Skup aut Łowicz

Działalność firmy Auto Kurek, posiadającej swoje oddziały w najróżniejszych częściach kraju, skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy używanych pojazdów. Na pewno nie brakuje ich w województwie łódzkim.

Skup samochodów osobowych w Łowiczu na pewno więc znajdzie zainteresowanie w oczach klientów, chcących zarobić jak najszybciej i jak najwięcej na przekazaniu swojej maszyny w nasze ręce. Możemy uczynić to w miejscu wyznaczonym przez sprzedającego, ponieważ często transakcja finalizowana jest właśnie na terenie posesji osoby korzystającej z naszych usług. Czekamy jednak na wszystkich także w miejscu, gdzie prowadzimy skup, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

Skup Aut Łowicz

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda procedura w skupie aut z Łowicza i okolic?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni natychmiastowej i łatwej procedury skupu auta. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w chwili podjęcia kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany dogodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wskazany przez Was adres, aby dokonać oględzin auta i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena zależy od takich czynników, jak stan techniczny, markę oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą auta i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy zero zbędnych formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich stan techniczny i markę
  • u nas możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
  Czerwone auto

  W skupie aut z Łowicza w wyjątkowy sposób traktujemy wszystkich klientów

  Niezależnie od tego, gdzie dokonamy oglądu czterokołowca, klient może być pewny, że proces ten przebiegnie bardzo sprawnie. Jest to możliwe dzięki fachowej wiedzy pracowników Auto Kurek oraz ich wieloletniemu doświadczeniu. To na nich opiera się w głównej mierze funkcjonowanie skupu aut za gotówkę w Łowiczu, cieszący się rosnącym zainteresowaniem w oczach posiadaczy samochodów najróżniejszych marek. Każdy pojazd jest w stanie zainteresować nas sobą. Niekiedy nawet do tego stopnia, że potrafimy zapłacić za niego kilkaset tysięcy złotych.

  Pieniądze zostają wręczone klientowi do ręki lub są przelewane na jego konto w banku. Nasza oferta zawsze zostaje indywidualnie dostosowywana do potrzeb osób obdarzających firmę Auto Kurek zaufaniem, dlatego każda z nich może na swój sposób czuć się wyjątkowa. Tym słowem należy określić także stawki przez nas oferowane, ponieważ są – w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami świadczącymi jednakowe usługi – bardzo wysokie.

  Jeżeli więc chcesz zarobić na swoich wysłużonym czterokołowcu maksymalnie dużo, zapraszamy do skupu aut Auto Kurek.. Zapewniamy, że wnikliwie przeanalizujemy stan każdego proponowanego nam samochodu, dokonując jego wyceny w sposób uczciwy, a więc tak, jak zawsze, co chętnie podkreślają Ci, którzy mogli się o tym przekonać na własnej skórze.

  Skup aut woj. łódzkie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627