Skup samochodów Toruń

Skup aut dla klientów z Torunia – usługi Auto Kurek

Auto Kurek prowadzi również skup samochodów w mieście Toruń i w całym powiecie toruńskim. Nasze usługi obejmują: auta zadbane, serwisowane, jak również zupełnie wyeksploatowane. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe oraz wiele innych rodzajów pojazdów. Co ważne, umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki lub w przypadku złomowania wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym wyprodukowane w latach 1960–2014. Cena, którą możemy zaoferować Państwu za dany samochód mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł. Bierzemy pod uwagę samochody całe, jak i uszkodzone. Oferujemy skup aut za gotówkę albo przelew natychmiast po ustaleniu ceny. Oferujemy niezwykle wygodną finalizację transakcji, ponieważ samochody odbieramy własnym transportem z miasta Toruń 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Gwarantujemy najlepsze ceny, adekwatne do stanu każdego pojazdu!

skup aut toruń
kontakt telefoniczny

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i komfortową procedurę skupu auta. Zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można też wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy przystępny termin, w którym jeden z naszych ekspertów dotrze pod wskazany przez Państwa adres, aby dokonać oględzin samochodu i ocenić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Wycena zależy od takich czynników, jak rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem auta i podpisaniem niezbędnych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Zaraz po formalnościach wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
skup samochodów toruń

Skup aut – Toruń

Zajmujemy się skupem samochodów na terenie całej Polski, w tym w mieście Toruń. Mamy spore doświadczenie na rynku. Skupujemy pojazdy za gotówkę. Oferujemy także możliwość przelewu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Z naszych usług zadowolona jest bardzo duża liczba klientów, którzy współpracują z nami na stałe i polecają naszą firmę swojej rodzinie, a także znajomym. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych klientów wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, zadzwonisz pod podany numer telefonu lub napiszesz wiadomość e-mail.

Oferta korzystnego skupu każdego samochodu w Toruniu

Skup samochodów w Auto Kurek to szybkie otrzymanie pieniędzy do ręki lub przelanie ustalonej kwoty na wskazane konto bankowe. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy terminy zgodnie z wolą klientów. Dojeżdżamy do każdego klienta, nie żądając żadnych opłat. Serdecznie zapraszamy do sprzedaży każdego pojazdu!

laweta ze starymi i uszkodzonymi autami

Formularz zgłoszeniowy