Skup samochodów Łódź za gotówkę

Propozycja dla mieszkańców Łodzi

Auto Kurek to skup aut za gotówkę, który od samego początku swojego istnienia cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące to właśnie miasto, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skup samochodów używanych to możliwość korzystnej transakcji – przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Łódź jest jednym z wielu obszarów naszych działań – zachęcamy do kontaktu, jeżeli chcą Państwo poznać nasz cennik. Zapewniamy, że nasze ceny pozytywnie zaskakują.

skup starych aut - cennik łódź
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
skup używanych aut - cennik łódź

Profesjonalny skup aut – Łódź

Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie samochodów od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut używanych jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Skup aut za gotówkę w Łodzi – dlaczego się opłaca?

Skup aut za gotówkę to gwarancja otrzymania pieniędzy od ręki, co jest bardzo wygodne. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie. Warto również wiedzieć, że oferujemy możliwość wykonania przelewu, w przypadku wyrażenia przez Państwa takiej chęci.

Skup samochodów w Łodzi – dlaczego warto?

Skup aut to zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

Skup aut Łódź. Cennik

Nasza oferta dla klientów w mieście Łódź, charakteryzuje się również korzystnym cennikiem, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że nie zaniżymy kwoty za dany samochód. Każdorazowo staramy się zaproponować Państwu ofertę, która będzie w pełni adekwatna do stanu auta oraz rocznika jego produkcji.

Skup samochodów Łódź. Ceny mogą się od siebie różnić

Ceny skupu samochodów w Łodzi mogą się od siebie różnić, dlatego też w celu otrzymania konkretnych informacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z naszą firmą. Przyjmujemy niemalże każdy samochód – zarówno osobowy, terenowy, jak i dostawczy, dlatego też jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane z Łodzi i okolic.

laweta załadowana autami

Formularz zgłoszeniowy