Skup aut Solec Kujawski - skup samochodów używanych

Nasz auto skup 24h w Solcu Kujawskim to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie i braku problemów podczas sprzedaży auta. Skupujemy praktycznie każdy model samochodu w cenie od 300 zł do 200 000 zł i wymagamy od niego jedynie daty produkcji mieszczącej się w przedziale 1960-2014. Nie jest dla nas istotny stan, kolor lakieru czy wyposażenie i przebieg – u nas sprzedasz praktycznie każdy pojazd.

Skup samochodów Solec Kujawski – Auto Kurek

Skup aut Solec Kujawski Auto Kurek jest odpowiedzią także dla osób, które już wiele miesięcy borykają się ze sprzedażą swojego niezbyt popularnego, niszowego samochodu. Zapraszamy zatem do kontaktu wszystkich mieszkańców Solca Kujawskiego – skup aut Auto Kurek z pewnością spełni Twoje wszelkie oczekiwania i przyczyni się do szybkiego zarobienia pewnej sumy pieniędzy, którą będziesz mógł przeznaczyć np. na zakup nowego auta w okazyjnej cenie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Solec Kujawski - zadzwoń 692 443 443

Cały przebieg transakcji to tylko 3 kroki


Poznaj etapy współpracy z naszą firmą Auto Kurek

W pierwszym kroku należy uzgodnić z naszą firmą datę i miejsce oględzin samochodu i przekazać nam podstawowe informacje na temat auta, w tym model, rocznik i ogólny stan. Aby to zrobić, zadzwoń do nas pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego. Możesz także napisać nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

W celu uzgodnienia dogodnego terminu i miejsca spotkania, należy skontaktować się z nami na jeden z kilku sposobów. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, drugim napisanie do nas wiadomości e-mail, zaś trzecim – wykorzystanie w tym celu łatwego w obsłudze formularza kontaktowego dostępnego na naszej firmowej stronie internetowej.


Kupno samochodu

Po wycenie, pracownik zaproponuje odpowiednią cenę za pojazd, uwzględniając zarówno jego wady, jak i zalety. Weźmie pod uwagę popularność danego modelu, kompletność wyposażenia czy stan. Po zaakceptowaniu ceny wystarczy podpisać umowę kupna-sprzedaży, po czym pracownik wypłaca należność gotówką lub przelewem na żądanie klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Nasze podstawowe zalety to:

  • krótkie terminy oględzin,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • brak kosztów dla sprzedającego,
  • przyjazna atmosfera,
  • cena za pojazd adekwatna do jakości,
  • pełen zakres usług dodatkowych.
skup aut Solec Kujawski

Jakie auta możesz sprzedać w skupie samochodów osobowych Solec Kujawski Auto Kurek?

Nasz skup aut Solec Kujawski i okolice jest jednym z najpopularniejszych w całym kraju, głównie za sprawą faktu, iż jako jedni z niewielu skupujemy w zasadzie każde auto. Dobrą cenę proponujemy zarówno za auto nowe i doskonale utrzymane, jak i za uszkodzone, niekompletne i nie nadające się do naprawy (powypadkowe, popowodziowe czy po spaleniu) – wówczas zazwyczaj oferujemy cenę złomu za kilogram. Skupowanie samochodów używanych w Solcu Kujawskim Auto Kurek jest także sposobem na sprzedaż auta niepopularnego niszowej firmy, jak i takiego, którego nikt nie chciał zakupić ze względu na bardzo zły stan. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia skupu aut w Solcu Kujawskim Auto Kurek!

Skup aut Solec Kujawski i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627