Skup aut Ciechocinek

W naszym skupie aut w Ciechocinku można z łatwością i w ciągu jednego dnia sprzedać praktycznie każdy samochód, uzyskując w ten sposób wynagrodzenie w wysokości od 300 do 200 000 zł. Przyjmujemy praktycznie wszystkie samochody – od aut osobowych i miejskich aż po samochody terenowe, specjalistyczne, autobusy, ciężarówki i auta dostawcze, a także quady i wiele innych. W skupie aut Auto Kurek możesz sprzedać zarówno auto w stanie idealnym, jak i samochód zniszczony, powypadkowy i zdezelowany.

Auto szrot Ciechocinek – skup pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto skup 24 h jest jednym z najpopularniejszych w regionie, a doskonała opinia o naszych usługach wynika np. z tego, że wypłacamy należność w formie gotówki lub przelewem. Ponadto można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo przez 24 godziny na dobę. Dysponujemy także własnymi umowami kupna-sprzedaży, dzięki czemu czas sprzedaży samochodu w naszym skupie aut za gotówkę nie przekracza jednego dnia.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z firmą Auto Kurek jest kontakt z naszymi pracownikami, którzy są dostępni pod infolinią i pod e-mailem. Można również przesłać wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Podczas pierwszej rozmowy warto podać najważniejsze informacje na temat posiadanego samochodu.


Oględziny pojazdu

Oględziny samochodu mogą wydawać się skomplikowanym i żmudnym procesem, jednak nie w przypadku współpracy z naszą firmą. Inspekcja przebiega szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas klientów. Podczas analizy bierzemy pod uwagę stan techniczny i wizualny, na podstawie którego oferujemy cenę korzystną dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy po zaakceptowaniu proponowanej ceny jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i przekazanie nam całej dokumentacji dotyczącej pojazdu. Po dopełnieniu tych formalności wypłacamy klientowi gotówkę lub na życzenie przelewamy należność na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Ciechocinek

  Czy auto skup 24 h Auto Kurek to lepszy wybór niż prywatna sprzedaż samochodu?

  Nasz skup aut w Ciechocinku od wielu lat stanowi doskonałą alternatywę dla prywatnej sprzedaży samochodu w standardowych mediach. Wiele osób wystawia swój pojazd w ogłoszeniach internetowych lub w prasie motoryzacyjnej. Taki proces sprzedaży bardzo długo trwa i nie jest zbyt bezpieczny. Niestety, na rynku znajduje się wielu oszustów, którzy wykorzystują każdą nadarzającą się okazję. W naszym skupie pojazdów pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dzięki którym proces sprzedaży jest szybki i łatwy, a przy tym także w stu procentach bezpieczny. Etap inspekcji, podpisania umowy i wypłaty gotówki trwa w naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych około jednego dnia roboczego. Dzięki temu wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze można od razu przeznaczyć na zakup nowego samochodu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym auto skupie Auto Kurek w Ciechocinku przyjmujemy każdy model pojazdu. Dzięki temu możesz nam sprzedać samochód osobowy, ciężarowy, terenowy, a nawet autobus. Chętnie odkupujemy zarówno auta praktycznie nowe i popularne, jak i samochody powypadkowe czy rzadko spotykane. Nieistotne są dla nas stan, rocznik, przebieg, marka czy model.

  Ile płacimy za samochody?

  Cena, jaką oferujemy za samochód, mieści się w przedziale od 300 do 200 000 zł i jest uzależniona od stanu technicznego i wizualnego pojazdu, a także modelu i marki. Ponadto dodatkowe zalety w postaci dobrze zachowanej powłoki lakierniczej czy niskiego przebiegu mogą korzystnie wpłynąć na ostateczną cenę.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody zawsze wyceniamy na podstawie dokonanych oględzin, podczas których skupiamy się na stanie wizualnym i technicznym. Im lepszy, tym wyższą zaproponujemy kwotę. Nigdy nie doszukujemy się na siłę wad i chętnie zwracamy uwagę na zalety pojazdu.

  Skup aut Ciechocinek i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627