Skup aut Zgierz

Propozycja dla mieszkańców Zgierza

Wszystkie osoby zamieszkujące Zgierz, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego skupu aut. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Skup aut Auto Kurek to najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Każdy kontrahent, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy stosowny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.

  Jakie są zalety skupu aut w Zgierzu?

  Usługi, jakie oferuje nasz skup aut osobom zamieszkującym Zgierz posiada wiele zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

  złomowanie aut zgierz

  Skup aut – Zgierz. Zapraszamy do kontaktu

  Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta skupu aut w Zgierzu, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy zagwarantować Państwu korzystne ceny, których nie zaniżamy, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca okaże się wysoce satysfakcjonująca dla każdej ze stron. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

  złomowanie aut zgierz

  Skup samochodów używanych – warto poznać nasze zalety

  Nasz skup samochodów Zgierz od wielu lat zapewnia profesjonalne usługi zarówno w Zgierzu, jak i na terenie województwa łódzkiego. Od zawsze stawiamy na to, aby nasz auto skup Zgierz Auto Kurek wyznaczał trendy na polu autoczęści i skupu. Można u nas sprzedać szereg pojazdów dostawczych różnych marek, w tym także auta ciężarowe oraz skutery czy quady, wszelkie pojazdy powypadkowe i auta sprawne przeznaczone do dalszego wieloletniego użytkowania. Nasz skup pojazdów często odwiedzają też właściciele aut niezbyt popularnych, z których sprzedażą jest zdecydowanie trudniej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a klientom zapewniamy konkurencyjne ceny oraz możliwość sprzedaży modeli uszkodzonych. Zadzwoń również na nasz złom, jeśli chcesz oddać swój pojazd na szrot. Każde zakupione auto przez naszą firmę może być zniszczone lub w perfekcyjnym stanie, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym skupem już dziś! Prowadzimy także sprzedaż części i działamy na terenie całego kraju, ponadto z chęcią pomożemy w zakresie ubezpieczenia OC.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Zgierzu?

  Nasz skup samochodów Zgierz przyjmuje auta w każdym stanie technicznym, zarówno te zużyte, jak i praktycznie nowe w doskonałym stanie. Można u nas sprzedać samochody osobowe, dostawcze czy ciężarowe, a także specjalistyczne i autobusy.

  Ile płacimy za samochody?

  Skupujemy praktycznie wszystkie samochody, niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego, a wyceniamy je na podstawie inspekcji auta przeprowadzanej przez naszego specjalistę, który ocenia auta już od wielu lat i doskonale zna zarówno ich zalety, jak i wady. Pracownik zaproponuje najlepsze ceny za dane auto tuż po zakończeniu procesu inspekcji.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Nasz auto skup jest jednym z najlepiej ocenianych na rynku i nie dzieje się to bez powodu. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny termin osobistej inspekcji. Pracownik po jej przeprowadzeniu poda ostateczną cenę samochodu, a po jej zaakceptowaniu przez sprzedającego wypłaci należność w odpowiedniej wysokości w formie gotówki. Sprzedaj nam swój pojazd już dziś!

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627