Skup samochodów za gotówkę Końskie

W naszym skupie aut 24h Auto Kurek gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz atrakcyjne warunki. Od lat działamy w tej branży, dzięki czemu dogłębnie poznaliśmy rynek i możemy zaproponować atrakcyjną wycenę praktycznie każdego samochodu. Nasz skup aut w Końskich jest jednym z najpopularniejszych na terenie całej Polski, dlatego gwarantujemy korzystną wycenę samochodów, których rok produkcji mieści się w przedziale 1960 – 2014. Oferujemy za poszczególne modele kwotę od 300 zł do 200 000 zł biorąc pod uwagę każdy szczegół. Wszystko po to, by klient nie był stratny na transakcji. Zapewniamy również szybką realizację i pełną pomoc na każdym etapie zamówienia. Koniecznie już dziś skontaktuj się z nami i przekonaj się, że skup samochodów osobowych w Końskim to doskonały wybór.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


  Kontakt telefoniczny

  Decydując się na współpracę z nami wystarczy w pierwszej kolejności skontaktować się z biurem obsługi dostępnym pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . W celu kontaktu można również wysłać wiadomość drogą mailową lub skorzystać z przejrzystego i łatwego w obsłudze formularza kontaktowego, dostępnego na naszej firmowej stronie internetowej.


  Oględziny auta

  Kontakt ma na celu umówienie się na oględziny z naszym specjalistą. Podczas analizy pracownik skupia się na każdym szczególe skupowanego pojazdu, dzięki czemu biorąc pod uwagę wszystkie zalety i mocne strony samochodu, może zaproponować rozsądną i adekwatną do stanu cenę. Sprawdzamy kompletność dokumentacji i wyposażenia, a także przebieg i ogólny stan pojazdu.


  Kupno samochodu

  Ostatnim krokiem po zaakceptowaniu proponowanych warunków jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży, w której zawarte są wszystkie szczegóły. Po uzupełnieniu dokumentów przekazujemy należność w gotówce lub przelewem bankowym. Co ważne – oferujemy również transport samochodu, po to, by nie obciążać klienta dodatkowymi kosztami.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • bezpieczna i szybka realizacja,
  • przyjazna atmosfera podczas wyceny
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • zawsze rozsądna i adekwatna wycena,
  • szybka wypłata gotówki do ręki na miejscu.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Wybierz skup samochodów używanych w Końskim i postaw na wysoką jakość

  Nasz skup aut Końskie i okolice jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób borykających się ze sprzedażą swojego samochodu. W porównaniu do prywatnych klientów nie zaniżamy ceny pojazdu, doszukując się na siłę wad. Wręcz przeciwnie – nasi pracownicy bardzo chętnie zwracają uwagę na wszystkie zalety i atuty samochodu, by móc zaoferować jak najwyższą wycenę. Dodatkowo odkupujemy praktycznie każdy model pojazdu, zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe czy specjalistyczne. Co więcej, nasz cennik skupu aut z pewnością zadowoli i usatysfakcjonuje każdego klienta, a otrzymana kwota w gotówce bez wątpienia spełni oczekiwania. Zapewniamy szybką obsługę i pełne bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego już dziś wybierz nasz skup aut w Końskich, dzięki któremu nie będziesz musiał tracić czasu na sprzedaż swojego samochodu za pośrednictwem ogłoszeń i portali motoryzacyjnych.

  Skup aut Końskie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627