Skup samochodów za gotówkę Konstantynów Łódzki

Nasza firma auto skup 24h Auto Kurek od lat specjalizuje się w skupowaniu samochodów za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim gronem zadowolonych klientów. W skupie samochodów osobowych w Konstantynowie Łódzkim z pewnością zaproponujemy Ci najlepsze warunki. Skupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu, który został wyprodukowany w przedziale 1960 – 2014 roku oferując za niego od 300 zł do 200 000 zł. Kwota adekwatna jest do stanu, dlatego zawsze przed transakcją umawiamy się z klientem na szczegółową inspekcję, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjne warunki i rozsądną wycenę. Zapewniamy także bardzo szybką obsługę, bez zbędnej zwłoki, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka pozbyć się samochodu i wykorzystać otrzymane pieniądze na dowolny cel. Zapraszamy już dziś do kontaktu i do skorzystania z usług skupu aut w Konstantynowie Łódzkim.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji z naszą firmą w kilku prostych krokach


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej transakcji jest nawiązanie kontaktu z pracownikami firmy Auto Kurek, czego można dokonać poprzez infolinię dostępną pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , a także wysyłając e-mail z informacjami dotyczącymi sprzedawanego pojazdu. Ponadto można również skorzystać z wygodnego i przejrzystego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Następnie przychodzi czas na oględziny. Nasz pracownik umawia się na spotkanie z klientem, podczas którego wycenia pojazd biorąc pod uwagę wszystkie zalety – stan, rocznik, przebieg, a także dodatkowe wyposażenie. Dzięki tym szczegółom możemy zaoferować rozsądną i atrakcyjną cenę.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny przez klienta przychodzi czas na formalności. Są one proste i szybkie, gdyż wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży i przekazać nam wszystkie niezbędne dokumenty związane z samochodem. Sprzedający może wybrać formę wypłaty należności – gotówkę na miejscu lub przelew bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Co wyróżnia naszą ofertę?

  • wzorowe podejście do klienta,
  • szybka i bezpieczna realizacja zakupu,
  • rozsądna cena za pojazd,
  • całodobowa pomoc pracowników na każdym etapie transakcji,
  • priorytetowe traktowanie każdego klienta,
  • własny transport skupowanego pojazdu,
  • brak dodatkowych kosztów dla sprzedającego.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Jakie auta skupujemy w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut Konstantynów Łódzki skupujemy praktycznie każdy rodzaj pojazdu, dzięki czemu możesz pozbyć się zarówno wraków i bardzo zniszczonych samochodów, jak i aut, które są trudne w sprzedaży, głównie ze względu na brak popytu. Skup samochodów osobowych w Konstantynowie Łódzkim Auto Kurek gwarantuje również wysoką jakość obsługi oraz bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji.

  Skup aut Konstantynów Łódzki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627