Skup samochodów za gotówkę Łęczyca

W naszym skupie aut w Łęczycy można sprzedaż praktycznie każdy model samochodu – zarówno ten bardzo popularny i pożądany, jak i egzemplarz niszowy, nieznanej marki. Za każdy z nich zaoferujemy wynagrodzenie (od 300 zł do 200 000 zł) adekwatne do stanu, silnika i sprawności technicznej. Wymagamy jedynie spełnienia jednego wymogu – data produkcji samochodu musi mieścić się w przedziale 1960 – 2014 rok. Nasz skup samochodów w Łęczycy Auto Kurek zapewnia szybką obsługę transakcji, pełną pomoc pracowników na każdym etapie zamówienia, jak i brak jakichkolwiek kosztów ponoszonych ze strony sprzedającego. Sprawdź koniecznie nasz auto skup 24h Auto Kurek i umów się na oględziny jeszcze dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja zakupu samochodu przez naszą firmę?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem do sprzedaży auta naszej firmie jest umówienia się na oględziny sprzedawanego auta. Można to zrobić między innymi podczas rozmowy telefonicznej z naszym doradcą pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , a także skorzystać z formularza kontaktowego lub wysłać nam wiadomość e-mail. Zamieść tam także podstawowe dane o sprzedawanym pojeździe.


Oględziny auta

Nasz pracownik zjawi się na miejscu o uzgodnionej porze, po czym przejdzie do oględzin auta. Dokona inspekcji stanu technicznego i wizualnego, jak i oceni wszelkie zalety i wady danego egzemplarza, w tym jego przebieg, markę czy wyposażenie dodatkowe. Pracownik wówczas zaoferuje także cenę adekwatną do jakości.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i przeniesienie praw własności auta na naszą firmę. Wymagamy jedynie podstawowych dokumentów, w tym dowodu rejestracyjnego i osobistego, po czym wypłacimy należne wynagrodzenie gotówką lub przelewem bankowym, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze zalety:

  • zapewniamy bezproblemową obsługę transakcji
  • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie
  • zapewniamy atrakcyjną wycenę
  • nasi pracownicy są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • pomagamy na każdym etapie sprzedaży
  • dysponujemy własnym transportem na wypadek zakupu niesprawnego auta.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego warto wybrać skup aut Łęczyca i okolice Auto Kurek?

  W naszym skupie samochodów osobowych Łęczyca skupujemy praktycznie każde auto i oferujemy za nie wynagrodzenie odpowiednie do stanu i jakości. W przeciwieństwie do sprzedaży auta prywatnie, nie wybrzydzamy podczas wyceny i nie doszukujemy się wad na siłę. Co więcej, zwracamy uwagę także na zalety, takie jak niski przebieg czy dobra jakość lakieru. Ponadto nasz skup aut w Łęczycy zapewnia odkup pojazdu z dnia na dzień, dzięki czemu pieniądze ze sprzedaży auta można otrzymać praktycznie natychmiast po zdecydowaniu się na ten krok. Zadzwoń już dziś do naszego skupu aut Łęczyca za gotówkę i umów się na oględziny swojego pojazdu.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627