Skup aut Tuchola

W naszym skupie aut w Tucholi można sprzedać praktycznie każdy samochód, zarówno uszkodzony, jak i w pełni sprawny i nadający się do dalszej jazdy. Przyjmujemy miejskie samochody osobowe, niewielkie i kompaktowe, a także duże pojazdy typu SUV, modele ciężarowe, dostawcze czy też specjalistyczne, np. terenówki lub auta sportowe. W auto skupie 24 h wynagrodzenie płacimy w formie gotówki lub przelewem na konto na życzenie klienta – mieści się ono w wysokości od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Tuchola – Auto Kurek

Nasz skup samochodów używanych w Tucholi cieszy się wśród klientów ogromną popularnością. Po uszkodzony lub sprawny samochód możemy przyjechać naszym własnym transportem i dokonać jego inspekcji na miejscu wybranym przez klienta. Dysponujemy wstępnie przygotowanymi umowami kupna-sprzedaży, dzięki czemu cała transakcja nie zajmie więcej niż jeden dzień roboczy.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest kontakt z pracownikiem firmy. Można skorzystać z infolinii, wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Na każde zgłoszenie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe. Już podczas pierwszej rozmowy lub wymiany wiadomości ustalimy właściwy termin oględzin.


Oględziny pojazdu

Oględziny samochodu odbywają się we wcześniej ustalonym miejscu i terminie, a cały proces przebiega szybko i sprawnie. Nasz pracownik sprawdza stan techniczny i wizualny. Na jego podstawie proponuje cenę, która jest zawsze korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci cenią swój czas i pieniądze, dlatego zawsze oferowana przez nas cena za samochód jest adekwatna do jego stanu i bardzo rozsądna. Po jej akceptacji reszta formalności przebiega w błyskawicznym tempie, a gotówka jest przekazywana do ręki.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Tuchola

  Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Tucholi Auto Kurek?

  Nasz auto skup 24 h jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie i fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku motoryzacyjnym, dla której liczy się rozszerzanie usług oraz sukcesywne podnoszenie jakości. Właśnie z tego powodu nasz skup aut za gotówkę w Tucholi jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnej sprzedaży samochodu. Ogłoszenia wystawione w internecie bądź w standardowych mediach nie cieszą się zbyt dużą popularnością, ponadto można z łatwością paść ofiarą działań oszustów. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym skupem pojazdów – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące naszych usług. Gwarantujemy błyskawiczną realizację i indywidualne podejście do każdej współpracy. Do naszego skupu aut na części przyjmujemy praktycznie każdy pojazd – skorzystaj z tej możliwości już dziś.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, skupuje każdy rodzaj pojazdu, bez względu na jego stan, markę, model, przebieg i rocznik. Chętnie odkupujemy modele osobowe, ciężarowe, terenowe i SUV-y.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody płacimy zawsze cenę adekwatną do ich stanu technicznego i wizualnego. Mieści się ona w zakresie od 300 do 200 000 zł i jest korzystna dla obu stron.

  Mam do sprzedania auto niesprawne. Czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Niezależnie od stanu chętnie skupujemy każdy samochód, dzięki czemu można łatwo pozbyć się nie tylko sprawnego pojazdu, który klient planuje wymienić, ale także auta zupełnie zdezelowanego, uszkodzonego i powypadkowego.

  Skup aut Tuchola i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627