Skup samochodów za gotówkę Wieluń

Dla mieszkańców miasta Wieluń przygotowaliśmy znakomitą ofertę. Skup aut 24h Auto Kurek to firma, która świadczy usługi skupu pojazdów w każdym stanie i w doskonałej cenie. Przyjmujemy między innymi samochody osobowe, ciężarowe oraz pojazdy innego typu i oferujemy za nie bardzo atrakcyjną cenę, która powoduje, że większość osób woli skorzystać z naszych usług niż sprzedawać pojazd osobiście. Sprzedawany nam pojazd musi być wyprodukowany w latach od 1960 do 2014 roku i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Skupowanie samochodów używanych Wieluń przez naszą firmę nie jest obarczone żadnym ryzykiem, gdyż zapewniamy bezpieczną i sprawną transakcję. Sprawdź z bliska skup samochodów osobowych Wieluń Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Na czym polega skup aut w Wieluniu Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Cały proces rozpoczyna się od kontaktu z naszą firmą. Można zadzwonić do nas na numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub wysłać do nas wiadomość e-mail, a także skorzystać z łatwego w obsłudze formularza kontaktowego. Nasi pracownicy uzgodnią dogodny termin i będą w stanie udzielić bardzo szczegółowych informacji na temat naszych usług.


Oględziny auta

Oględziny auta w uzgodnionym terminie to drugi krok do sprzedaży pojazdu naszej firmie. Pracownik fachowo oceni stan samochodu, w tym jego kompletność czy sprawność techniczną, jak i dokona oględzin dokumentów. Ważne jest to, że zwracamy także uwagę na dobre strony pojazdu, które są w stanie znacznie podnieść oferowaną przez nas cenę.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni etap i polega na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży i w związku z tym przeniesieniu praw własności sprzedawanego samochodu. Będą wówczas potrzebne jedynie podstawowe dokumenty, jak i w niektórych przypadkach dodatkowe (np. po zagubieniu tablic rejestracyjnych czy karty pojazdu).

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze główne zalety to:

  • indywidualne podejście do każdego klienta niezależnie od ceny kupowanego pojazdu
  • uczciwa cena za pojazd
  • darmowy dojazd, wycena oraz załadunek pojazdu
  • dostępność 24h/dobę i 7 dni w tygodniu
  • firma z ugruntowaną pozycją na rynku
  • wypłata gotówki na miejscu w standardzie
  • możliwość zapłaty przelewem na życzenie klienta
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego skup aut w Wieluniu Auto Kurek to lepsze rozwiązanie niż osobista sprzedaż?

  Skup aut Wieluń i okolice Auto Kurek to firma, dla której liczy się głównie dobro klienta, dlatego też staramy się, aby każdy z nich był zadowolony z naszej usługi zakupu pojazdu. Większość osób wystawia pojazdy osobiście na portale aukcyjne czy ogłoszeniowe, po czym musi tracić czas na niezdecydowanych i często nazbyt nachalnych klientów. Wielu będzie chciało obniżyć cenę znacznie niżej niż nasza granica opłacalności. Skup aut w Wieluniu za gotówkę Auto Kurek to firma, która ma spowodować, że sprzedaż pojazdu będzie znacznie łatwiejsza niż wcześniej. W skupie aut Wieluń Auto Kurek kupujemy bowiem każde auto i w każdym stanie, zarówno modele wyeksploatowane i zniszczone, jak i egzemplarze, które wizualnie wyglądają tak, jak w dniu ich pierwotnego zakupu.

  Bezpieczna i pewna transakcja

  Auto skup 24h Auto Kurek to firma godna zaufania, gdyż jesteśmy obecni na rynku już od wielu lat i przez ten czas obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów. Wszyscy docenili nas za sprawną i wręcz błyskawiczną transakcję, jak i bezpieczną wypłatę środków. W skupie samochodów osobowych Wieluń Auto Kurek wypłacamy gotówkę osobiście w dniu sprzedaży samochodu, a także na życzenie klienta dopuszczamy możliwość przelewu bankowego. Każdy wybór z naszą firmą jest dobry, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oferującą skupowanie samochodów używanych w Wieluniu za znakomitą cenę.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Wieluń i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627