Skup aut Zgierz

Propozycja dla mieszkańców Zgierza

Wszystkie osoby zamieszkujące Zgierz, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego skupu aut. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Skup aut Auto Kurek to najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne.

skup aut zgierz
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy stosowny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
stare auto osobowe

Jakie są zalety skupu aut w Zgierzu?

Usługi, jakie oferuje nasz skup aut osobom zamieszkującym Zgierz posiada wiele zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

Skup aut – Zgierz. Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta skupu aut w Zgierzu, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy zagwarantować Państwu korzystne ceny, których nie zaniżamy, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca okaże się wysoce satysfakcjonująca dla każdej ze stron. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

czarne auto w combi

Formularz zgłoszeniowy