Złomowanie aut Koło

Auto szrot Auto-Kurek w Kole przyjmuje auta każdej marki. Złomujemy samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze. Specjalizujemy się w demontażu ciągników rolniczych, oraz autobusów. Zajmujemy się także kasacją naczep samochodów ciężarowych. Oferujemy szybką i sprawną obsługę klientów oraz wypłatę gotówki w kwocie zależnej od wagi pojazdu przeznaczonego do utylizacji. Profesjonalne złomowanie aut w Kole tylko w Auto-Kurek!

Demontaż samochodów Koło – Auto Kurek

Auto złom Auto-Kurek oferuje swoje usługi na terenie Koła i okolic oraz w całym województwie wielkopolskim. Docieramy do naszych klientów własnym pojazdem, dzięki temu nie muszą Państwo organizować transportu niesprawnego samochodu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół specjalistów oraz zaawansowany technologicznie park maszynowy. Kasacja samochodów w naszej firmie przebiega szybko i bezpiecznie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli mają Państwo pojazd do zezłomowania, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie internetowej lub w tradycyjny sposób dzwoniąc pod jeden z podanych numerów telefonu: 692 443 443, lub 660 637 702.


Oględziny pojazdu

Po przeprowadzeniu rozmowy i uzyskaniu odpowiedzi na kilka niezbędnych pytań bezpłatnie odbierzemy Państwa pojazd i dowieziemy go do naszej firmy, gdzie dokonamy szczegółowej wyceny na podstawie jego wagi. Wyceniamy nie tylko wraki, ale także samochody w dobrym stanie technicznym.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji będzie wypełnienie odpowiedniej dokumentacji oraz wypłata gotówki. Na Państwa życzenie możemy wypłacić należną kwotę na wskazany numer konta bankowego. Otrzymają również Państwo zaświadczenie o złomowaniu oraz unieważniony dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Koło

  Dlaczego warto nam zaufać? Oto kilka powodów:

  • Błyskawicznie wyceniamy każdy pojazd przeznaczony do złomowania
  • oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy oraz szybką wypłatę gotówki
  • zapewniamy bezpłatny dojazd oraz transport pojazdu do naszej firmy
  • kasacja w naszej firmie przebiega szybko i sprawnie
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy

  Złomowanie samochodu – cena

  Wiedza i doświadczenie naszych pracowników w demontażu pojazdów pozwala nam dokonywać bardzo precyzyjnych wycen każdego samochodu, jaki do nas trafia. Na ostateczną kwotę wpływa stan techniczny pojazdu, jego kompletność oraz waga. Zwracamy także uwagę na popularność danej marki pod kątem części zamiennych. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny oraz szybką realizację usługi. Pieniądze otrzymają Państwo tego samego dnia, w którym pojazd znajdzie się w naszej firmie. Auto-Kurek oferuje również skup samochodów w Kole na bardzo korzystnych warunkach. Chętnie kupimy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet autobusy i ciągniki rolnicze. Skupujemy pojazdy sprawne, powypadkowe oraz przeznaczone do naprawy.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Kole przyjmuje pojazdy każdej marki bez względu na rodzaj i stan techniczny. Do naszej firmy trafiają samochody w dobrym stanie technicznym oraz całkowicie niesprawne i poważnie uszkodzone wraki.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Do zezłomowania pojazdu należy mieć przy sobie ważny dokument potwierdzający tożsamość, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeżeli taka występuje. W przypadku współwłaściciela niezbędna będzie jego pisemna zgoda.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Oczywiście! Każdy pojazd do złomowania zostaje poddany skrupulatnej wycenie. Na podstawie kilku kryteriów dokonujemy oceny, która przekłada się na ostateczną kwotę, jaką otrzymają Państwo od nas w gotówce lub przelewem na wskazany numer konta bankowego.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po złomowaniu pojazdu mają Państwo 30 dni na dostarczenie do właściwego wydziału komunikacji wniosku o wyrejestrowanie. Należy do niego dołączyć zaświadczenie potwierdzające złomowanie oraz unieważniony dowód rejestracyjny.

  Czy złomowanie aut w Kole jest płatne?

  Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie zapłacisz ani złotówki za wykonanie kasacji auta. Dodatkowo możesz dostać dodatkowe pieniądze za szrot w zależności od wagi złomowanego pojazdu.

  Gdzie zanieść zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu?

  Zaświadczenie o kasacji auta, które dostaniesz od naszej firmy Auto Kurek, musisz zanieść do Wydziału Komunikacji wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie pojazdu.

  Co można zyskać, decydując się na kasację auta w Auto Kurek?

  Jeśli zdecydujesz się na kasację samochodu w Auto Kurek, możesz pozbyć się problemu związanego z koniecznością opłacenia obowiązkowego ubezpieczenia OC dla pojazdu. Pamiętaj, nawet uszkodzone auto na parkingu powinno mieć aktywną polisę OC, a uniknięcie tego obowiązku możliwe jest tylko poprzez złomowanie pojazdu.

  Nie mam tablic rejestracyjnych. Czy mogę udać się do stacji demontażu i złomowania pojazdów?

  W Auto Kurek nie wymagamy posiadania tablic rejestracyjnych. Potrzebujemy tylko dowodu osobistego, rejestracyjnego oraz karty pojazdu (opcjonalnie), aby dopełnić formalności, wypłacić gotówkę i wydać zaświadczenie o kasacji auta.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.