Skup aut Grudziądz

Skup, który się opłaca!

Swoje usługi oferujemy między innymi na obszarze miasta Grudziądz. Jedną z nich jest skup aut, dzięki której mogą Państwo uzyskać szybko i łatwo sporą kwotę pieniędzy za swój nieużywany już samochód. To niezwykle korzystne rozwiązania, zwłaszcza wówczas, gdy chcemy szybko pozbyć się auta np. z przyczyn technicznych.

Wybierając naszą firmę auto-kurek.pl, zaoszczędzą Państwo dużą ilość czasu. Ustaloną kwotę pieniędzy przekazujemy do ręki lub przelewamy na wskazany numer konta bankowego. Zawsze proponujemy cenę dostosowaną do stanu faktycznego samochodu. Odkupujemy auta, których rok produkcji przypada na lata 1960–2014. Główną naszą dewizą jest zadowolenie klienta, dlatego staramy się spełniać jego potrzeby. Wszystko odbywa się bezpiecznie i komfortowo dla obydwu stron – sprzedającej, jak i kupującej.

skup aut grudziądz
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który postanowi rozpocząć z nami współpracę, może liczyć na uczciwy skup własnego auta . Nasza współpraca rozpoczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie internetowej).


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby dokonać oględzin pojazdu i wycenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena uzależniona jest od takich czynników, jak rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem auta i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). Bezpośrednio po formalnościach wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta przyjeżdżamy z własnym transportem.
uszkodzone stare auto

Skup aut – Grudziądz

Auto Kurek oferuje swoje usługi m.in. klientom z miasta Grudziądz – z tej okazji korzysta coraz większa liczba osób. Działamy bardzo szybko, a do tego niezwykle profesjonalnie. Ustalona kwota pieniędzy zostaje przekazywana klientowi tuż po zawarciu ugody. Wyjaśniamy również wszelkie kwestie związane z transakcją, które budzą Państwa wątpliwości. Nie trzeba się niczego obawiać! Naszą działalność prowadzimy legalnie i solidnie. Zawsze można liczyć na pomoc ze strony naszych pracowników. Przyjmujemy samochody każdej marki, zdewastowane, jak i uszkodzone w niewielkim stopniu. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji transakcji. Klient przygotowuje dla nas pojazd, a my go odbieramy w ustalonym wcześniej miejscu.

Atrakcyjna oferta skupu każdego auta w Grudziądzu

Skup aut to pewność szybkiego i dokładnego wykonania każdej usługi. Profesjonalizm i umiejętność rozmowy z klientem to jedne z cech naszych pracowników. Charakteryzujemy się dużym zaangażowaniem wkładanym w każde zlecenie – zarówno w zakresie skupu aut, jak i innych naszych usług, takich jak m.in., mechanika pojazdowa. Dzięki temu nasza firma otrzymuje wiele pozytywnych opinii, a grono jej zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

wszystkie marki z całej polski

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy