Skup samochodów Łódź za gotówkę

Auto Kurek to skup aut za gotówkę, który od samego początku swojego istnienia cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące to właśnie miasto, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skup samochodów używanych to możliwość korzystnej transakcji – przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000.

Auto szrot Łódź – skup aut – Auto Kurek

Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Łódź jest jednym z wielu obszarów naszych działań – zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą Państwo poznać nasz cennik. Zapewniamy, że nasze ceny pozytywnie zaskakują.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  skup używanych aut - cennik łódź

  Profesjonalny skup aut – Łódź

  Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie samochodów od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut używanych jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

  Skup aut za gotówkę w Łodzi – dlaczego się opłaca?

  Skup aut za gotówkę to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

  Skup samochodów w Łodzi – dlaczego warto?

  Skup aut to zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

  Skup aut Łódź. Cennik

  Nasza oferta dla klientów w mieście Łódź, charakteryzuje się również korzystnym cennikiem, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że nie zaniżymy kwoty za dany samochód. Każdorazowo staramy się zaproponować Państwu ofertę, która będzie w pełni adekwatna do stanu auta oraz rocznika jego produkcji.

  Skup samochodów Łódź. Ceny mogą się od siebie różnić

  Ceny skupu samochodów w Łodzi mogą się od siebie różnić, dlatego też w celu otrzymania konkretnych informacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z naszą firmą. Przyjmujemy niemalże każdy samochód – zarówno osobowy, terenowy, jak i dostawczy, dlatego też jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane z Łodzi i okolic.

  laweta załadowana autami

  Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Łódź

  Skup aut Łódź to miejsce, w którym przyjmujemy samochody bez względu na ich stan techniczny. Z nami nie musisz się obawiać wielu formalności, wszystko przeprowadzamy szybko i sprawnie. Jedynym dokumentem, jaki oddamy Ci do podpisania, będzie oczywiście umowa kupna-sprzedaży. Auto skup to jednak niejedyne miejsce, do którego będziesz musiał się udać, jeśli sprzedasz swój samochód. Przede wszystkim w terminie do 14 dni od zbycia auta konieczne jest zawiadomienie towarzystwa ubezpieczeniowego o tym fakcie. Na szczęście nie musisz się martwić, sprzedaż auta i chęć anulowania polisy zgłosisz internetowo. Wystarczy, że wejdziesz na stronę ubezpieczyciela i wypełnisz krótki formularz, podając dane osobowe, samochodu i numer polisy. Nieco więcej czasu, bo 30 dni, masz na zawiadomienie o sprzedaży Wydziału Komunikacji, tam jednak musisz udać się osobiście. Jeśli chcesz szybko załatwić tę sprawę, wydrukuj i wypełnij w domu zaświadczenie o zbyciu auta, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać w kolejce po druk w urzędzie. Pamiętaj, że musisz mieć ze sobą umowę kupna-sprzedaży i oczywiście swój dowód osobisty, ewentualnie paszport. To wszystko, najpierw jednak udaj się na nasz skup aut, aby dowiedzieć się, jaką kwotę za auto możemy Ci zaproponować

  FAQ

  Jakie auta przyjmujemy?

  Chętnie przyjmiemy samochody w każdym stanie technicznym niezależnie od tego, jakiej są marki. Kupimy auta wyprodukowane w latach 1960-2014. Jeśli jesteś właścicielem takiego pojazdu, skontaktuj się z nami. Chcemy zaznaczyć, że skup samochodów przyjmuje auta osobowe, terenowe, dostawcze, a nawet autobusy i ciężarówki – to również nie ma dla nas większego znaczenia.

  Ile płacimy za samochody?

  Kwota, jaką zapłacimy Ci za auto, ustalana jest indywidualnie i mieści się w przedziale od 300 do 200 000 złotych. Oczywiście najniższą zapłatę otrzymasz za auto zniszczone, powypadkowe, więcej za samochód w dobrym stanie, ale wyprodukowany jeszcze w ubiegłym wieku. Auto względnie nowe i w dobrym stanie będzie warte najwięcej. Wszystko zależy więc od wyceny.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Nasze profesjonalne podejście do skupu samochodów, wieloletnie doświadczenie w kupnie pojazdów na terenie Łodzi, a także błyskawiczne przeprowadzanie transakcji sprawia, że cała współpraca z nami trwa dosłownie kilkadziesiąt minut, gdy już wiadomo, jaką kwotę za pojazd otrzymasz. Wcześniej jednak musimy go wycenić – w tym celu umów się z nami na konkretny termin i konkretne miejsce.

  Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry wybór?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut Łódź Auto Kurek jest niezwykle prostą czynnością, z którą każdy zmotoryzowany powinien sobie poradzić. Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzgodnić termin inspekcji. Podczas rozmowy warto przekazać nam wszystkie istotne informacje na temat danego auta. Nie musisz dzięki temu samodzielnie poszukiwać kupca i borykać się z niezdecydowanymi kontrahentami.

  Gdzie działamy?

  Nasz skup aut w Łodzi działa na terenie tego miasta oraz okolic, lecz nasze punkty znajdują się w praktycznie całej Polsce. Odbieramy większość samochodów naszym własnym transportem przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu można sprzedać swoje auto w dogodnym dla siebie terminie. Nasz skup aut Łódź Auto Kurek przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym.

  Ile czasu trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

  Sprzedaż w naszym skupie aut w Łodzi zajmuje z reguły jeden dzień. Wystarczy dostarczyć nam auto, podpisać umowę kupna-sprzedaży i cieszyć się wynagrodzeniem wypłacanym w formie gotówki do ręki lub natychmiastowego przelewu. Jesteśmy także chętni do pomocy, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Skup aut Łódź i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Nasz skup aut w mieście Łódź – czym się wyróżnia od innych ?

  Posiadacze aut z różnych przyczyn mogą pragnąć pozbyć się swojego samochodu. Bez względu na to, czy chcą wymienić go na nowszy model, sprzedać na części, czy zezłomować, zazwyczaj zależy im na czasie, zapewnieniu transportu, minimalizacji formalności i korzystnej wycenie. Niewiele jest jednak firm oferujących to wszystko w ramach jednej działalności.

  Z perspektywy sprzedającego firma, której powierza się samochód zarówno do dalszej odsprzedaży, jak i utylizacji powinna być przede wszystkim legalna. Nikt nie chce wchodzić w niepotrzebny konflikt z prawem, a nie każdy zna się na koniecznych formalnościach. W związku z tym sytuacja, w której to skup przejmuje na siebie większość odpowiedzialności za poprawność przeprowadzenia transakcji, to dla klienta poczucie bezpieczeństwa i duży komfort psychiczny. Częstym problemem, który odwodzi właściciela samochodu od sprzedaży jest konieczność przetransportowania auta do punktu skupu. Niewiele przedsiębiorstw oferuje dojazd do klienta lub przewiezienie maszyny na własny koszt, gdyż leży to zwykle w gestii sprzedającego. Niektórzy nie podejmują również żadnych działań w celu pozbycia się posiadanego wraku, starego modelu lub pojazdu niezdolnego do poruszania się po drodze, uważając, że pieniądze, które otrzymają z takiej transakcji będą zbyt małe, by było to opłacalne. Dobry skup aut w mieście Łódź wycenia jednak każdy egzemplarz indywidualnie, oceniając nie tylko rocznik, czy model, ale także stan techniczny oraz możliwość ponownej odsprzedaży części. Wszystko to może mieć duży wpływ na podwyższenie zaproponowanej sprzedającemu ceny.

   

  Chcesz pozbyć się auta w Łodzi ? Szukasz minium formalności ?

  Firma Auto Kurek w Łodzi wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i sprawia, że wszystkie wątpliwości są rozwiane na ich korzyść. Oferuje wiele usług, takich jak złomowanie i kasacja, skup aut Łódź , skup autobusów, sprzedaż aut, sprzedaż części, auto serwis, eksport, skup silników i skup surowców wtórnych. Działa legalnie na terenie całej Polski 24 godziny dziennie 7 dni w tygodniu. Posiada stałe punkty w kilku województwach (łódzkie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko- pomorskie, warmińsko- mazurskie oraz zachodniopomorskie), a także dojeżdża do klienta, niezależnie od lokalizacji, na własny koszt i transportuje niezdolny do poruszania się pojazd. Auto Kurek ogranicza formalności do minimum, działając jednocześnie zgodnie z prawem i dostarcza wszystkie potrzebne dokumenty, takie jak umowa kupna-sprzedaży, czy zaświadczenie o zezłomowaniu. Pieniądze ze sprzedaży klient może otrzymać wedle preferencji w gotówce lub przelewem.

  Skup aut Łódź – czy skupujemy auta każdego rodzaju ? – Tak.

