Skup Aut Bełchatów

Województwo łódzkie stanowi jeden z wielu obszarów Polski, na terenie którego swoją działalność prowadzi firma Auto Kurek. Skup samochodów osobowych w Bełchatowie pozwala mieszkańcom tego miasta (oraz innym, położonym nieopodal) na dokonanie szybkiej i legalnej odsprzedaży auta, niezależnie od jego stanu czy marki. Chętnie umówimy się z tobą na przegląd maszyny, co może odbyć się zarówno na terenie naszej siedziby bądź pod twoim adresem.

Jesteśmy w stanie dokonać fachowej analizy i zaproponować odpowiednią ofertę praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od pory dnia bądź nocy, ponieważ pracujemy przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

Skup Aut Bełchatów

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i łatwą procedurę skupu samochodu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można także uzupełnić formularz kontaktowy zamieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych rzeczoznawców przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich czynników, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą auta i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.
  szara furgonetka

  Prowadzimy legalny i profesjonalny skup samochodów z Bełchatowa i okolic

  Korzystając z naszych usług, klient może być pewien, że zostanie potraktowany z szacunkiem i za ewentualne przekazanie swojego auta do naszych rąk otrzyma stosowne wynagrodzenie. Nasz skup aut za gotówkę różni się od pozostałych przede wszystkim tym, że w każdym pojeździe potrafimy dostrzec pewne zalety, za które jesteśmy skłonni zaoferować godziwą stawkę. Właściciel maszyny nie musi natomiast czekać miesiącami lub nawet latami na znalezienie kupca, co często przecież ma miejsce, gdy wystawia swój dwuśladowiec na sprzedaż za pośrednictwem Internetu, czy umieszczając ogłoszenie w gazecie

  Skup aut używanych w Bełchatowie pozwala zdecydowanie zaoszczędzić na czasie, zwłaszcza, gdy zdecydujesz, że to my mamy odwiedzić cię w Twoim domu w celu dokonania oglądu samochodu i sfinalizowania ewentualnej transakcji. Gotówkę możesz otrzymać praktycznie od razu lub po niedługim czasie, jeśli zechcesz, by trafiła ona na konto bankowe. Jak zatem widzisz, współpraca z Auto Kurek przynosi same korzyści.

  Nie jesteśmy wybredni i chętnie odkupimy różne modele samochodów: dostawcze, luksusowe, a nawet powypadkowe. Płacąc za każdy kilogram, składający się na ogólną wagę maszyny, klient może zarobić od kilkuset złotych do nawet 200 tysięcy, co również wpływa na atrakcyjność oferowanych przez nas usług.

  Skup aut Bełchatów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627