Złomowanie aut Ostrów Wlkp – kasacja samochodów

F.H.U.FROST to firma, które siedziba jest usytuowana w Radziejowie. Zgodnie z upoważnieniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-65 zajmujemy się prowadzeniem Stacją Demontażu Pojazdów. Każde auto jest dla nas cenne! Niezależnie od tego czy jest w nienaruszonym stanie z zewnątrz, czy to absolutny powypadkowy wrak, naszym klientom proponujemy korzystne stawki oraz bardzo przejrzyste warunki współpracy. Dbamy o naszych klientów, dlatego każdy z Państwa może liczyć na rzetelną wycenę oraz gotówkę od ręki. W zakres naszych usług wchodzi m.in. złomowanie aut dla klientów zamieszkujących Ostrów Wlkp. Jeśli posiadają Państwo nieużywany samochód, który niepotrzebnie zagraca garaż lub podjazd, to najwyższy czas pozbyć się zbędnego balastu. Złomowanie aut to oferta dla wszystkich osób zainteresowanych z Ostrowa Wlkp., którzy poszukują bezpiecznych transakcji i atrakcyjnych stawek. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Dlaczego? Ponieważ przyjmujemy wszystkie samochody różnych marek i o różnych rocznikach produkcji i stanie technicznym. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zaproponować cenę adekwatną do wartości pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz z obszarem naszej działalności.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom gwarantujemy profesjonalne oraz szybkie złomowanie auta. W celu nawiązania współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez podany na witrynie formularz lub dzwoniąc na podane numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz specjalista podczas rozmowy telefonicznej poprosi Was o przedstawienie standardowych informacji, na podstawie których wykonamy wycenę auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentów (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  karoseria samochodu

  Złomowanie aut – Ostrów Wielkopolski

  Nasi fachowcy działają na terenie całego kraju przez całą dobę. Wystarczy jeden telefon, a my w ciągu 24h odbierzemy auto z wskazanego miejsca i to bezpłatnie. Zależy nam na komforcie naszych klientów, a organizacja właściwego pojazdu do przewiezienia auta mogłaby być dla Państwa dodatkowym utrudnieniem. Wybierając naszą ofertę złomowania aut w Ostrowie Wlkp. i nie tylko mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie przeprowadzona szybko, bezpiecznie i co najważniejsze z korzyścią dla Państwa.

  Fachowe doradztwo i doświadczenie w naszej branży to podstawa. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami prywatnymi i przedstawicielami przedsiębiorstw zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz zaufanie wielu klientów. Dziś jesteśmy w stanie wycenić auto bardzo szybko i wnikliwie. Usługi Auto Kurek to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Zleży nam na kompleksowo wykonanej usłudze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci odczuwali 100% satysfakcji i zadowolenia.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.