Skup Aut Radomsko

Wszyscy mieszkańcy województwa łódzkiego, do którego przynależy m.in. Radomsko, mogą zapomnieć o mozolnych poszukiwaniach kupców swoich używanych aut. Doskonale wiadomo, że nie jest to łatwe i najczęściej kończy się fiaskiem, dlatego zdecydowanie lepszy sposób na skuteczną (i legalną!) sprzedaż pojazdu to skontaktowanie się z firmą Auto Kurek.

Wyspecjalizowani pracownicy nie tylko szybko i bezpiecznie przetransportują maszynę klienta, jeśli tego zechce, ale równie prędko dokonają jej wnikliwej analizy, po czym wystosują adekwatną do realnej wartości dwuśladowca ofertę. Dzięki temu nasz skup aut za gotówkę w Radomsku zyskuje coraz większy rozgłos.

Skup Aut Radomsko

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo liczyć na bezpieczną i szybką procedurę skupu auta. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można też wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie określamy przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, aby dokonać oględzin samochodu i określić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Robimy to na podstawie stanu technicznego, marki oraz rocznika.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  zniszczona furgonetka

  Skup samochodów na miarę potrzeb klientów

  Mówią o nas – w samych superlatywach – zwłaszcza byli posiadacze używanych samochodów, za sprzedaż których zyskali duże pieniądze. W przypadku korzystania z usług firmy Auto Kurek nie jest to szczególnie trudne, ponieważ codziennie, 24h na dobę poszukujemy kolejnych aut, za które jesteśmy skłonni zapłacić niekiedy nawet kilkaset tysięcy złotych. Nazwa „skup samochodów osobowych w Radomsku” mogłaby wskazywać, iż tylko właśnie one są przez nas pożądane, ale uspokajamy właścicieli wszystkich innych modeli, że one także mogą nas zainteresować.

  Chętnie pozyskujemy m.in. ciągniki siodłowe oraz ciężarówki, na których jest najłatwiej się wzbogacić ze względu na ich dużą wagę. Każdy dodatkowy kilogram działa na korzyść klienta, podobnie jak dobry stan oferowanej nam maszyny. Zaznaczamy przy tym, że nie musi być on idealny, ponieważ skup aut Auto Kurek przyjmuje również powypadkowe czterokołowce. Jak zatem widać, nie jesteśmy wybredni i proponujemy atrakcyjne stawki za wszelkiego rodzaju pojazdy, chcąc tym samym w jak największym stopniu pomóc klientowi w pozbyciu się zbędnego balastu.

  Jeżeli Ty także go posiadasz, skontaktuj się z nami, a my ze szczegółami wyjaśnimy, jak wygląda nasza działalność. Już teraz możemy jednak śmiało oznajmić, że na pewno warto zaufać firmie Auto Kurek choćby z tego względu, że działamy legalnie i dbamy o wszystkich naszych partnerów, którzy chcą sprzedaż pojazd na korzystnych warunkach i bez uciążliwego wypełniania stosu dokumentów, co zwykle zajmuje bardzo dużo czasu.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627