Skup samochodów za gotówkę Brzeziny

W naszym skupie aut w Brzezinach Auto Kurek skupujemy pojazdy w każdym stanie, oferując za nie cenę adekwatną do ich jakości, wyposażenia, marki oraz wielu innych cech. Dbamy przy tym także o to, by nasz cennik skupu aut był bardzo atrakcyjny dla sprzedających. Skupujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł, zwracając uwagę także na ich zalety, takie jak dobrze utrzymany lakier czy niski przebieg. Poznaj koniecznie całą ofertę skupu aut w Brzezinach i okolicach oraz skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia dogodnego terminu inspekcji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Transakcja jest szybka, prosta i przyjemna


Kontakt telefoniczny

Aby zarezerwować termin oględzin pojazdu, zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 i umów się na konkretną godzinę w dogodnym miejscu. Możesz także wysłać nam wiadomość e-mail, jak i skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

Nasz pracownik zjawi się własnym transportem w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym natychmiast przejdzie do procesu inspekcji auta. Pracownik dokona oględzin podzespołów silnikowych, oceni stan auta z zewnątrz i wewnątrz, a także oceni kompletność dokumentów. Wówczas zaproponujemy cenę adekwatną do stanu sprzedawanego auta.


Kupno samochodu

Ostatni i zarazem najprzyjemniejszy krok to podpisanie umowy i wypłata należności do ręki w gotówce. Możemy także zlecić błyskawiczny przelew bankowy na życzenie klienta. Do podpisania umowy niezbędne będą podstawowe dokumenty osoby sprzedającej oraz dokumenty pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj 6 fundamentalnych zalet naszej oferty:

  • brak kosztów związanych ze sprzedażą auta,
  • możliwość sprzedaży pojazdu w każdym stanie,
  • krótkie terminy inspekcji,
  • wycena adekwatna do stanu,
  • brak zaniżania ceny.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Auto lepiej sprzedać prywatnie czy firmie Auto Kurek?

  Każda osoba, która chce sprzedać swój samochód, z pewnością chce zrobić to jak najszybciej, aby móc uzyskane ze sprzedaży pieniądze przeznaczyć np. na zakup nowego auta czy pokrycie innych wydatków. Sprzedaż prywatna jest bardzo trudna. Nieterminowi klienci czy niebezpieczeństwo utraty gotówki to tylko dwie z dziesiątek wad takiego rozwiązania. Sprzedając auto w skupie aut w Brzezinach i okolicach auto Kurek zmniejszysz stres związany ze sprzedażą, gdyż przyjmujemy auta w każdym stanie oraz wszystkich firm. Jedynym warunkiem auto skupu 24h Auto Kurek jest data produkcji, która musi mieścić się w przedziale 1960-2014. Koniecznie zadzwoń do naszego skupu samochodów osobowych w Brzezinach i uzyskaj wszelkie informacje na temat warunków sprzedaży, terminów czy zasad.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627