Skup aut Pabianice - skup samochodów używanych

Zapraszamy do skorzystania z prowadzonego przez nas skupu aut w Pabianicach. Specjalizujemy się w przyjmowaniu wszelkiego rodzaju pojazdów, dzięki czemu można szybko i sprawnie pozbyć się samochodu osobowego, sportowego, terenowego czy dostawczego i otrzymać z tego tytułu gotówkę do ręki. Oferujemy od 300 do 200 000 zł przyjmując do skupu aut każdy pojazd, bez względu na jego stan, rocznik, model czy przebieg.
Działamy 24h na dobę i oferujemy szeroki zakres usług, z których warto skorzystać. Współpraca z nami zawsze się opłaca, a każde zadanie jest koordynowane przez doświadczonych specjalistów z branży. Cały proces skupu samochodów używanych przebiega szybko i sprawnie, a także opiera się na bardzo korzystnych warunkach. Działamy na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zaoferować skup aut w każdy mieście.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni bezpiecznej i szybkiej procedury skupu auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy uzupełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem wyznaczany wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny samochodu i wycenić jego wartość (ta usługa jest bezpłatna). Wykonujemy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.

  skup aut Pabianice

  Skup aut Pabianice – dopasowanie do Klienta

  Dla naszego skupu samochodów używanych za gotówkę w Pabianicach liczy się między innymi pełne bezpieczeństwo transakcji. Nasi pracownicy oceniający dany pojazd pod kątem jego mechaniki zapewniają rzetelną inspekcję podczas oględzin. Jako jedyny skup aut w Pabianicach, zwracamy dużą uwagę na zalety danego egzemplarza, a nie wyłącznie na wady, jak to mają w zwyczaju inne przedsiębiorstwa oferujące skup aut za gotówkę. Dzięki temu zapewniamy wysokie kwoty odkupu oraz błyskawiczne wykonanie wszelkich niezbędnych formalności. Co więcej, skorzystanie z naszego auto skupu 24h ma dużo zalet, należy do nich między innymi sprzedaż auta w ciągu jednego dnia roboczego, rzetelna ocena jego stanu, a także przyjazna obsługa.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Pabianicach?

  W naszym skupie aut w Pabianicach skupujemy w zasadzie wszystkie samochody wyprodukowane w latach 1960-2014. Z chęcią odkupimy miejskie auto osobowe o niewielkich wymiarach zewnętrznych i wadze, jak i modele typu SUV i auta specjalistyczne oraz dostawcze. Przyjmujemy do skupu aut 24h w Pabianicach auta zarówno praktycznie nowe, jak i mocno wyeksploatowane. Prowadzimy też skup aut na części i skup aut powypadkowych.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Sprzedaż pojazdu w naszym skupie aut za gotówkę jest bardzo łatwym procesem, z którym z pewnością poradzi sobie każdy zainteresowany. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić nam ogólne informacje na temat danego auta i umówić się z naszym pracownikiem na dokonanie oględzin. Zazwyczaj sprzedaż auta w naszym skupie pojazdów zajmuje nie dłużej niż 1 dzień roboczy – i to z wszelkimi niezbędnymi formalności.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Zdecydowanie tak! W naszym skupie pojazdów możesz sprzedać samochód nie tylko w doskonałym stanie, lecz także egzemplarze powypadkowe lub wyeksploatowane i zniszczone. Po inspekcji z chęcią przekażemy informację na temat kwoty, którą oferujemy za dane auto.

  Skup aut Pabianice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627