Skup aut Pabianice

Skup aut dla mieszkańców Pabianic

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sprzedać samochód i dostać gotówkę lub też przelew od ręki, to skup aut może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja kierowana jest między innymi do osób zamieszkujących Pabianice lecz nie tylko. Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne.

skup aut pabianice
kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni bezpiecznej i szybkiej procedury skupu auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem wyznaczany wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny samochodu i wycenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Wykonujemy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
uszkodzone bmw

Skup aut w Pabianicach – czym różni się od komisu?

Bardzo często zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

Skup aut Pabianice – dopasowanie do Klienta

Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec Pabianic, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut? Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oferujemy szybki czas dojazdu oraz atrakcyjne, niezaniżone ceny.

niebieska alfa

Formularz zgłoszeniowy