Złomowanie aut Czarnków - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot to miejsce, w którym bez najmniejszego kłopotu dokonasz kasacji auta. Cena za złomowanie samochodu to zero złotych, możesz nawet na tym zyskać! Postaw na auto kasację w Czarnkowie i okolicach, jaką prowadzimy od lat. Zapraszamy do naszej siedziby! Skontaktuj się z nami, jeśli masz auto osobowe, dostawcze, czy terenowe, które trzeba zezłomować. Złomowanie aut w Czarnkowie to rozsądna opcja!

Auto szrot Czarnków – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nie zwlekaj, zezłomuj pojazd z naszą pomocą. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, oferujemy złomowanie samochodów w Czarnkowie, przyjeżdżając po auto, które chcesz nam oddać. Zapewniamy darmowy transport. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się również demontażem samochodów tak, aby sprawne części zyskały nowe życie w wielu innych branżach.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Czarnków Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Etapy współpracy z naszą firmą


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap to kontakt telefoniczny, w którym omawiamy wszystkie szczegóły współpracy. Zadzwoń pod jeden z numerów telefonu (660 637 702 oraz 692 443 443 ) lub wypełnij krótki formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy umówimy się na konkretny termin.


Weryfikacja pojazdu

W trakcie rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku podstawowych informacji na temat samochodu. Będzie to między innymi jego stan techniczny, ale również kompletność części. Nie zabraknie pytania o numer VIN.


Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy to kupno samochodu, a następnie przekazanie go na złom. Zanim to jednak nastąpi, konieczne jest spisanie stosownych dokumentów. Nie martw się, formalności jest niewiele! Następnie wypłacimy Ci odpowiednią sumę i gotowe! Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Czarnków

  Dlaczego warto postawić na firmę Auto Kurek?

  • Dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres i odbieramy auto za darmo
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania
  • Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Mamy wieloletnie doświadczenie
  • Procedura u nas jest błyskawiczna
  • Współpraca przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności
  • Przyjmujemy każdy samochód

  Drugie życie samochodów w Auto Kurek

  Na Stacji Demontażu Pojazdów w Czarnkowie oferujemy samochodom drugie życie. Jak to możliwe? Zanim przechodzimy do kasacji, rozbieramy pojazd na czynniki pierwsze. Wyciągamy z niego wszystkie jeszcze sprawne części, które trafiają do regeneracji, a następnie do ponownego użytku. Opony trafią do cementowni lub zostaną sproszkowane i przerobione na masę asfaltową. Tkaniny i tapicerki także mogą zostać wykorzystane po raz kolejny, sprawdzą się u producenta mat przygłuszających. Niebezpieczne dla środowiska płyny eksploatacyjne oddamy do rafinerii. Gotową, sprasowaną paczkę powstałą z metalowego szkieletu auta odbierze od nas huta. Na naszym złomie pracują maszyny tnąco-prasujące, które są w stanie dostarczyć od 10 do 15 ton złomu w godzinę! W Czarnkowie działa także nasz skup samochodów.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na naszym Auto Złomie w Czarnkowie przyjmujemy każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia jego stan techniczny, czy wizualny. Może to być auto w dobrym stanie lub doszczętnie zniszczone. Co więcej, typ pojazdu także nie ma znaczenia – przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na odpowiednią zapłatę za każdy kilogram wraku. Jeśli jednak waga początkowa pojazdu była mniejsza niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, pobierzemy niewielką opłatę od każdego kilograma.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Wniosek o Wyrejestrowanie Pojazdu złożysz w najbliższym Wydziale Komunikacji. Masz na to czas do 30 dni po kasacji. Kiedy otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie, jak najszybciej udaj się do urzędu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.