Skup aut Sieradz - skup samochodów używanych

Skup samochodów używanych w Sieradzu przyjmuje każdy rodzaj pojazdu, w tym auta osobowe, dostawcze, terenowe i sportowe. Nie ma dla nas znaczenia ich rocznik, przebieg, model czy stan, gdyż skupujemy samochody w dobrej kondycji, a także powypadkowe, uszkodzone czy całkowicie rozbite. Płacimy gotówką od 300 do 200 000 zł, a ustalona kwota jest przekazywana od razu po podpisaniu stosownej umowy.

Korzystając z naszych usług, można liczyć na pełen profesjonalizm i uczciwość. Proces skupu aut przebiega szybko i sprawnie, a formalności są zredukowane do minimum. Działamy w każdy mieście przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu można się z nami skontaktować w dowolnym momencie.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może liczyć na uczciwy skup własnego auta . Nasza współpraca zaczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (bezpośrednie numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem określamy stosowny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem auta i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

 • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
 • gwarantujemy rzetelne wyceny,
 • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
 • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
 • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
 • docieramy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
 • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.

skup aut Sieradz

Skup pojazdów – Sieradz. Skontaktuj się z nami!

Jako jedyny skup aut w Sieradzu zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, dla których rynek motoryzacyjny nie ma żadnych tajemnic. Co to oznacza? Że jako firma z wieloletnim doświadczeniem dysponujemy ogromną i praktyczną wiedzą, którą wykorzystujemy do poprawy naszych usług i zwiększania ich zakresu. Widać to między innymi po naszym skupie aut za gotówkę. Nasi pracownicy dokonujący inspekcji są fachowcami, którzy potrafią dokonać wnikliwej analizy danego pojazdu. Ocenią nie tylko jego wady, lecz także na zalety, takie jak niski przebieg, zadbany lakier oraz wnętrze czy też popularny silnik lub model samochodu. Dzięki temu sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów używanych jest błyskawicznym procesem, który zazwyczaj kończy się zrealizowaniem transakcji i wypłatą gotówki.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego w naszym skupie aut w Sieradzu możesz sprzedać w zasadzie każdy pojazd wyprodukowany w latach 1960-2014. Przyjmujemy auta zużyte, wyeksploatowane i powypadkowe, jak i modele kolekcjonerskie w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Skupujemy auta na części, a także osobowe, jak i specjalistyczne.

Jak wyceniacie samochody?

Aby skorzystać z naszego auto skupu 24h, wystarczy do nas zadzwonić na podany numer i umówić się na osobiste oględziny danego pojazdu, podczas których nasz pracownik dokona wnikliwej analizy Twojego auta. Sprawdzi jego stan wizualny i techniczny, a także oceni kompletność dokumentów. Po prawidłowo przeprowadzonej inspekcji przekażemy cenę, którą jesteśmy skłonni zapłacić.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Skontaktuj się z nami telefonicznie i podczas rozmowy uzgodnij z pracownikiem dogodny termin osobistej analizy Twojego auta. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, realizujemy także oględzin na miejscu wybranym przez klienta. Po podpisaniu umowy przekażemy należność w formie gotówki do ręki lub przelewem na wybrane konto na życzenie klienta.

Skup aut Sieradz i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (łódzkie), w których realizujemy skup aut pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

  Formularz zgłoszeniowy

  Kontakt
  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443


  Kasacja: 660 637 702


  Skup aut: 600 072 558


  Sprzedaż części do
  aut osobowych:
  728 321 225


  Sprzedaż części do
  aut dostawczych:
  734 451 627