Złomowanie aut Pabianice – kasacja samochodów

Auto Kurek jest legalnym przedsiębiorstwem, do którego można oddać swój samochód na tak zwany auto szrot. Obsługujemy Pabianice, a także inne miejscowości na terenie całej Polski. Warto wybrać nasze usługi, aby być pewnym bezpieczeństwa i wysokiej jakości transakcji. Dzięki nam nie muszą się Państwo o nic martwić. Surowce pozyskane z samochodów w ponad osiemdziesięciu procentach są wykorzystywane, wcześniej następuje wyrejestrowanie auta w Wydziale Komunikacji. Ponadto mają Państwo pewność, że oddany pojazd nie zostanie użyty w celach rabunkowych. Odprowadzane są również podatki, zarówno do budżetu państwa, jak i samorządowego. Zadowolone z usługi Auto Kurek mogą być także osoby, dla których ochrona środowiska jest równie istotna, ponieważ wszystkie odpady są zagospodarowywane.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja złomowania auta z Pabianic i okolic?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom gwarantujemy szybkie i skuteczne złomowanie samochodu. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 692 443 443 i 660 637 702; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz rzeczoznawca podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o przedstawienie kluczowych danych, na podstawie których przeprowadzimy wycenę auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na złomowanie aut z Pabianic od Auto Kurek, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • pojazd odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  złoty matiz

  Auto szrot – Pabianice. Dlaczego warto nam zaufać?

  Auto szrot to usługa naszej firmy, która sprawi, że pozbędą się Państwo samochodu, który nie spełnia już wymagań technicznych, jest zniszczony i pozbawiony blasku, a także wyeksploatowany. Oferujemy pomoc przy sporządzaniu dokumentacji, a poza tym całkowicie bezpiecznie przeprowadzoną transakcję. Nie muszą także Państwo płacić za transport – jego koszt jest wyłącznie po naszej stronie. Działamy każdego dnia tygodnia, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wyceny dokonujemy w przypadku każdego samochodu, oferując jak najlepszą stawkę dla klienta. Zaufała nam już bardzo duża liczba osób, dlatego mamy nadzieję, że Państwo również skorzystają z naszej oferty.

  Auto szrot dla klientów w Pabianicach. Korzystna transakcja

  Każdy kierowca, który chce oddać swój samochód, który jest niezdatny do jazdy, marzy o tym, aby otrzymać sporą sumę pieniędzy. Warto skorzystać z naszych usług, a na pewno będą Państwo zadowoleni! Gdy przekażecie Państwo swoje auto na nasz auto szrot, dokonamy wyceny z uwzględnieniem różnych parametrów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej auto-kurek.pl, zapoznania się z oferowanymi usługami i podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy właśnie z nami. Zapraszamy do kontaktu klientów z Pabianic i okolic.

  stare zielone auto

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.