Skup samochodów za gotówkę Łask

Auto skup 24h Auto Kurek to firma od lat specjalizująca się w skupowaniu niemal każdego rodzaju pojazdu, bez względu na jego stan. Zawsze po dokonaniu profesjonalnych oględzin samochodu oferujemy atrakcyjną, rozsądną i satysfakcjonującą cenę dla klienta, która mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut Łask skupuje auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014, co dotyczy modeli ciężarowych, osobowych i specjalistycznych. Już teraz możesz skorzystać z naszych usług na terenie całej Polski, w tym również w mniejszych miejscowościach, czego doskonałym przykładem jest obecność skupu aut w mieście Łask i okolicach. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług, w pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować. Można to zrobić wybierając jedną z trzech metod kontaktu. Najszybszą drogą jest wykonanie telefonu pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Kolejną możliwość jest przesłanie zapytania drogą e-mailową lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejnym krokiem jest umówienie się w dogodnym terminie na profesjonalne oględziny samochodu, podczas których nasz pracownik dokładnie przeanalizuje stan pojazdu, biorąc pod uwagę wszystkie jego wady i zalety. Można wśród nich wymienić między innymi niski przebieg, zadbany lakier lub doskonale utrzymane wnętrze pojazdu. Dzięki temu, oferowana przez nas cena zawsze jest adekwatna do stanu pojazdu i często znacznie wyższa niż oczekuje tego klient, co jest dla niego miłym zaskoczeniem.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji z firmą Auto Kurek jest podpisane umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie prawa własności pojazdu. Po dopełnieniu wszelkich formalności wypłacamy od razu gotówkę do ręki lub przelewamy należność na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze zalety:

  • terminowość i indywidualne podejście do każdego klienta
  • bardzo rozsądna i atrakcyjna wycena
  • minimalna ilość formalności
  • bezpieczeństwo każdej transakcji
  • kontakt 24/7
  • profesjonalna pomoc
  • wieloletnie doświadczenie w branży.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skorzystaj z atrakcyjnej oferty skupu samochodów osobowych Łask

  Transakcja z nami przebiega bardzo sprawnie i bezpiecznie, dzięki czemu cały proces związany ze skupem aut 24h jest bardzo szybki i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, np. załadunkiem pojazdu, gdyż wszystko pozostaje w naszym zakresie. Bezpłatna obsługa i indywidualne podejście sprawiają, że możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, dlatego już dziś zapraszamy do przekonania się jak proste i przyjemne może być skupowanie samochodów używanych w miejscowości Łask za gotówkę.

  Skup aut Łask i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lodzkie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627