Skup aut Sieradz

Skup wszystkich aut na terenie Sieradza

Nasza oferta skupu aut dedykowana jest również wszystkim osobom zamieszkującym Sieradz. Dlatego też zainteresowane osoby, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Skup aut Auto Kurek – inwestycja, która się opłaca!

skup aut sieradz
kontakt telefoniczny

Jak wygląda procedura?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może liczyć na uczciwy skup własnego auta . Nasza współpraca zaczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (bezpośrednie numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem określamy stosowny termin, w którym jeden z naszych pracowników dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby przeprowadzić oględziny pojazdu i ocenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem auta i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup wszystkich marek aut

Skup aut – Sieradz. Skontaktuj się z nami!

Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów wysoce komfortowe. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą skupu aut w Sieradzu?

Skup aut w Sieradzu to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

Skup aut to wiele zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

stare czarne auto

Formularz zgłoszeniowy