Złomowanie aut Gniezno – kasacja samochodów

Czy Państwa auto uległo wypadkowi lub z każdym dniem rozsypuje się coraz bardziej na skutek starości oraz nadmiernej eksploatacji? Gdy koszty naprawy są większe, niż inwestycja w nowy pojazd, często najrozsądniejszym wyjściem okazuje się kasacja i złomowanie pojazdów. Wystarczy, że zgłoszą Państwo potrzebę lub chęć takiego działania, a nasz auto szrot zajmie się resztą. Choć nasza siedziba znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i działamy dzięki licencji od Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego, to jednak pracujemy oraz pomagamy klientom na terenie całej Polski. Skupujemy więc samochody, zajmujemy się ich kasacją oraz utylizacją, przy poszanowaniu wszelkich kwestii etycznych oraz środowiskowych. Auto kasacja z Auto Kurek to inwestycja, która po prostu się opłaca. Obsługujemy Gniezno i okolice.
Kontakt telefoniczny

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom oferujemy skuteczne i szybkie złomowanie pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 692 443 443 oraz 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie informacji przekazanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
kasacja pojazdów - auto szrot gniezno

Złomowanie pojazdów i auto szrot – Gniezno

Warto nam zaufać, bo od lat działamy legalnie oraz etycznie. Nasza praca opiera się na solidnych zasadach, profesjonalizmie oraz nieustannym pogłębianiu umiejętności. Złomowanie pojazdów rozpoczynamy od kwestii formalnych, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno Państwu, jak i nam. Chodzi o wyrejestrowanie samochodu oraz unieważnienie dowodu rejestracyjnego, a także podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Następnie zajmujemy się transportem pojazdu, za który płacimy. Otrzymają od nas Państwo pieniądze za auto. Kwota ta nie jest stała, ponieważ zależy od rocznika oraz stanu dwuśladu.

Złomowanie aut i auto kasacja w Gnieźnie. Postaw na Auto Kurek!

Ilość złomowisk, auto szrotów i Stacji Demonatażu Pojazdów przyprawia o zawrót głowy. Pewnie zadają sobie Państwo pytanie, czemu przy takiej ilości opcji do wyboru oraz przy zamieszkaniu w Gnieźnie, mieliby Państwo korzystać z usług firmy z kujawsko-pomorskiego. Odpowiedź jest prosta. Złomowanie aut i auto kasacja to biznes, który przepełniony jest wieloma oszustwami oraz żerowaniem złomowisk na ludzkiej niewiedzy. Nie brakuje więc nie do końca legalnie działających przedsiębiorstw, które nie podpisują umów, nielegalnie sprzedają części czy niszczą środowisko, nie uwzględniając szkodliwości niektórych elementów auta dla matki natury. F.H.U Frost to licencjonowana firma, która każdego dnia udowadnia, że jest warta zaufania. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gniezna i okolic.

złomowany peugeot

Formularz zgłoszeniowy