Skup aut Kruszwica

Dla mieszkańców Kruszwicy i okolic firma Auto-Kurek przygotowała wyjątkową ofertę. Skup aut w Kruszwicy to miejsce, w którym błyskawicznie sprzedasz każdy samochód. Oferujemy najlepszy cennik skupu aut. Przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe, terenowe, sportowe i autobusy. Stan techniczny oraz wizualny nie ma dla nas znaczenia. W naszym skupie aut za gotówkę możesz otrzymać od 300 do 200 000 złotych.

Auto skup 24h w Kruszwicy

Skup samochodów używanych w Kruszwicy zapewnia szybką i sprawną obsługę. Dajemy gwarancję zadowolenia i błyskawicznego przebiegu każdej transakcji. U nas sprzedasz swój samochód codziennie. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy swoje usługi mieszkańcom Kruszwicy i okolic. Zapewniamy bezpłatny dojazd, wycenę oraz odbiór każdego pojazdu własnym środkiem transportu. Zapraszamy do kontaktu!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja w Auto-Kurek?


Kontakt telefoniczny

Cały proces sprzedaży rozpoczyna się od kontaktu z naszą firmą. Możesz to zrobić na dwa sposoby: telefonicznie pod numerami 692 443 443 lub 660 637 702 bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. W rozmowie z naszym pracownikiem otrzymasz wszystkie niezbędne informacje odnośnie dalszego przebiegu współpracy.


Oględziny pojazdu

Kolejny etap to oględziny samochodu w ustalonym terminie. Nasz pracownik dokona szczegółowej kontroli stanu technicznego i wizualnego pojazdu. Oceni także jego kompletność oraz zapozna się z dokumentami. Na tej podstawie będziemy mogli dokonać wstępnej wyceny.


Kupno samochodu

Zakup samochodu to ostatni etap naszej współpracy i polega na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oraz wypłacie ustalonej kwoty w gotówce lub przelewem na konto. Będą wówczas potrzebne jedynie podstawowe dokumenty, takie jak: dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz opcjonalnie karta pojazdu, pisemna zgoda współwłaściciela lub oświadczenie o zgubieniu bądź zniszczeniu tablic rejestracyjnych.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Kruszwica

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Oto najważniejsze powody:

  • Uczciwa i rzetelna wycena każdego pojazdu
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • jesteśmy dostępni codziennie przez 24 godziny na dobę
  • natychmiastowa wypłata ustalonej kwoty w gotówce lub przelewem
  • darmowy dojazd, wycena oraz transport pojazdu
  • wieloletnie doświadczenie w skupowaniu samochodów używanych

  Skup samochodów używanych Kruszwica – Auto-Kurek

  Skup aut Kruszwica i okolice firma Auto-Kurek przyjmuje każdy samochód niezależnie od stanu technicznego. U nas sprzedasz samochód używany, uszkodzony, oraz w pełni sprawny. Jeśli masz dość niezdecydowanych klientów, zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie codziennie przez całą dobę. Prowadzimy także złomowanie pojazdów w Kruszwicy oraz skup aut na części. Pozyskujemy z samochodów wszystkie sprawne elementy, które mogą służyć jeszcze przez długi czas. Nasz skup aut Kruszwica przyjmie każdy samochód, w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Oferujemy zdecydowanie najlepsze warunki współpracy i doskonałe warunki cenowe. Za każde auto wypłacamy kwotę w przedziale od 300 do 200 000 zł. W naszym skupie samochodów używanych w Kruszwicy skupujemy auta osobowe, sportowe i terenowe, jak również samochody ciężarowe, dostawcze oraz pojazdy specjalistyczne takie jak ciągniki rolnicze i autobusy.

  Skup aut Kruszwica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627