Skup samochodów za gotówkę Aleksandrów Łódzki

Nasza firma skup aut 24h Auto Kurek od lat specjalizuje się w swojej branży i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Przeprowadzane przez nas transakcje przebiegają szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego zapraszamy do kontaktu o każdej porze. Dodatkowo przyjmujemy samochody w różnym stanie technicznym, a także wszystkie modele pochodzące z lat 1960 – 2014 oferując za nie cenę mieszczącą się w granicach od 300 zł aż do 200 000 zł. Zapraszamy już dziś do kontaktu i skorzystania z naszego skupu aut za gotówkę w Aleksandrowie Łódzkim i okolicach. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się satysfakcjonująca, a wycena bez wątpienia spełni wszelkie oczekiwania.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak rozpocząć współpracę z firmą Auto Kurek?


Kontakt telefoniczny

Przed skorzystaniem z naszych usług należy się z nami skontaktować wybierając jeden z trzech sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest rozmowa telefoniczna pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443 z naszymi konsultantami. Równie wygodną formą kontaktu jest przesłanie wiadomości bądź zapytania e-mailem lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej www.


Oględziny auta

Kontakt z nami ma na celu ustalenie wizyty naszego pracownika, który dokona oględzin samochodu. Dzięki temu zwrócimy uwagę na każdy szczegół i nic nam nie umknie, co jest bardzo korzystne dla klienta, gdyż patrząc na nienaganny stan lakieru czy też niski przebieg będzie mogli zaoferować jeszcze wyższą cenę. Oczywiście liczą się dla nas również dokumenty związane ze skupowanym pojazdem.


Kupno samochodu

W celu sfinalizowania transakcji, po zaakceptowaniu wyceny, wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży, do której niezbędny jest dowód osobisty, a także przekazanie nam dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu oraz pozostałej dokumentacji związanej z samochodem.

Formularz zgłoszeniowy


  Naszymi największymi zaletami są:

  • terminowość,
  • rozsądna i uczciwa wycena,
  • minimalna ilość formalności,
  • bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie transakcji,
  • kontakt przez 24/7,
  • profesjonalną pomoc na każdym etapie zlecenia,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • szerokie grono zadowolonych klientów.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup samochodów osobowych Aleksandrów Łódzki w firmie Auto Kurek to doskonałe rozwiązanie

  Sprzedając samochód zwykle umieszczamy swoje ogłoszenie w serwisach motoryzacyjnych czekając na odezwanie się potencjalnie zainteresowanych. Jednak przyszli klienci często okazują się być tylko stratą czasu, gdyż ostatecznie nie są zdecydowani i doszukują się możliwości na zbicie ceny. U nas jest zupełnie inaczej Wybierając skup samochodów osobowych za gotówkę możesz mieć pewność, że wycena będzie uwzględniała wszystkie zalety Twojego samochodu, łącznie z niskim przebiegiem, niestandardowym wyposażeniem czy też zadbanym lakierem. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, jednocześnie przygotowując umowę nie kryjącą niespodziewanych opłat, dzięki czemu cała obsługa nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Już dziś skorzystaj z naszej oferty i wybierz skup aut w Aleksandrowie Łódzkim i okolicach.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627