Skup aut Izbica Kujawska

Skup aut Izbica Kujawska i okolice Auto Kurek to firma godna zaufania, która gwarantuje pełen profesjonalizm i najwyższą jakość obsługi klienta. Wprowadziliśmy wiele udogodnień, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i tym samym sprawić aby każda transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę każdy szczegół w porównaniu do konkurencji, która zwykle oferując skup aut w Izbicy Kujawskiej tuszuje zalety pojazdów, a wyolbrzymia jedynie ich wady obniżając jednocześnie końcową wycenę samochodu. Dla nas liczy się stan lakieru, przebieg, dodatkowe wyposażenie oraz wiele innych elementów, które mają ogromny wpływ na proponowaną przez nas cenę. Właśnie z tego powodu nasz cennik skupu aut jest bardzo uczciwy i rozsądny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

kontakt telefoniczny

Prosty i nieskomplikowany przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy w pierwszej kolejności skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez infolinię dostępną 24/7 pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, gdzie należy podać wszelkie informacje dotyczące pojazdu. Te same dane można przekazać nam drogą e-mailową lub przez skorzystanie z formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu dnia i godziny oględzin pojazdu nasz pracownik przyjeżdża na wskazane miejsce by wykonać szczegółową inspekcje i tym samym sprawdzić dogłębnie stan pojazdu. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół, a także udokumentowaną historię oraz przebieg samochodu.


Kupno samochodu

Finalizacja transakcji nastąpi po podpisaniu umowy, a należną gotówkę wypłacimy klientowi jeszcze na miejscu lub zlecimy przelew bankowy. Dzięki temu pieniądze natychmiast są przekazywane po skupie samochodu bez nadmiaru zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania.

Wśród zalet naszej firmy można wymienić między innymi:

  • szybka realizacja transakcji,
  • darmowa wycena, dojazd i odbiór pojazdu,
  • skup praktycznie każdego samochodu,
  • fachowe doradztwo,
  • minimum formalności
  • dostępność 24h/dobę 7 dni w tygodniu,
  • wysoka jakość obsługi klientów.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Jakich pojazdów dotyczy skup aut w Izbicy Kujawskiej?

W skupie aut Izbica Kujawska za gotówkę Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy samochód wyprodukowany od 1960 roku do 2014 roku za cenę mieszczącą się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Wszystko uzależnione jest od indywidualnej wyceny, jednak skupujemy również samochody przeznaczone do utylizacji oferując w zamian cenę za kilogram. Z tego powodu w naszej firmie Auto Kurek oferujemy skupowanie samochodów używanych w Elblągu także tych powypadkowych z rozległymi uszkodzeniami, które nie nadają się już do dalszego użytkowania.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy