Skup aut Izbica Kujawska - skup samochodów używanych

Skup aut Izbica Kujawska i okolice Auto Kurek to firma godna zaufania, która gwarantuje pełen profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi klienta. Wprowadziliśmy wiele udogodnień, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i tym samym sprawić aby każda transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę każdy szczegół w porównaniu do konkurencji, która zwykle oferując skup aut w Izbicy Kujawskiej tuszuje zalety pojazdów, a wyolbrzymia jedynie ich wady obniżając jednocześnie końcową wycenę samochodu.

Skup samochodów Izbica Kujawska – Auto Kurek

Dla nas liczy się stan lakieru, przebieg, dodatkowe wyposażenie oraz wiele innych elementów, które mają ogromny wpływ na proponowaną przez nas cenę. Właśnie z tego powodu nasz cennik skupu aut jest bardzo uczciwy i rozsądny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Izbica Kujawska - zadzwoń 692 443 443

Prosty i nieskomplikowany przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy w pierwszej kolejności skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez infolinię dostępną 24/7 pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , gdzie należy podać wszelkie informacje dotyczące pojazdu. Te same dane można przekazać nam drogą e-mailową lub przez skorzystanie z formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu dnia i godziny oględzin pojazdu nasz pracownik przyjeżdża na wskazane miejsce by wykonać szczegółową inspekcje i tym samym sprawdzić dogłębnie stan pojazdu. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół, a także udokumentowaną historię oraz przebieg samochodu.


Kupno samochodu

Finalizacja transakcji nastąpi po podpisaniu umowy, a należną gotówkę wypłacimy klientowi jeszcze na miejscu lub zlecimy przelew bankowy. Dzięki temu pieniądze natychmiast są przekazywane po skupie samochodu bez nadmiaru zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania.

Formularz zgłoszeniowy


  Wśród zalet naszej firmy można wymienić między innymi:

  • szybka realizacja transakcji,
  • darmowa wycena, dojazd i odbiór pojazdu,
  • skup praktycznie każdego samochodu,
  • fachowe doradztwo,
  • minimum formalności
  • dostępność 24h/dobę 7 dni w tygodniu,
  • wysoka jakość obsługi klientów.
  skup aut Izbica Kujawska

  Jakich pojazdów dotyczy skup aut w Izbicy Kujawskiej?

  W skupie aut Izbica Kujawska za gotówkę Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy samochód wyprodukowany od 1960 roku do 2014 roku za cenę mieszczącą się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Wszystko uzależnione jest od indywidualnej wyceny, jednak skupujemy również samochody przeznaczone do utylizacji oferując w zamian cenę za kilogram. Z tego powodu w naszej firmie Auto Kurek oferujemy skupowanie samochodów używanych w Elblągu także tych powypadkowych z rozległymi uszkodzeniami, które nie nadają się już do dalszego użytkowania.

  Skup aut Izbica Kujawska i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627