Skup samochodów za gotówkę Ozorków

W naszym skupie aut w Ozorkowie można sprzedać każdy pojazd, w tym auta osobowe i specjalistyczne, wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem. Oferujemy za nie cenę od 300 zł do 200 000 zł. Jeśli szukasz możliwości szybkiej i bezproblemowej sprzedaży, nie szukaj dalej – w naszym skupie samochodów osobowych w Ozorkowie swoje auto sprzedasz praktycznie natychmiast, w bardzo miłej atmosferze, a przy tym otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie już w dniu oględzin pojazd. Koniecznie odwiedź nasz skup aut w Ozorkowie za gotówkę Auto Kurek i ustal dogodny termin inspekcji samochodu. Zapewniamy korzystną wycenę, a nasi pracownicy z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda przebieg transakcji z firmą Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Na samym wstępie należy przekazać nam podstawowe informacje o sprzedawanym aucie i ustalić dogodny termin inspekcji. Aby to zrobić, zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Nasz pracownik przyjedzie pod ustalony adres o uzgodnionej godzinie i dokona szczegółowej analizy samochodu. Oceni jego stan wizualny oraz mechaniczny, a także sprawdzi kompletność dokumentów i weźmie pod uwagę zalety auta, np. stan lub kompletność wyposażenia. Wszelkie te czynności są darmowe.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i zbycie pojazdu naszej firmie. Pracownik pomoże na każdym etapie wypełniania umowy, a po jej ostatecznym zaakceptowaniu wypłaci gotówkę w formie pieniędzy do ręki lub poprzez zlecenie przelewu bankowego na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Podstawowe zalety firmy Auto Kurek to:

  • przyjazne podejście do każdego klienta,
  • natychmiastowa wypłata gotówki do ręki,
  • bardzo korzystna wycena pojazdu,
  • brak kosztów obciążających sprzedającego,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • krótkie terminy oględzin.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego lepiej sprzedać auto naszej firmie niż poprzez portal ogłoszeniowy?

  Sprzedaż auta bywa bardzo kłopotliwa, szczególnie wtedy, gdy chce się to zrobić prywatnie. Nadgorliwi klienci są często nieterminowi, a w wielu przypadkach także niebezpieczni, co powoduje, że wiele osób sprzedaje swoje auto przez kilka miesięcy. Warto skorzystać z naszego auto skupu 24h Auto Kurek, w którym sprzedaż pojazdu zajmie dosłownie chwilę – podobnie z wypłatą gotówki. Skupowanie samochodów używanych w Ozorkowie to dla nas codzienność, dlatego doskonale wiemy co zrobić, aby nasz każdy klient był w pełni zadowolony z naszej obsługi i zaangażowania. Dbamy o to, by cennik skupu aut Auto Kurek obejmował także zalety danego samochodu, a nie tylko wady. Dlatego ustal już dziś termin wizyty w naszym skupie aut w Ozorkowie i okolicach Auto Kurek!

  Skup aut Ozorków i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627