Złomowanie aut Gniezno - demontaż i kasacja samochodów

Czy Państwa auto uległo wypadkowi lub z każdym dniem rozsypuje się coraz bardziej na skutek starości oraz nadmiernej eksploatacji? Gdy koszty naprawy są większe, niż inwestycja w nowy pojazd, często najrozsądniejszym wyjściem okazuje się kasacja i złomowanie pojazdów.

Auto szrot Gniezno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wystarczy, że zgłoszą Państwo potrzebę lub chęć takiego działania, a nasz auto szrot zajmie się resztą. Choć nasza siedziba znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i działamy dzięki licencji od Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego, to jednak pracujemy oraz pomagamy klientom na terenie całej Polski. Skupujemy więc samochody, zajmujemy się ich kasacją oraz utylizacją, przy poszanowaniu wszelkich kwestii etycznych oraz środowiskowych. Auto kasacja z Auto Kurek to inwestycja, która po prostu się opłaca. Obsługujemy Gniezno i okolice.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Gniezno Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda proces obsługi?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom oferujemy skuteczne i szybkie złomowanie pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Następny krokiem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie informacji przekazanych przez właściciela auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybieraj złomowanie aut z Gniezna od Auto-Kurek, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • auto odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Gniezno

  Złomowanie pojazdów i auto szrot – Gniezno

  Warto nam zaufać, bo od lat działamy legalnie oraz etycznie. Nasza praca opiera się na solidnych zasadach, profesjonalizmie oraz nieustannym pogłębianiu umiejętności. Złomowanie pojazdów rozpoczynamy od kwestii formalnych, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno Państwu, jak i nam. Chodzi o wyrejestrowanie samochodu oraz unieważnienie dowodu rejestracyjnego, a także podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Następnie zajmujemy się transportem pojazdu, za który płacimy. Otrzymają od nas Państwo pieniądze za auto. Kwota ta nie jest stała, ponieważ zależy od rocznika oraz stanu dwuśladu.

  złomowanie aut Gniezno

  Złomowanie aut i auto kasacja w Gnieźnie. Postaw na Auto Kurek!

  Ilość złomowisk, auto szrotów i Stacji Demonatażu Pojazdów przyprawia o zawrót głowy. Pewnie zadają sobie Państwo pytanie, czemu przy takiej ilości opcji do wyboru oraz przy zamieszkaniu w Gnieźnie, mieliby Państwo korzystać z usług firmy z kujawsko-pomorskiego. Odpowiedź jest prosta. Złomowanie aut i auto kasacja to biznes, który przepełniony jest wieloma oszustwami oraz żerowaniem złomowisk na ludzkiej niewiedzy. Nie brakuje więc nie do końca legalnie działających przedsiębiorstw, które nie podpisują umów, nielegalnie sprzedają części czy niszczą środowisko, nie uwzględniając szkodliwości niektórych elementów auta dla matki natury. F.H.U Frost to licencjonowana firma, która każdego dnia udowadnia, że jest warta zaufania. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gniezna i okolic.

  Na czym polega złomowanie samochodów z Gniezna?

  Dla wielu klientów złomowanie auta to proces, który przeprowadzają tylko raz w życiu, dlatego rzadko zdarza się, aby konkretna osoba miała jakiekolwiek pojęcie o tym, na czym polegają działania stacji demontażu pojazdów i na co zwracać uwagę podczas wyboru firmy w celu złomowania pojazdu. W autozłom Auto Kurek (auto kasacja Gniezno) pracują wyłącznie najlepsi specjaliści – bez dodatkowych kosztów zrealizują oni wszelkie wymagane działania, które nasza stacja demontażu pojazdów przeprowadza zawsze zgodnie z wszelkimi obowiązkami prawnymi i dobrą praktyką. Nasz złom samochodowy zapewnia także odbiór pojazdów, jeśli dany egzemplarz jest niezdatny do użytku, a ponadto profesjonalną obsługę oraz możliwość kasacji samochodu bez ważnych badań technicznych, co zdarza się szczególnie często w przypadku aut powypadkowych. Nie bez znaczenia jest również to, że nasza działająca stacja demontażu pojazdów prowadzi sprzedaż części używanych. Chcesz zezłomować samochód? Koniecznie odezwij się do nas już dziś! Auto kasacja Gniezno gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Nasza firma przyjmuje do naszej stacji recyklingu pojazdów w zasadzie wszystkie samochody, zarówno te, których stan jest określany jako bardzo dobry, jak i pojazdy dawno nieużywane i bez aktualnego ubezpieczenia OC, które wymagają dojazdu do miejsca postoju.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie pojazdów to zawsze darmowy proces, który nie wiąże się z żadnymi kosztami ze strony klienta. Przyjmujemy do złomowania auta w każdym stanie i wypłacamy należność – jeśli taka będzie miała miejsce – tego samego dnia. Na złomowaniu znamy się jak nikt inny, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  W naszej firmie można przeprowadzić złomowanie za gotówkę także wtedy, gdy na Twoim pojeździe nie ma tablic rejestracyjnych. Ocenimy wówczas numery nadwozia VIN i kilka innych parametrów, które definiują legalność danego auta.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.