Złomowanie aut Jastrowie - demontaż i kasacja samochodów

Sposób na szybkie pozbycie się auta? Auto kasacja w Jastrowiu i okolicach z pomocą naszego auto szrotu! Zapewniamy szybką obsługę, oferujemy odkup każdego pojazdu bez względu na jego gabaryty, czy stan. Kasacja aut przebiega sprawnie, a Ty otrzymujesz odpowiednią kwotę za wrak. Cena złomowania samochodu mile Cię zaskoczy! Złomowanie aut w Jastrowiu to najlepsza rozwiązanie!

Auto szrot Jastrowie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy 24 godziny na dobę, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Zapewnimy szybkie i legalne złomowanie samochodów w Jastrowiu. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm, działamy na rynku od lat! Jesteśmy legalnym auto złomem z prawem do odkupu pojazdów. Oferujemy demontaż samochodów bez względu na ich stan. Zapewniamy darmowy transport i wycenę pod wskazanym przez Ciebie adresem! Kasacja samochodu z nami to przyjemność!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Jastrowie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły współpracy i umówić się na odpowiedni termin. W tym celu zadzwoń pod jeden z numerów: 660 637 702, 692 443 443 lub wypełnij krótki i prosty formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Drugi etap współpracy to już wycena pojazdu. Aby jej dokonać, potrzebujemy kilku podstawowych informacji na temat samochodu, który chcesz nam oddać. W ten sposób przedstawimy rzetelną ofertę. Potrzebne informacje to stan auta, jego model, marka, rok produkcji, czy brakujące części.


Kupno samochodu

Ostatni etap to już formalności, a następnie demontaż i kasacja samochodu. Na tym etapie podpisujemy odpowiednią umowę, wydajemy zaświadczenie niezbędne w Wydziale Komunikacji i unieważniamy dowód rejestracyjny pojazdu. Wypłacamy także gotówkę lub przelewamy ustaloną kwotę.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Jastrowie

  Zalety wyboru naszej firmy

  • Szybka wypłata gotówki
  • Otwarte 24 godziny na dobę
  • Własny, darmowy transport
  • Rzetelna wycena pojazdu
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku
  • Indywidualne podejście do każdego klienta

  Demontaż i kasacja pojazdów – jak przebiegają?

  Wszystko zaczyna się od demontażu. Na naszej Stacji Demontażu Pojazdów wiele części zyskuje drugie życie. W pierwszej kolejności pozbywamy się wszelkich płynów eksploatacyjnych. Następnie demontujemy opony, które trafią do cementowni jako paliwo alternatywne lub zostaną poddane sproszkowaniu i użyte do mas asfaltowych. Drugie życie zyskają także tkaniny i tapicerki, które posłużą jako półfabrykaty podczas tworzenia mat przygłuszających. Auto Złom w Jastrowiu działa bowiem w zgodzie ze wszelkimi zaleceniami, legalnie i przede wszystkim w zgodzie z ekologią. Zapraszamy także wszystkich do punktu skupu samochodów!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Można w skrócie napisać, że w Jastrowiu przyjmujemy wszystkie auta. Dla nas nie ma bowiem znaczenia typ pojazdu, przyjmiemy zarówno małą osobówkę, jak i sporych rozmiarów auto ciężarowe. Stan także nie ma dla nas znaczenia. Może to być auto sprawne lub powypadkowe, które zostało doszczętnie zniszczone.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak! Wypłacamy odpowiednią kwotę za każdy kilogram wraku. Należy tutaj jednak pamiętać, że jeśli masa pojazdu jest niższa niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma. Kwota wypłaty będzie tym samym nieco niższa.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas kasacji samochodu niezbędnymi dokumentami są karta pojazdu (jeśli występuje), a także dowód rejestracyjny i dowód osobisty właściciela samochodu. Po więcej informacji na ten temat odsyłamy do naszego poradnika.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.