Skup aut Brodnica - skup samochodów używanych

Wszystkie osoby zamieszkujące Brodnicę, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego skupu aut.
Skup aut Auto Kurek to oferta skupu samochodów w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane.

Skup samochodów Brodnica – Auto Kurek

Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę (również w miejscowości Brodnica), co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Brodnica - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Decydując się na nasze usługi, możecie Państwo liczyć na szybką i bezpieczną procedurę skupu auta. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszą spółką – jesteśmy dostępni pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można także uzupełnić formularz kontaktowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie określamy wygodny termin, w którym jeden z naszych pracowników przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby dokonać oględzin pojazdu i określić jego cenę (ta usługa jest bezpłatna). Robimy to na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się zbyciem pojazdu i podpisaniem wymaganych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • zapewniamy rzetelne wyceny,
  • szybko wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie samochody bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na minimum formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu przyjeżdżamy z własnym transportem.
  skup aut Brodnica

  Dlaczego warto zainteresować się skupem aut w Brodnicy?

  Skup aut posiada wiele zalet, dlatego też coraz więcej osób, chcących sprzedać swój samochód, decyduje się na to właśnie rozwiązanie. Dlaczego więc warto? Przede wszystkim oszczędzają Państwo czas – od momentu przybycia do skupu, aż do chwili otrzymania pieniędzy lub też przelewu bankowego, może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut, wraz z czasem przeznaczonym na zapoznanie się z umową oraz jej podpisaniem. Jest to także rozwiązanie bardzo wygodne – pracownicy naszego skupu mogą dojechać do wybranej osoby, dzięki czemu nie będzie ona musiała tracić czasu na transport na własną rękę.

  skup aut Brodnica

  Skup aut Brodnica – gwarancja bezpieczeństwa

  Skup aut to również możliwość sprzedaży uszkodzonego samochodu, którego z różnych przyczyn jego dotychczasowy właściciel, nie chce już naprawiać. Dzięki temu mogą Państwo w łatwy sposób pozbyć się zniszczonego auta, co w przypadku innych prób sprzedaży mogłoby być kłopotliwe. Gwarantujemy również całkowite bezpieczeństwo transakcji, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują 100% pewność, że wszelkie prawne obowiązki zostaną dotrzymane przez naszą firmę. W naszym skupie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy każdorazowo dopilnowują wszystkich najważniejszych aspektów przeprowadzanych transakcji. Zapraszamy do współpracy klientów z Brodnicy i okolic.

  Skup aut Brodnica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (kujawsko-pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627