oraz innych wydaje wszystkie dokumenty niezbędne do urzędów, w tym zaświadczenie i kartę pojazdu.

  Czy otrzymam zaświadczenie o złomowaniu auta?

  Tak, nasza firma zawsze wystawia legalne dokumenty niezbędne podczas wyrejestrowania samochodu. Ich wydanie jest prawnie nakazane i nigdy nie uchylamy się od tego obowiązku.

  Zajmujecie się obsługą firm czy osób prywatnych?

  Nasza działająca stacja demontażu pojazdów obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Prowadzimy także sprzedaż części używanych i działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.