Złomowanie aut Poznań - demontaż i kasacja samochodów

Każde auto ma co najmniej trzy fazy życia: narodziny w fabryce, dorastanie na drogach oraz starość na złomowisku. Jeżeli Twoje auto dożywa już swoich lat lub zostało zniszczone, jest niesprawne czy po prostu musi być wymienione na nowszy model, złomowanie pojazdów jest usługą, która z pewnością Cię zainteresuje. Zaopiekujemy się schorowanym autem lub niedołężnym staruszkiem, a Ty zyskasz na tym podwójnie. Po pierwsze, kasacja pojazdów Twój problem ze zbędnym oraz uciążliwym autem, a po drugie jeszcze Ci za to zapłacimy i zorganizujemy kompleksowy transport. Szybko i bez Twojego wysiłku. Świadczymy zarówno złomowanie samochodu złomowania, jak i kasację. Auto szrot Auto Kurek to doświadczona firma, w której zakresie usług znajdują się m.in. autokasacja i złomowanie samochodów. Obsługujemy klientów zamieszkujących Poznań – Wielkopolska i nie tylko. Zastanawiasz się, ile jest wart Twój samochód? Chcesz poznać cennik Auto Kurka? Nic trudnego! Czekamy na Twój kontakt! Autozłomowanie to praca, którą wykonujemy z powodzeniem już od wielu lat.

Kontakt telefoniczny

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej spółki, można liczyć na szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz pracownik podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o podanie standardowych informacji, dzięki którym możliwa będzie dokładna wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
autozłomowanie aut - auto szrot poznań

Złomowanie pojazdów – Poznań. Na co zwracamy uwagę?

Skupujemy też nowe i stare samochody, po to, by rozebrać je na części i zniszczyć lub po to, by przywrócić je do życia. Wiele zależy od ich stanu. Złomowanie i autokasacja samochodów to ciekawa, ale i odpowiedzialna praca. Lubimy to, co robimy, ale wiemy też, że stale musimy dbać o bezpieczeństwo, i to na różnych poziomach. Ważny już jest sam transport samochodu oraz załatwienie spraw natury prawnej. Potem, gdy przychodzi do rozbiórki, też trzeba być ostrożnym. Auto nie może być od razu poddane działaniu maszyny pracująco-tnącej. Najpierw wszystkie elementy, takie jak oleje, akumulatory, tapicerki czy opony i maty, należy rozdzielić i poddać recyklingowi, wysyłając je w odpowiednie miejsca. Niektóre trafiają do rafinerii, inne do cementowni czy do hut. Dopiero w takim surowym stanie, samochód jest prasowany.

Złomowanie i kasacja pojazdów w Poznaniu – Wielkopolska. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w tym zakresie?

Zaufały nam już setki klientów z Poznania. To osoby, które oddały swoje wysłużone auta w nasze ręce i powierzyły nam odpowiedzialne zadanie ich kasacji lub autozłomowania. Ale przemawiają za nami nie tylko liczne referencje i pozytywne opinie, ale też nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół. Możemy również poszczycić się posiadaniem wysokospecjalistycznych maszyn – nasze zaplecze technologiczne jest bogate oraz stale ulepszane. Na bazie analizy i dokładnej kontroli, otrzymaliśmy licencję, od Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego, o numerze C-65. Zaświadcza ona, że jesteśmy w pełni legalną oraz rzetelną Stacją Demontażu Pojazdów.

Złomowanie samochodów – auto szrot Poznań. Poznaj nasz cennik

Autokasacja pojazdów w Wielkopolsce czy złomowanie? Niezależnie od sytuacji, dużą zaletą współpracy z auto szrotem jest też przejrzystość prawna. Oznacza to, że zawsze dbamy o dopięcie spraw formalnych. Podpisujemy dokumenty kupna-sprzedaży lub też wystawiamy oświadczenia o demontażu. Są to ważne papiery, które przydadzą się choćby podczas wyrejestrowywania pojazdu w odpowiednim urzędzie, a także podczas rozmowy z ubezpieczycielem, ponieważ niewyrejestrowany pojazd nadal objęty jest koniecznością posiadania OC. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości czy obawy, to zapraszamy do rozmowy czy do przejrzenia naszej galerii, w której znajdują się ostatnio zezłomowane pojazdy, jak i te wystawione na sprzedaż. Korzystając z naszych usług, mogą liczyć Państwo na najwyższą jakość obsługi.

kasacja pojazdów - wielkopolska - cennik

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

W naszym auto złomie Auto Kurek w Poznaniu można oddać na złom każdy typ samochodu. Przyjmujemy między innymi auta osobowe, zarówno małe, miejskie, jak i bardzo duże w typie SUV, a także pojazdy specjalistyczne, takie jak terenówki, auta sportowe lub rekreacyjne. Możesz u nas także zezłomować samochód ciężarowy lub autobus.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

Podczas złomowania auta należy zawsze mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, które są niezbędne do przeprowadzenia procesu kasacji. Niezbędny jest między innymi dowód osobisty właściciela pojazdu, a także karta pojazdu oraz dowód rejestracyjny. Czasami zachodzi potrzeba przedstawienia również innych dokumentów, lecz kwestię tę należy ustalić osobiście wraz z naszym pracownikiem.

Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

Warto wiedzieć, że złomowanie auta zawsze równa się wypłacie gotówki w wysokości uzależnionej głównie od masy jego wraku na dzień złomowania. To oznacza, że tak uzyskane wynagrodzenie można przeznaczyć jako część wpłaty na nowy samochód lub spożytkować ją na inny cel. Warto jednak pamiętać, że kwota wypłaty może być nieco niższa w sytuacji, gdy realna waga auta jest niższa niż 90% wagi znajdującej się w dowodzie rejestracyjnym.

Formularz zgłoszeniowy