Skup aut Kutno

Profesjonalny skup aut w Kutnie

Skup aut Auto Kurek od samego początku cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące Kutno, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo być pewni szybkiej i łatwej procedury skupu auta. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można także uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Razem ustalamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin auta i wycenić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wykonujemy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem auta i podpisaniem niezbędnych dokumentów (zapewniamy zero zbędnych formalności). Niezwłocznie po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • od razu wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.

Co warto wiedzieć o naszym skupie aut w Kutnie?

Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie aut od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Skup aut Kutno – atrakcyjne ceny

Skup Auto Kurek charakteryzuje się również korzystnym cennikiem, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że nie zaniżymy kwoty za dany samochód. Każdorazowo staramy się zaproponować Państwu ofertę, która będzie w pełni adekwatna do stanu auta oraz rocznika jego produkcji. Ceny skupu aut w Kutnie mogą się od siebie różnić, dlatego też w celu otrzymania konkretnych informacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z naszą firmą. Przyjmujemy niemalże każdy samochód – zarówno osobowy, terenowy, jak i dostawczy, dlatego też jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta skupu aut w Kutnie, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy zagwarantować Państwu korzystne ceny, których nie zaniżamy, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca okaże się wysoce satysfakcjonująca dla każdej ze stron. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Formularz zgłoszeniowy