Skup aut Toruń - skup samochodów używanych

Skup aut dla klientów z Torunia – usługi Auto Kurek

Auto Kurek prowadzi również skup samochodów w mieście Toruń i w całym powiecie toruńskim. Nasze usługi obejmują: auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz wiele innych rodzajów pojazdów. Co ważne, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym wyprodukowane w latach 1960–2014. Cena, którą możemy zaoferować Państwu za dany samochód mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę samochody całe, jak i uszkodzone. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Oferujemy niezwykle wygodną finalizację transakcji, ponieważ samochody odbieramy własnym transportem z miasta Toruń 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu!

skup aut toruń
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i komfortową procedurę skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można też wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby dokonać oględzin samochodu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wycena zależy od takich czynników, jak rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem auta i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Zaraz po formalnościach wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
skup samochodów toruń

Skup aut – Toruń

Zajmujemy się skupem samochodów na terenie całej Polski, w tym w mieście Toruń. Mamy spore doświadczenie na rynku. Skupujemy pojazdy za gotówkę. Oferujemy także możliwość przelewu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Z naszych usług zadowolona jest bardzo duża liczba klientów, którzy współpracują z nami na stałe i polecają naszą firmę swojej rodzinie, a także znajomym. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych klientów wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, zadzwonisz pod podany numer telefonu lub napiszesz wiadomość e-mail.

Oferta korzystnego skupu każdego samochodu w Toruniu

Skup samochodów w Auto Kurek to szybkie otrzymanie pieniędzy do ręki lub przelanie ustalonej kwoty na wskazane konto bankowe. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy terminy zgodnie z wolą klientów. Dojeżdżamy do każdego klienta, nie żądając żadnych opłat. Serdecznie zapraszamy do sprzedaży każdego pojazdu!

laweta ze starymi i uszkodzonymi autami

W naszym skupie aut w Toruniu można sprzedać praktycznie każdy samochód, zarówno osobowy, jak i ciężarowy, unikając problemów związanych z prywatną sprzedażą w mediach lub w internecie. Nasz skup samochodów używanych Auto Kurek wypłaca kwotę odpowiednią do stanu wizualnego oraz technicznego w formie gotówki przekazywanej do ręki. Za dany egzemplarz wypłacamy od 300 do nawet 200 000 zł i przyjmujemy zarówno auta praktycznie nowe i bez śladów użytkowania, jak i samochody powypadkowe.

Ogromną zaletą naszego skupu aut za gotówkę jest fakt, iż pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, zapewniając możliwość sprzedaży auta praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Ponadto gotówkę wypłacamy bezpośrednio do ręki sprzedającego lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Dany pojazd odbieramy w danym mieście naszym własnym transportem, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Już dziś skorzystaj z naszego auto skupu 24h!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W naszym skupie aut w Toruniu możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, w każdym stanie. Przyjmujemy zarówno auta osobowe, miejskie, SUV-y oraz sportowe coupé, jak i samochody ciężarowe oraz autobusy i pojazdy dostawcze. Każdy z tych modeli może być zarówno w stanie idealnym, jak i całkowicie zużyty lub powypadkowy i zniszczony. W przeciwieństwie do klientów prywatnych my nie doszukujemy się wad na siłę.

Ile płacimy za samochody?

W skupie aut w Toruniu i okolicach Auto Kurek pracują najlepsi fachowcy, którzy doskonale znają wartość danego samochodu i potrafią wycenić go w najbardziej obiektywny sposób na rynku. Nasz pracownik dokona osobistych oględzin Twojego auta i oceni jego stan wizualny oraz techniczny i na podstawie tych informacji przekaże wynagrodzenie o odpowiedniej wysokości.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Aby sprzedać samochód w naszym skupie pojazdów, koniecznie zadzwoń na podany numer telefonu lub napisz nam wiadomość e-mail. Umów się w ten sposób na oględziny auta w dogodnym dla siebie miejscu. Nasz pracownik zjawi się tam punktualnie i przygotuje wycenę na podstawie realnego stanu auta oraz jego wyposażenia czy popularności. Dlatego już dziś zadzwoń lub napisz do naszego skupu aut w Toruniu i umów się na dogodną wizytę.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy