Skup Aut Piotrków Trybunalski

Firma Auto Kurek obejmuje swoją działalnością praktycznie całą Polskę. Z naszych usług mogą skorzystać m.in. mieszkańcy województwa łódzkiego. Wystarczy bowiem, że odwiedzą skup aut w Piotrkowie Trybunalskim.

Codziennie, 24h na dobę, dokonujemy oglądu dziesiątek używanych pojazdów. Ich właściciele zyskują tym samym możliwość odsprzedania maszyn za gotówkę, która – z racji oferowanych stawek – często bywa bardzo duża. Jeżeli więc chcesz szybko i w pełni legalnie przekazać nam własny dwuśladowiec, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Zaznaczamy przy tym, że my również możemy przyjechać do Ciebie w celu sfinalizowania transakcji.

Skup Aut Piotrków Trybunalski

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który postanowi rozpocząć z nami współpracę, może liczyć na rzetelny skup własnego auta . Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można również wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy odpowiedni termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wskazany przez Was adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i ocenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Cena uzależniona jest od takich czynników, jak stan techniczny, rocznik oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  szara furgonetka

  Interesują nas wszystkie auta

  Skup samochodów osobowych w Piotrkowie Trybunalskim, prowadzony przez Auto Kurek, wciąż zyskuje na popularności. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, wykazując się obszerną wiedzą oraz pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy w stanie dokonać wyceny danego czterokołowca w ciągu kilkunastu minut. Na dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności oraz wypłatę pieniędzy także poczekasz zdecydowanie krócej niż w innych miejscach, świadczących podobne usługi.

  Zdecydowanie warto zatem podjąć z nami współpracę, nie obawiając się przy tym nieoczekiwanych przygód. Wiemy bowiem doskonale, na czym polega nasza praca i w jaki sposób należy traktować klienta, by był w pełni usatysfakcjonowany. Skup aut używanych pozwoli Ci pozbyć się zbędnego balastu w postaci wysłużonego samochodu, a jednocześnie zyskać fundusze, które mogą zostać przeznaczone na zakup nowego modelu.

  Powierzając nam pojazd, zyskujesz pewność, że znajdzie on uznanie w naszych oczach, ponieważ marka i jego parametry techniczne nie mają dla nas znaczenia. Każda maszyna przedstawia pewną wartość, dlatego chętnie analizujemy wszystkie te, które dostarczają nam klienci, dając im możliwość szybkiego powiększenia grubości ich portfeli oraz zyskania miejsca w garażu na umieszczenie w nim nowego modelu samochodu.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627