Złomowanie aut Ostrów Wlkp

Działamy na terenie całego kraju

F.H.U.FROST to firma, które siedziba jest usytuowana w Radziejowie. Zgodnie z upoważnieniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nr C-65 zajmujemy się prowadzeniem Stacją Demontażu Pojazdów. Każde auto jest dla nas cenne! Niezależnie od tego czy jest w nienaruszonym stanie z zewnątrz, czy to absolutny powypadkowy wrak, naszym klientom proponujemy korzystne stawki oraz bardzo przejrzyste warunki współpracy. Dbamy o naszych klientów, dlatego każdy z Państwa może liczyć na rzetelną wycenę oraz gotówkę od ręki. W zakres naszych usług wchodzi m.in. złomowanie aut dla klientów zamieszkujących Ostrów Wlkp.

Jeśli posiadają Państwo nieużywany samochód, który niepotrzebnie zagraca garaż lub podjazd, to najwyższy czas pozbyć się zbędnego balastu. Złomowanie aut to oferta dla wszystkich osób zainteresowanych z Ostrowa Wlkp., którzy poszukują bezpiecznych transakcji i atrakcyjnych stawek. Każde auto wyceniamy indywidualnie. Dlaczego? Ponieważ przyjmujemy wszystkie samochody różnych marek i o różnych rocznikach produkcji i stanie technicznym. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zaproponować cenę adekwatną do wartości pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz z obszarem naszej działalności.

złomowanie aut ostrów wlkp
kontakt telefoniczny
karoseria samochodu

Złomowanie aut – Ostrów Wielkopolski

Nasi fachowcy działają na terenie całego kraju przez całą dobę. Wystarczy jeden telefon, a my w ciągu 24h odbierzemy auto z wskazanego miejsca i to bezpłatnie. Zależy nam na komforcie naszych klientów, a organizacja właściwego pojazdu do przewiezienia auta mogłaby być dla Państwa dodatkowym utrudnieniem. Wybierając naszą ofertę złomowania aut w Ostrowie Wlkp. i nie tylko mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie przeprowadzona szybko, bezpiecznie i co najważniejsze z korzyścią dla Państwa.

Fachowe doradztwo i doświadczenie w naszej branży to podstawa. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami prywatnymi i przedstawicielami przedsiębiorstw zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz zaufanie wielu klientów. Dziś jesteśmy w stanie wycenić auto bardzo szybko i wnikliwie. Usługi Auto Kurek to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Zleży nam na kompleksowo wykonanej usłudze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci odczuwali 100% satysfakcji i zadowolenia.

Formularz zgłoszeniowy