Złomowanie aut Radomsko – kasacja samochodów

Auto-Kurek to firma działająca w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ciesząca się ogromnym zaufaniem ze strony klientów. Do oferowanych przez nią usług należy m.in. kasacja i złomowanie pojazdów oraz skup samochodów używanych wszystkich marek. Działalność podstawowa obejmuje również sprzedaż części do aut znanych marek oraz skup surowców wtórnych i silników przeznaczonych na eksport. Oddziały Auto-Kurek znajdziesz w siedmiu województwach na terenie całego kraju – jeden z nich zlokalizowany jest w Radomsku.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy skuteczne i sprawne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami zaczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 i 692 443 443; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest błyskawiczna wycena samochodu – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie danych podanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (przy czym gwarantujemy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy

  Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do złomowania z prywatnym transportem.
  zlomowisko

  Chcesz szybko i tanio pozbyć się niesprawnego pojazdu? Odwiedź auto szrot Radomsko!

  Firma Auto-Kurek oferuje profesjonalne usługi kasacji i złomowania aut – to licencjonowany punkt demontażu pojazdów działający na podstawie zezwolenia od wojewody. Procedura sprzedaży samochodu opiera się na legalnej umowie kupna-sprzedaży, którą obydwie strony podpisują w oddziale. Pracownicy zadbają o dopełnienie wszelkich formalności i transport niesprawnego auta do oddziału firmy – klient musi jedynie dysponować ważnymi dokumentami , czyli dokumentem tożsamości i jego dowodem rejestracyjnym oraz kompletem umów kupna sprzedaży (jeśli występuje).

  Auto-Kurek oferuje swoim klientom sprzedaż na korzystnych warunkach i indywidualną wycenę, która zostanie sporządzona przez wykwalifikowanych pracowników. Jej wartość jest zależna od kilku czynników, m.in.: wagi i stanu technicznego pojazdu, jego modelu oraz unikatowości. Klient ma również możliwość złomowania pojazdu bez ważnego dowodu rejestracyjnego – wystarczy jedynie stosowne oświadczenie, którego wzór znajduje się na stronie internetowej firmy.

  Gwarantujemy szybką wycenę i atrakcyjne warunki sprzedaży w skupie samochodów w Radomsku!

  W oddziale Auto-Kurek w Radomsku skupowane są różne modele i typy pojazdów – od najpopularniejszych aut osobowych, poprzez samochody ciężarowe i dostawcze aż po pojazdy wyjątkowe i luksusowe. Obecni na miejscu pracownicy w sposób profesjonalny i rzetelny dokonają wyceny wartości auta – przedział cenowy jaki obowiązuje w skupie samochodów Auto-Kurek waha się od 300 do nawet 200 000 zł w przypadku pojazdów unikatowych.

  Czerwone uszkodzone auto

  Szybka i całkowicie legalna procedura oraz atrakcyjne ceny to niewątpliwe atuty oferty firmy. Najważniejszym aspektem zrealizowanej transakcji jest przede wszystkim cena – pieniądze od razu po podpisaniu umowy są przekazywane klientowi w formie gotówkowej lub jako przelew bankowy na wskazany w umowie numer konta. Zainteresowany ofertą? Odwiedź jeden z naszych punktów obsługi klienta – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.