  Skup aut dotyczy wszystkich rodzajów pojazdów oraz modeli i roczników od 1960 do 2014 roku, niezależnie od ich stanu technicznego i wizualnego. Ceny zaproponowane sprzedającym mieszczą się w przedziale od 300 do nawet 200 000 zł. Firma po wystawieniu umowy, natychmiast wypłaca klientowi pieniądze gotówką lub przelewem. Koszt dojazdu do klienta i przetransportowania samochodu pokrywa skup.

  Auto Kurek ma oficjalne zezwolenie na kasację i złomowanie wszystkich typów samochodów, dzięki czemu klient ma pewność legalności całego procesu. Firma pilnuje, aby karta pojazdu i dowód rejestracyjny zostały unieważnione i wystawia odpowiednią umowę kupna- sprzedaży, dzięki czemu właściciel może zerwać kontrakt z ubezpieczalnią i nie być w przyszłości obciążonym kosztami OC. Wycena jest uzależniona od stanu auta, jego modelu, a także wyjątkowości na rynku.

  Stacja Demontażu Pojazdów dba także o ekologię i stara się wykorzystać, jak najwięcej elementów z auta przeznaczonego do kasacji. Części, które nadają się do ponownego zamontowania, po odpowiednim sprawdzeniu mogą być wystawione na sprzedaż. Silniki w miarę możliwości oddawane są do regeneracji i wykorzystywane przy naprawach. Inne części metalowe trafiają do hut w celu przetopienia, a opony mogą stać się paliwem alternatywnym w cementowniach lub po sproszkowaniu użyte do budowy asfaltów. Płyny eksploatacyjne są wysyłane do rafinerii, by nie narazić środowiska. Tkaniny i tapicerki są wykorzystywane jako półfabrykaty do produkcji na przykład mat wygłuszających.

  Chce sprzedać samochód – mam inny i chce go naprawić  – czy oferujecie taką usługę w Łodzi ?

   

  W ramach auto-serwisu klienci mogą skorzystać z kompleksowego serwisu opon. W ofercie znajduje się wymiana opon do różnych typów aut, wyważanie kół, prostowanie felg aluminiowych, pompowanie azotem, piaskowanie oraz lakierowanie felg i sezonowe przechowywanie opon oraz kół w depozycie. Dostępna jest także mechanika pojazdowa, czyli między innymi przeglądy pogwarancyjne, wymiana oleju silnikowego, filtrów oleju, filtrów powietrza, filtrów paliwa i filtrów przeciwpyłowych oraz naprawa układów hamulcowych i kierowniczych. Można też skorzystać z geometrii komputerowej kół, ustawienia zbieżności, napełnienia i odgrzybienia klimatyzacji oraz auto-kosmetyki, w postaci myjni ręcznej, prania tapicerki i polerowania nadwozia.

  Odzyskane podczas badań technicznych części z aut przeznaczonych do kasacji są dokładnie sprawdzane i sprzedawane stacjonarnie oraz wysyłkowo. Firma daje 14 dni okresu rękojmi na dodatkowe przetestowanie sprawności towaru. Klient ma możliwość sprawdzenia, jakie samochody były zdemontowane w ostatnim czasie. W ofercie pojawiają się części do wszystkich marek aut, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Dostępne są nie tylko używane towary, ale i nowe oleje, filtry, czy akumulatory.

  Skup aut w Auto Kurek to gwarancja indywidualnego podejścia do klienta, uczciwej wyceny pojazdu zarówno do odsprzedaży, jak i zezłomowania, minimum formalności, stu procentowej legalności wszystkich procesów, bezpłatnego transportu i dojazdu do każdego miejsca w Polsce oraz natychmiastowej wypłaty gotówki lub przelewu po podpisaniu umowy. Korzystając z usług tej firmy właściciel ma pewność, że jego samochód zostanie przyjęty bez względu na rocznik, markę, czy stan techniczny. Ponadto oferta nie jest skierowana jedynie do posiadaczy samochodów osobowych. Auto Kurek obsługuje także na równie dobrych zasadach skup autobusów. W ramach jednej firmy klient może otrzymać kompleksową opiekę od sprzedaży, poprzez kupno, aż po naprawę swojego pojazdu. Dodatkowo ma przy tym pewność, że oferowane mu ceny są najkorzystniejsze na rynku, a usługi przeprowadzone w pełni profesjonalnie.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627