Skup aut Świecie - skup samochodów używanych

Firma Auto Kurek, zajmująca się skupowaniem i złomowaniem samochodów, a także dystrybucją poszczególnych podzespołów, od pewnego czasu znacznie ułatwia życie mieszkańcom Świecia, którzy dzięki nam mogą szybko i legalnie odsprzedawać swoje wysłużone pojazdy. Chętnie przejmujemy od klientów ciężarówki, ciągniki siodłowe oraz mniejsze dwuśladowce, dlatego praktycznie każdy jest w stanie zainteresować nas własną maszyną.

Skup samochodów Świecie – Auto Kurek

Nasz skup aut w Świeciu za gotówkę pozwala uniknąć stresu związanego z poszukiwaniem kontrahenta na własną rękę, a także znacznie zaoszczędzić czas, którego znaczna ilość często bywa tracona, gdy mimo usilnych starań wciąż nie udaje się znaleźć kupca.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Świecie - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Każdy klient, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę, może być pewien profesjonalnego skupu własnego auta. Współpraca z naszą firmą zaczyna się w momencie nawiązania kontaktu – telefonicznego (dostępne numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wysłać formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Wspólnie określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych ekspertów przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres, aby dokonać oględzin auta i określić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Sporządzamy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się zbyciem auta i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zapewnić?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy rzetelne wyceny,
  • natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  skup aut Świecie

  Skup samochodów na miarę XXI wieku

  Korzystając z naszych usług, ryzyko powrotu do domu z oferowanym nam pojazdem jest znikome, ponieważ przyjmujemy ich codziennie bardzo dużo, niezależnie od tego, w jakim są stanie lub kraju, w którym zostały wyprodukowane. Skup samochodów osobowych w Świeciu działa przez 24h na dobę, od poniedziałku do niedzieli, co sprawia, że codziennie wykonujemy setki oglądów poszczególnych czterokołowców. Wymaga to od nas nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale przede wszystkim pasji. To ona sprawia, że swoją pracę traktujemy jako coś wyjątkowego.

  Tak samo mogą czuć się klienci firmy Auto Kurek, ponieważ każdemu składamy indywidualną ofertę, chcąc w ten sposób pozwolić mu uzyskać jak największą kwotę. Znacznie przyczyniają się do tego także stawki przez nas proponowane, charakteryzujące się dużą atrakcyjnością. Ponadto nie potrzebujemy zbyt wiele czasu na dopełnienie formalności, a pieniądze przekazujemy mu do ręki bądź przelewamy na konto w banku.

  Wszystko to sprawia, że nieustannie poszerzamy własną działalność, pragnąc przy tym dotrzeć do możliwie największej liczby osób. Skup aut bardzo się do tego przyczynia, ponieważ prowadząc go w pełni profesjonalnie, wystawiamy pozytywne świadectwo firmie Auto Kurek, zyskując tym samym zaufanie kolejnych klientów, poszukujących łatwego sposobu na pozbycie się ich wyeksploatowanych pojazdów.

  Skup aut Świecie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627