Skup aut Strzelno

W skupie aut w Strzelnie możesz w przeciągu jednego dnia roboczego sprzedać każde auto i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie w wysokości od 300 zł do 200 000 zł. Do skupu samochodów używanych w Strzelnie przyjmujemy auta zniszczone, zdezelowane i uszkodzone, jak i te praktycznie nowe. Ponadto można u nas sprzedać auto osobowe, terenówkę, sportowe czy też specjalistyczne – ciężarówkę i autobus.

Auto szrot Strzelno – skup aut – Auto Kurek

Auto Kurek to auto skup 24h, w którym można sprzedać y model, podpisując rzeczową, prostą umowę przeniesienia własności. Po dokonaniu formalności wypłacamy należność – zawsze standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na życzenie klienta. Po auto możemy przyjechać naszym własnym transportem i odebrać je z miejsca postoju.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, konieczne jest przekazanie najistotniejszych informacji na temat auta oraz umówienie się na oględziny. W tym celu wystarczy skontaktować się z konsultantami korzystając z infolinii, emaila lub formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Kolejnym etapem są oględziny pojazdu, które zawsze przebiegają szybko i sprawnie, gdyż cenimy czas naszych klientów. Podczas przeprowadzonej inspekcji we wcześniej ustalonym miejscu dokonujemy dokładnej weryfikacji pojazdu, jego stanu wizualnego i technicznego, na podstawie czego możemy zaproponować ostateczną cenę.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy jest zaakceptowanie przez klienta zaproponowanej ceny oraz dopełnienie niezbędnych formalności, w tym podpisanie umowy kupna-sprzedaży i przekazanie wszystkich dokumentów dotyczących pojazdu. Ustalona wcześniej kwota jest wypłacana w formie gotówkowej lub na konto bankowe na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Strzelno

  Warto sprzedać samochód w skupie aut Auto Kurek?

  Nasz skup aut w Strzelnie i okolicach świadczy usługi skupu pojazdów już od wielu lat, dzięki temu zdobyliśmy na tym polu niezrównane doświadczenie. Przyjmujemy do skupu wszystkie auta – od niewielkich osobówek miejskich, aż po samochody typu SUV, auta dostawcze, ciężarówki czy autobusy. Co więcej – w naszym auto skupie 24h można także sprzedać samochód specjalistyczny, w tym sportowy, terenowy, ciężarówkę, autobus i każdy inny rodzaj auta. Nie musisz się także przejmować jego stanem. Mamy bardzo korzystny cennik skupu aut. Pracownik zwróci uwagę podczas inspekcji nie tylko na wady auta, np. na zniszczony lakier czy niekompletne wnętrze, lecz także na jego zalety, np. w postaci dobrego stanu mechanicznego czy niskiego przebiegu. Dzięki temu nasz skup pojazdów jest bardzo sprawiedliwy i stanowi doskonałą alternatywę tradycyjnej sprzedaży w mediach społecznościowych lub w ogłoszeniach i prasie branżowej.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W prowadzonym przez nas skupie aut w Strzelnie chętnie skupujemy każdy model samochodu, bez względu na jego przeznaczenie, przebieg, model, markę, rocznik czy stan techniczny. Dzięki temu możesz sprzedać nam nowy pojazd lub całkowicie wyeksploatowany, który nie nadaje się do dalszej jazdy.

  Jak wyceniacie samochody?

  Za skupowane samochody oferujemy kwotę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Ostateczna cena zależy od stanu technicznego i wizualnego pojazdu, a także modelu, marki i rocznika.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  W celu najszybszej sprzedaży samochodu należy skontaktować się z naszymi konsultantami. Podczas rozmowy konieczne jest ustalenie miejsca i terminie oględzin. Po inspekcji i zaakceptowaniu zaproponowanej ceny wystarczy podpisać stosowne dokumenty, aby otrzymać należność w formie gotówkowej.

  Skup aut Strzelno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627