Skup Aut Tomaszów Mazowiecki

Firma Auto Kurek własną renomę zawdzięcza m.in. spełnianiu najpilniejszych potrzeb klientów. Każdego dnia, 24h na dobę świadczymy usługi związane z motoryzacją, wsłuchując się przy tym w słowa odwiedzających nas osób. Wielu z nich regularnie wspominało o tym, że w ich mieście jesteśmy szczególnie potrzebni.

Dlatego właśnie mamy przyjemność oznajmić wszystkim, iż od pewnego czasu prowadzimy skup aut za gotówkę również w Tomaszowie Mazowieckim. To właśnie tam brakowało – według jego mieszkańców – w pełni profesjonalnego miejsca, w którym mogliby oni szybko i bez komplikacji odsprzedać swój samochód za znaczną kwotę pieniędzy.

skup aut tomaszow mazowiecki

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni łatwej i szybkiej procedury skupu auta. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można też wypełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby sporządzić oględziny auta i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena zależy od takich czynników, jak rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  Niebieskie auto

  Poszukujemy używanych aut

  Skup samochodów osobowych w Tomaszowie Mazowieckim cieszy się dużą popularnością. M.in. ze względu na fakt, iż jesteśmy dostępni całą dobę oraz mobilni, elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Szczególnym zainteresowaniem naszego przedsiębiorstwa cieszą się ciężarówki, ciągniki oraz mniejsze czterokołowce. Warto przy tym zaznaczyć, że podczas kupowania kolejnych pojazdów nie stanowi dla nas przeszkody fakt, iż wiele z nich w przeszłości uczestniczyło w wypadkach drogowych.

  Nie liczy się dla nas też szczególnie marka samochodu, dzięki czemu praktycznie każdy klient może nas w łatwy sposób zainteresować swoim dwuśladowcem. Gdy do tego dojdzie, jesteśmy skłonni zaoferować jego właścicielowi duże pieniądze, które otrzymuje chwilę po podpisaniu stosownych dokumentów. Wedle życzenia sprzedającego – gotówka trafia bezpośrednio do jego rąk lub przelewem na konto bankowe.

  Prowadzony przez Auto Kurek skup aut używanych nie posiada uniwersalnego cennika, ponieważ każdy klient jest traktowany w indywidualny sposób, podobnie zresztą, jak jego samochód. Każdy podlega osobnej wycenie ze względu na różny względem innych pojazdów stan. Możemy jednak zapewnić, że nikt nie odejdzie zawiedziony, ponieważ dzięki wysokim stawkom nasze oferty są bardzo często akceptowane.

  Skup aut Tomaszów Mazowiecki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627