Skup samochodów za gotówkę OpocznoW naszym skupie aut Opoczno Auto Kurek skupujemy w zasadzie każdy rodzaj samochodu – od modeli praktycznie nowych i w rewelacyjnym stanie, aż po egzemplarze powypadkowe i zdezelowane, wyprodukowane w latach od 1960 do 2014. Oferujemy za nie bardzo dobrą cenę (od 300 zł do 200 000 zł), która odzwierciedla nie tylko wady auta, lecz także jego zalety. Nasz auto skup 24h wyróżnia się na tle innych firm oferujących podobne usługi między innymi proklienckim podejściem. Dokonujemy całkowicie darmowej wyceny, a po odbiór auta przyjeżdżamy własnym transportem, dlatego sprzedającemu pozostanie jedynie przekazać nam prawa własności do pojazdu. Sprawdź koniecznie nasz skup aut Opoczno i okolice.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja z firmą Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Aby sprzedać nam swój samochód, skontaktuj się z naszym pracownikiem i uzgodnij szczegóły i podaj wszystkie fundamentalne kwestie tyczące się sprzedawanego auta. Możesz tego dokonać pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , jak i poprzez e-mail lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.


Oględziny auta

Drugim krokiem do sprzedaży pojazdu jest wycena przez naszego pracownika. Pojawi się on w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym dokona wnikliwej analizy sprzedawanego auta. Oceni stan wizualny oraz techniczny, po czym zaproponuje atrakcyjną cenę, które z pewnością okaże się satysfakcjonujące.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest sprzedaż auta naszej firmie na podstawie przejrzystej umowy kupna-sprzedaży, która charakteryzuje się prostym i zrozumiałym językiem oraz minimalną liczbą formalności. Do jej podpisania niezbędne będą podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty i dowód rejestracyjny auta. Wówczas nastąpi wypłata gotówki, którą możemy przekazać do ręki lub poprzez przelew bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Podstawowe zalety naszej firmy to:

  • dostępność pracowników 24/7
  • wycena adekwatna do stanu pojazdu
  • krótkie terminy inspekcji
  • znakomita obsługa klienta
  • uczciwa transakcja
  • przejrzysta umowa
  • pełen zakres usług.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  Nasz skup samochodów osobowych Opoczno zajmuje się skupem w zasadzie każdego rodzaju samochodów, od osobowych i niewielkich, poprzez modele typu SUV, aż na specjalistycznych pojazdach kończąc – np. autach terenowych. Co więcej, skupowanie samochodów używanych w Opocznie Auto Kurek to dla nas prawdziwa pasja, dlatego skupujemy także auta, których nikt inny nie chce kupić, np. modele powypadkowe lub całkowicie wyeksploatowane. Jeśli jednak samochód jest niezdatny do użytku i naprawy, wówczas zaproponujemy adekwatną i uczciwą cenę za kilogram złomu. W naszym skupie aut Opoczno za gotówkę przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960 – 2014 i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

  Skup aut Opoczno Auto Kurek – znakomita alternatywa ogłoszeń o sprzedaży

  Nasz auto skup 24h jest znakomitą alternatywą typowych ogłoszeń motoryzacyjnych w prasie czy internecie. Zazwyczaj sprzedający, który wybiera ogłoszenia lub aukcje, spotyka się ze złym zachowaniem potencjalnych klientów, np. próbą przesadnego obniżenia jego ceny czy próby kradzieży. Największym problemem jest jednak prywatna sprzedaż auta uszkodzonego – zwykle kończy się niepowodzeniem i wieloma miesiącami poszukiwania właściwego klienta. Dlatego skorzystaj z usług naszego skupu aut Opoczno za gotówkę i skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia podstawowych kwestii. Zapraszamy!

  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627