Skup samochodów Łódź za gotówkę

Auto Kurek to skup aut za gotówkę, który od samego początku swojego istnienia cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące to właśnie miasto, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skup samochodów używanych to możliwość korzystnej transakcji – przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000.

Auto szrot Łódź – skup aut – Auto Kurek

Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Łódź jest jednym z wielu obszarów naszych działań – zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą Państwo poznać nasz cennik. Zapewniamy, że nasze ceny pozytywnie zaskakują.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup używanych aut - cennik łódź

Profesjonalny skup aut – Łódź

Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie samochodów od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut używanych jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Skup aut za gotówkę w Łodzi – dlaczego się opłaca?

Skup aut za gotówkę to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

Skup samochodów w Łodzi – dlaczego warto?

Skup aut to zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

Skup aut Łódź. Cennik

Nasza oferta dla klientów w mieście Łódź, charakteryzuje się również korzystnym cennikiem, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że nie zaniżymy kwoty za dany samochód. Każdorazowo staramy się zaproponować Państwu ofertę, która będzie w pełni adekwatna do stanu auta oraz rocznika jego produkcji.

Skup samochodów Łódź. Ceny mogą się od siebie różnić

Ceny skupu samochodów w Łodzi mogą się od siebie różnić, dlatego też w celu otrzymania konkretnych informacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z naszą firmą. Przyjmujemy niemalże każdy samochód – zarówno osobowy, terenowy, jak i dostawczy, dlatego też jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane z Łodzi i okolic.

laweta załadowana autami

Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Łódź

Skup aut Łódź to miejsce, w którym przyjmujemy samochody bez względu na ich stan techniczny. Z nami nie musisz się obawiać wielu formalności, wszystko przeprowadzamy szybko i sprawnie. Jedynym dokumentem, jaki oddamy Ci do podpisania, będzie oczywiście umowa kupna-sprzedaży. Auto skup to jednak niejedyne miejsce, do którego będziesz musiał się udać, jeśli sprzedasz swój samochód. Przede wszystkim w terminie do 14 dni od zbycia auta konieczne jest zawiadomienie towarzystwa ubezpieczeniowego o tym fakcie. Na szczęście nie musisz się martwić, sprzedaż auta i chęć anulowania polisy zgłosisz internetowo. Wystarczy, że wejdziesz na stronę ubezpieczyciela i wypełnisz krótki formularz, podając dane osobowe, samochodu i numer polisy. Nieco więcej czasu, bo 30 dni, masz na zawiadomienie o sprzedaży Wydziału Komunikacji, tam jednak musisz udać się osobiście. Jeśli chcesz szybko załatwić tę sprawę, wydrukuj i wypełnij w domu zaświadczenie o zbyciu auta, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać w kolejce po druk w urzędzie. Pamiętaj, że musisz mieć ze sobą umowę kupna-sprzedaży i oczywiście swój dowód osobisty, ewentualnie paszport. To wszystko, najpierw jednak udaj się na nasz skup aut, aby dowiedzieć się, jaką kwotę za auto możemy Ci zaproponować

FAQ

Jakie auta przyjmujemy?

Chętnie przyjmiemy samochody w każdym stanie technicznym niezależnie od tego, jakiej są marki. Kupimy auta wyprodukowane w latach 1960-2014. Jeśli jesteś właścicielem takiego pojazdu, skontaktuj się z nami. Chcemy zaznaczyć, że skup samochodów przyjmuje auta osobowe, terenowe, dostawcze, a nawet autobusy i ciężarówki – to również nie ma dla nas większego znaczenia.

Ile płacimy za samochody?

Kwota, jaką zapłacimy Ci za auto, ustalana jest indywidualnie i mieści się w przedziale od 300 do 200 000 złotych. Oczywiście najniższą zapłatę otrzymasz za auto zniszczone, powypadkowe, więcej za samochód w dobrym stanie, ale wyprodukowany jeszcze w ubiegłym wieku. Auto względnie nowe i w dobrym stanie będzie warte najwięcej. Wszystko zależy więc od wyceny.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Nasze profesjonalne podejście do skupu samochodów, wieloletnie doświadczenie w kupnie pojazdów na terenie Łodzi, a także błyskawiczne przeprowadzanie transakcji sprawia, że cała współpraca z nami trwa dosłownie kilkadziesiąt minut, gdy już wiadomo, jaką kwotę za pojazd otrzymasz. Wcześniej jednak musimy go wycenić – w tym celu umów się z nami na konkretny termin i konkretne miejsce.

Czy sprzedaż samochodu w skupie aut to dobry wybór?

Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut Łódź Auto Kurek jest niezwykle prostą czynnością, z którą każdy zmotoryzowany powinien sobie poradzić. Wystarczy się z nami skontaktować, aby uzgodnić termin inspekcji. Podczas rozmowy warto przekazać nam wszystkie istotne informacje na temat danego auta. Nie musisz dzięki temu samodzielnie poszukiwać kupca i borykać się z niezdecydowanymi kontrahentami.

Gdzie działamy?

Nasz skup aut w Łodzi działa na terenie tego miasta oraz okolic, lecz nasze punkty znajdują się w praktycznie całej Polsce. Odbieramy większość samochodów naszym własnym transportem przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu można sprzedać swoje auto w dogodnym dla siebie terminie. Nasz skup aut Łódź Auto Kurek przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym.

Ile czasu trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

Sprzedaż w naszym skupie aut w Łodzi zajmuje z reguły jeden dzień. Wystarczy dostarczyć nam auto, podpisać umowę kupna-sprzedaży i cieszyć się wynagrodzeniem wypłacanym w formie gotówki do ręki lub natychmiastowego przelewu. Jesteśmy także chętni do pomocy, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Skup aut Łódź i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627